Тільки для справжніх пані!

До чого сниться меблі? Сонник — меблі

До чого сниться меблі? Сонник - меблі

Зміст:

Будинок і меблювання кімнат у житлових та робочих приміщеннях на думку класика і експерта в тлумаченні снів Менегетті означає набір типових образів вашої поведінки і звичайний спосіб життя. Саме тому люди нерідко бачать себе уві сні у кімнатах або зустрічають окремі предмети меблів. І до чого сниться меблі? Такий сон часто виявляється віщим або «сном у руку».

Слід уважно ставитися до своїх снів і їх тлумачень. Не рекомендується «притягувати» тлумачення і бачені вами сни, якщо вони близькі за змістом, але не ідентичні. Тлумачення схожих снів можуть бути діаметрально протилежними.

Наприклад, бачений у сні антикваріат, старовинна дорога меблі обіцяють домашнє щастя, затишок та добробут. А просто старі речі і не має особливої цінності меблі сигналізують про те, що ваші справи не в кращому стані, готуйтеся до погіршення матеріального добробуту.

До чого сниться нові меблі

Нові меблі у сні – це великі і радісні зміни. Перебувати уві сні в кімнаті з новою красивою меблями, особливо різьблений або писаний – до раптової прибутку. Навпаки, знаходження в кімнаті зі скромною і простою меблями, предметами першої необхідності – до стабільного, але невисокому доходу, необхідність дбайливого поводження з грошима.

Порожня кімната – розлука з родиною чи близькими друзями. Довга анфілада кімнат – мрії про різноманітних інтимних відносинах і численних контактах. Зустрітися в такому місці з ким-небудь у сні – розрив з цією людиною.

Побачити уві сні затишно мебльовану спальну кімнату – до щасливих змін у житті, незвичайні далеких подорожей, відпочинку в екзотичних країнах. Для холостих спальна кімната – це вдалий шлюб.

Погано обставлена спальня – нерівні стосунки в шлюбі, можливість розриву. Бути уві сні в спальній кімнаті (не на ліжку) – до засмученням, болю і розчарувань. Нові меблі у спальній кімнаті – зміни в життя в найближчому майбутньому. Розорена спальня – символ вашого занепокоєння з-за матеріальних втрат.

Сонник — перестановка меблів

Перестановка меблів, що відбувається уві сні – успіх в особистих справах і на любовному фронті ціною великих зусиль. Зміна наявної меблів на стару означає швидку смерть когось із близьких.

Зникнення меблів з вашого будинку або квартири – провісник того, що в найближчому часі близький друг або член родини покинуть вас і будуть жити окремо. Зазвичай це відноситься до дорослим дітям. Іноді до улюбленим домашнім вихованцям.

Ламати уві сні меблі означає мати неспокій в душі, майбутні сімейні сварки. Купа поламаних меблів сигналізує про те, що Ваші наміри можуть призвести до вчинків, що в майбутньому сулящем біду.

Подряпана пошкоджена меблі біля виходу з вашого житла попереджає: ваш партнер побоюється виправданих скандалів і відчуває за собою серйозну провину. Можливо, сталася зрада або зрада близької вам людини, що призвела за собою незворотні біди в родині і відносинах.

Спостереження уві сні за тим, як хтось або ви самі вносите меблі в будь-яке приміщення – означає швидку будівництво власного будинку, однак винос меблів – це неприємна зміна, хвороба когось з членів сім’ї або вас.

Старі меблі у сні

Стара меблі – великі невдачі на службі і в сім’ї. Розвалюється меблі – знак того, що легкі гроші і успіх покинуть вас на деякий час, і заробляти на життя доведеться, прикладаючи великі зусилля.

Позбавлятися від старих меблів – до прибутку і великого матеріального достатку. Купувати, одержувати від когось стару меблі – невдала ділова угода, укладена з вашої вини. Розбите вікно і зіпсована меблі – втрата.

Якщо уві сні ви сидите на зіпсованої старих меблів – будьте обережні, вам загрожує вчинення дурного і необдуманого вчинку, серйозно загрожує вашому здоров’ю та благополуччю. Встати уві сні з несправною меблів – різкий поворот у вашому житті, відхід від здійснення помилки, збереження сімейного і матеріального благополуччя.

Чистити меблі у сні — знак того, що ви готові виправити помилки у вашому житті. Розставляти меблі в певному порядку – наближається вигідну справу, яку не можна упустити, воно допоможе налагодити всі ваші справи і вирішить проблеми. Зіпсований дірявий скриня – до смерті.

До чого сниться купувати меблі

До чого сниться меблі, її покупка і придбання? Купівля меблів – удача в сімейних справах, поповнення в сімействі, новий соціальний статус. Продаж меблів до великих змін.

Пошкодження меблів — образа, принесення вам тілесної або фізичного болю, страждань, які виливаються в депресію і незадоволеність власним способом життя. Пошкоджена меблі, що належить близьким людям, сигналізує про гостру нестачу уваги до близьким людям і друзям.

Побачити уві сні свої кімнати без меблів – до втрат і втрат чогось важливого, наприклад, улюбленої роботи або коханого. Чужі кімнати без меблів – це неприємності, принесені сторонніми людьми, яким ви встигли насолити.

М’які меблі, яку ви бачите або користуєтеся її у сні означає рутину у ваших сексуальних відносинах, одноманітність і нудьга для обох партнерів, які загрожують зруйнувати відносини. Меблі з дерева темного кольору – до нетривалого невдоволення всередині сім’ї.

Розкішні меблі, побачена уві сні, передвіщає позитивне майбутнє, про якому ви довго мріяли. Чохли на меблях –це чвари та сварки.

До чого сниться кухонні меблі

Кухонні меблі – щастя в домі для всіх домочадців. Чистий кухонні меблі – до прибутку, а брудна – до сварок.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться тарган? Таргани у сні

Зміст: Що обіцяють зі сну Таргани по соннику Міллера Тарган у сні по соннику Нострадамуса Тарган — сонник Ванги Що означає Тарган по соннику Езопа? До чого сняться руді таргани?…

До чого сняться змії? Уві сні змія

Зміст: До чого сняться змії по соннику Міллера? Сонник Ванги – змії Сонник Фрейда — змії уві сні До чого сняться змії — тлумачення з іншим сонникам (жіночий сонник Езопа,…

До чого сниться оса? Оса уві сні

Зміст: До чого сниться оса по соннику Міллера Сонник Фрейда — оса Сонник Езопа — оса уві сні Оса уві сні по іншим сонникам До чого сниться оса кусає? До…