Тільки для справжніх пані!

До чого сниться м’яч, сонник – м’яч у сні

До чого сниться м'яч, сонник – м'яч у сні

Зміст:

До чого сниться м’яч? У сні це символ рідкісною і дуже сприятливої можливості, яку не можна пропустити. Однак повне тлумачення образу залежить від безлічі деталей. В першу чергу від виду самого виробу і особистих дій по відношенню до нього.

М’яч у сні – тлумачення найпопулярніших сонників

Приснився м’яч? Збірник сонників впевнений, що вас чекає дуже цікава і плідна поїздка. Український сонник вважає предмет ознакою щасливої зустрічі або навіть побачення. Іноді цей предмет попереджає про незначні перешкоди.

Сонник Мандрівника асоціює образ з гордістю і амбіціями. Якщо приснився м’ячик, то вас чекають клопоти, якісь завдання або засудження. На якийсь час ви перетворитеся на «хлопчика для биття». Згідно соннику Медеї об’єкт є символом життєвої гри. Якщо ви грали з ним, то ситуація буде вкрай нестійкою.

До чого сниться м’яч? Сонник 21 століття вважає, що вам слід відмовитися від кардинальних змін. Особливо на робочому місці. Постарайтеся не затівати грандіозних проектів, по можливості відмовтеся від відряджень і займіться здоров’ям.

Що означає уві сні – м’яч в руках

М’яч, який випадково попався в руки обіцяє великий шанс. Якщо ви спеціально його зловили, але досягнете незначної мети. Якщо дівчина тримала м’яч в руках, а потім впустила і він відкотився, то наяву її здолає ревнощі.

Приснилося, що м’ячик прямо в руках здувся? Здійсніть дія, про яку пізніше сильно пошкодуєте. Бачити перед собою здутий предмет можна до мінливої обстановці.

До чого сниться грати з м’ячем, кидати

Привиділося, як захоплено грали з м’ячиком? Довгоочікувана зустріч з відомим вам людиною обов’язково відбудеться. Цей же сюжет символізує вміння жити і радіти справжньому. Якщо наяву затіяли якусь аферу, то сон попереджає: реалізувати її виявиться важче, ніж здавалося.

Добре, якщо кидали м’яч в корзину або об стінку. Це ознака точного розрахунку. Якщо він потрапив туди, куди цілилися, то укладіть бажану операцію. У зворотній ситуації – в реалі лише витратите сили. Гра в м’яч невизначеного характеру символізує настільки ж невизначені стосунки з коханою людиною або діловим партнером.

Приснився м’яч великий, маленький, дитячий

Якщо уві сні привидівся маленький або явно дитячий м’ячик, то в реальному світі побачитеся зі старим другом. Виявити уві сні дитячий м’яч також можна перед сприятливим збігом обставин, які допоможуть реалізувати давню мрію.

Велике виріб в мріях натякає на успішне усунення перепон, які дуже скоро наваляться на вас. До чого сниться спортивний м’яч? Готуйтеся до протистояння, конкуренції. Причому результат залежить тільки від правильності власних дій.

М’яч у сні – що ще символізує

Насправді, тлумачити це круглий об’єкт можна найнеймовірнішими способами. Головне, звернути увагу на супутні деталі.

До чого сниться, що м’яч вам дав або подарував інший персонаж? В підмісячному світі значно покращаться відносини з оточуючими людьми, в першу чергу з родичами.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться стадіон, сонник – стадіон у сні

Зміст: Що означає стадіон за різними сонникам Що символізує уві сні порожній стадіон До чого сниться стадіон з людьми, уболівальниками Приснився стадіон і змагання Стадіон у сні – ще трохи…

До чого сниться чорна змія, сонник – чорна змія

Зміст: Значення образу в різних сонники До чого сниться чорна змія жінці, чоловікові, дівчині Що символізує чорна змія велика, маленька, довга Приснилася чорна змія отруйна, неотруйна До чого є чорна…

До чого сниться змія чоловікові, сонник – змія уві сні

Зміст: Що символізує змія за різними сонникам Що означає для чоловіка, якщо змія нападає До чого в ночі чоловікові боротися зі змією До чого сниться чоловікові, що змія кусає Чоловікові…