Тільки для справжніх пані!

До чого сниться мама? Сонник — мама уві сні

До чого сниться мама? Сонник - мама уві сні

Зміст:

Кожен сон, який вдалося чітко запам’ятати, хочеться розтлумачити. Існує дуже багато сонників, які розкривають смисл побаченого. Побачити уві сні маму теж напевно щось значить. Розглянемо, яким чином тлумачать сни про маму найпопулярніші сонники. Отже, до чого сниться мама?

Мама — сонник Міллера

Взагалі побачити батьків у гарному настрої означає по соннику Міллера сприятливі стосунки у власній сім’ї і зміни на краще. Якщо молода дівчина побачить у сні маму, а тим більше душевно з нею поговорить, то це означає, що у неї буде добре взаєморозуміння в сім’ї, вірність і відданість з боку чоловіка.

Побачити матір, яка в реальності померла – значить, настав час готуватися до неприємностей. Цей сон має змусити замислитися: можливо, це попередження про нелегкі часи в житті. Сонник Міллера трактує сон саме таким чином по відношенню до будь-якого з батьків. Бачити маму плаче – можливо існують якісь ризики здоров’ю людини.

Сонник Ванги – до чого сниться мама

Мама знаходиться у сні в звичному стані у вас вдома, то чекайте змін на краще у справах, бізнесі, будь вашій роботі. Якщо ж ви ведете спокійну бесіду зі своєю матір’ю у сні, сон означає, що ви отримаєте гарні новини про те, відповіді на давно шукаєте.

Якщо жінка бачить свою матір уві сні, це символізує щасливе заміжжя і щасливе сімейне життя. Мама, заколисуюча вас уві сні колискової – можлива ознака вашої неуваги до власної сім’ї.

Почути мамин поклик уві сні – означає самотність; ви залишитеся одна, без підтримки друзів; також може означати неправильний шлях у ваших справах. Материнські сльози уві сні – завжди до нещасть: остерігайтеся хвороб і неприємностей життя. Печаль і смуток віщує сон, у якому ви бачите чужу мати померлої.

Мама у сні – тлумачення по Фрейду

А до чого сниться мама по Фрейду?

Якщо парубок або чоловік бачить свою маму у сні, означає, що він сильно залежить від неї. Це також може бути пов’язано з сексуальними комплексами. Наприклад, побачити уві сні матір, яка займається сексом з іншим чоловіком, говорить про вираженому Едіпів комплекс.

За всім цим може ховатися потяг, випробовуване до матері, а також невдачі в особистому житті. Часто, чоловіки занадто залежні від матері, намагаються знайти дружину чи дівчину, схожу на власну матір. Але зазвичай це закінчується невдачею і розчаруванням.

Бачити матір у звичайному стані означає, що ви не надаєте їй належної уваги. А от якщо дівчина бачить маму уві сні, можливо, у неї з’явилася конкурентка в особистому житті – варто придивитися до свого чоловіка.

Побачити маму уві сні – сонник Лонго

Мама найбільш близький і люблячий вас людина, тому сонник Лонго трактує сон про матір хорошим чином: це до добробуту, щастя. Якщо ви бачите маму з чіткими обрисами, як наяву, то напевно з нею скоро зустрінетесь.

Якщо її вже немає в живих, то необхідно відвідати могилу матері. Мама хвороби символізує конфлікти, неприємності на роботі, в сімейному житті; можливо, вас засуджують за щось більш зрілі люди. Якщо мама уві сні готує, то і вам пора до плити – чекайте гостей.

Сонник Хассе – до чого сниться мама

Інакше трактує сон про маму сонник Хассе. Побачити померлу матір – прожити довгі роки власного життя. Бесіда з матір’ю у сні означає, що належить дізнатися вести про своїх недоброзичливців, можливо, у них є погані наміри по відношенню до вас.

Мама на межі смерті уві сні передвіщає вам смуток і занепокоєння в житті. Годуюча мама говорить про те, що настане сприятливий результат у справах, про рішення яких ви давно мрієте.

Сімейний сонник — мама

Як і багато інших сонники, сімейний сонник трактує мама уві сні як сприятливий заміжжя для дівчат. Такий сон означає, що ваші справи будуть вирішені в позитивну сторони. Говорити з мамою у сні – отримати хороші новини в житті. Якщо ж вона кличе вас, то ви, напевно, дуже самотні.

Що означає побачити маму уві сні по жіночому соннику

Жіночий сонник радить дуже уважно поставитися до кожного слова, сказаного вашою мамою уві сні. Можливо, в її словах ви знайдете відповіді на всі ваші питання або поради, як вирішити ті чи інші життєві проблеми. Якщо мама весела і радісна уві сні, то і у вас в житті все буде добре. Якщо ж вона в печалі, і ви чекайте прихід смутку, труднощів і проблем в реальності.

Якщо ви побачили померлу матір, яка кличе вас, простягаючи руку, ні в якому разі не можна йти за нею. Це означає, що і вас можуть очікувати хвороби і смерть. Якщо ваша мама помирає уві сні, то в реальності вас мучить совість. Дарувати матері подарунки у сні означає очевидну нерішучість: не знаєте, як краще вчинити, знаходитесь на роздоріжжі.

До чого сниться мама хлопця

Розтлумачити такий сон однозначно не представляється можливим. Мама хлопця уві сні може означати як суперницю, так і союзника. Все залежить від решти деталей вашого сну.

Наприклад, якщо ви посварилися з хлопцем, а потім побачили його маму уві сні – готуйтеся до примирення. Сваритися з мамою хлопця у сні означає опинитися серед неприємних людей, які будуть ставитися до вас негативно.

Якщо мама хлопця помирає уві сні, то в житті чекають неприємні новини, проблеми на роботі, хвороби. Побачити, як ви живете разом з мамою хлопця теж обіцяє неприємності, які ви зможете вирішити, але часу затратити на це доведеться чимало. Коли мама хлопця вас нахвалює уві сні – чекайте хороших новин, а ще й подарунків.

Сонник – вагітна мама або що мама народила

Якщо ви бачите свою матір вагітної або породіллі іншої дитини, це означає брак материнської любові по відношенню до вас. Під таким сном криється неусвідомлена ревнощі по відношенню до матері: ви не бажаєте ділити її любов до вас ні з ким іншим.

Вагітна мама уві сні також передвіщає прибуток, нові знання, які повинні приносити користь у ваше життя. Також сон про народження матері може мати відношення безпосередньо до матері: можливо, він означає, що ваша мама сповнена сил і енергії, щоб змінити своє життя. Може, варто прислухатися і допомогти їй у цьому?!

До чого сниться мама колишнього хлопця

Сонник трактує сон про матір колишнього хлопця, як наявність комплексів щодо своєї зовнішності. Ви не відчуваєте себе привабливою, жіночною. Також мама колишнього хлопця може символізувати ваше з ним перемир’я і можливе возз’єднання.

Побачити маму колишнього хлопця у сні означає печаль і тугу про ваших минулих взаєминах. Також можливі новини здалеку, яких ви вже давно не чекаєте.

Плачучи, п’яна мама у сні – до чого

Більшість сонників трактують сльози матері як попередження про хвороби і різних нещастях.

А ось такий дивний сон, як п’яна мати… Якщо ваша жива насправді, а уві сні з’явилася у п’яному вигляді, можливо в її особистому житті, наприклад з чоловіком, є проблеми або вона завела роман з новою людиною.

Якщо ж, померла мати приснилася уві сні п’яною, то проблеми у житті самого сновидца. Мати намагається напоумити свою дитину, попередити про наслідки його неправильної поведінки або шкідливих звичок.

У будь-якому випадку, мама у вашому сні завжди щось означає. Мати і дитина настільки близькі, що навіть уві сні вона намагається вберегти дитину або навпаки порадувати. Багато життєві стадії кожної людини несвідомо зв’язуються з тим, як мати виховувала його. Якщо вам приснилася мама, ні в якому разі не ігноруйте сон, а прислухайтеся до нього і задумайтеся.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться маленькі дівчинки? Сонник маленька дівчинка уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником Данилової За Нострадамусом і Вангу До чого сниться маленька дівчинка з різних сонникам Закриваючи очі, ми поринаємо у дивовижний світ сновидінь, де нас відвідують…

До чого сниться стригти волосся? Сонник — стригти волосся у сні

Зміст: Стригти волосся уві сні по соннику Цвєткова Малий Велесов сонник – стригти волосся До чого сниться стригти волосся по соннику Медеї Сонник Хасе До чого сниться волосся стригти по…

До чого сниться чорна ворона? Сонник — ворона чорна уві сні

Зміст: Чорна ворона по соннику Ванги Чорна ворона уві сні — Велес сонник Чорна ворона по соннику для жінок Чорна ворона по соннику чоловіків До чого сниться чорна ворона по…