Тільки для справжніх пані!

До чого сниться малина? Сонник — малина

До чого сниться малина? Сонник - малина

Зміст:

Всупереч очікуванням, малина уві сні не завжди позитивний символ, віщує радість і задоволення. існує чимало тлумачень, де ця ягода виступає ознакою біди. Сонники підготували повний звіт.

До чого сниться малина по соннику Міллера

Сон, у якому ви побачили малину, означає, що попереду вас чекає непроста справа, яка призведе до складних наслідків.

Їсти уві сні малину — для жінки вважається знаком застереження, так як в реальному житті є ймовірність того, що вона постраждає через свою очевидну причетність до якогось ганебного випадку.

Малина у сні — сонник від А до Я

Малина садова сниться до серйозної небезпеки, яку створять для вас ділові партнери. Побачити уві сні лісову малину — знак світлої події. Збирати таку ягоду — до довгоочікуваного успіху в справах. Стигла малина обіцяє вам більший прибуток.

Якщо ви побачили, що вона переспела і сиплеться з куща на землю, означає, що ви з власної дурості разорвете свої відносини з коханою людиною. Купувати уві сні малину, означає непередбачені витрати.

Варити варення з цієї ягоди — до боргами. Якщо уві сні ви застудилися і лікуйтеся чаєм з малини — знак того, що в реальному житті ви можете підхопити якусь інфекційну хворобу. Підгортати уві сні кущі малини — ви станете жертвою брехливих недругів і потрапите в скандальну ситуацію.

Сон, де ви займаєтеся пересадкою малини, означає, що наяву вам нав’яжуть чужі справи. Викорчовувати малину з коренем — до далекої дороги. Сон, у якому ви продаєте саджанці малини, обіцяє вам смугу глобальних невдач.

До чого сниться малина по Езотеричного соннику

Якщо вам приснився плодоносний малиновий кущ, значить, незабаром вас очікують незначні зміни тісно пов’язані з вашою роботою.

Власноруч рвати ягоди з куща — знак того, що ви самі собі створюєте перешкоди. Їсти уві сні малину — знак бездіяльності. Цей сон вказує на вашу часту лінь і пасивність по відношенню до всього.

Сон про малині — по соннику XXI століття

У сні бачити або є стиглі ягоди малини — знак задоволення і стабільного достатку. Вживати неспелую малину — до сліз і велике розчарування.

Є пересушену малину, означає, що у вашому будинку незабаром запанувати гармонія і добробут. Збирати її — до швидкого заміжжя або одруження. Варити уві сні малину — до успішності у фінансових справах.

До чого сниться малина — Жіночий сонник

Якщо сниться велика кількість малини, означає в реальності вам потрібно вести себе предусмотрительней, щоб уникнути не справедливих пліток.

До чого приснилася малина — сонник Цвєткова

Вживати малину — до хвороби.

Чоловічий сонник — малина

Малина сниться до любовних пригод. Уві сні їсти малину — знак добробуту в любові. Збирати малину — до якнайшвидшого виконання бажань. Сон, у якому ви збираєте недоспевшую малину, означає, що вам необхідно набратися міцного терпіння для досягнення поставлених цілей.

Такий сон, побачений у понеділок, обіцяє вам сварки з близькими друзями. Якщо уві сні ви збираєте занадто м’які, перестиглі ягоди малини, то на яву постарайтеся більше часу приділяти своїй сім’ї.

Малина уві сні по соннику подружжя Зими

Сон про малині символізує спірні спокуси і спокуси. Проходити через нетрі малини — знак того, що всі ваші справи знаходяться в досить занедбаному стані.

До чого сниться малина по соннику Хассе

Сон про малині вважається передвісником радісних і приємних подій.

До чого сниться велика малина

Великі ягоди малини сняться до щирої любові.

До чого сниться червона малина

Побачити уві сні стиглу і солодку малину — знак багатства, стабільності та достатку.

До чого сниться збирати малину

Сон, у якому ви збираєте у сні малину, трактується по-різному. Це може означати подарунок, швидке весілля і довгоочікуваний успіх у справах.

До чого сниться кущ або ягоди малини

Побачена уві сні кущі малини вважаються хорошими провісниками радісних подій і позитивних емоцій.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться падаючий літак? Сонник — літак падає

Зміст: До чого сниться падаючий літак по соннику Міллера Падаючий літак у сні — сонник Ванги До чого сниться падаючий літак — по сонникам Лоффа, Лонго і Деніз Лінн Літак…

До чого сняться яблука? Сонник — яблука великі, стиглі, гнилі, червиві

Зміст: До чого сняться яблука по соннику Міллера Яблуко уві сні — сонник Ванги До чого сняться яблука — сонник Езопа До чого сниться велике яблуко. Сонник — великі яблука…

До чого сниться збирати яблука? Сонник збирати я блоки уві сні

Зміст: До чого сниться збирати яблука — сонник Міллера Сонник Цвєткова — до чого збирати яблука уві сні Збирати яблука — сонник Хассе До чого сниться збирати яблука — сонник…