Тільки для справжніх пані!

До чого сниться ложка? Сонник — ложка уві сні

До чого сниться ложка? Сонник - ложка уві сні

Зміст:

Здавна ложка була атрибутом обіду. Одночасно її використовували у виховних цілях, а також для вимірювання рідких і сипучих продуктів. Сьогодні її безпосередні функції значно звузилися, але вона все також залишається тим пристосуванням, яке є в кожній родині. Досить часто люди бачать ложку уві сні. Про що може говорити такий сон?

До чого сниться ложка по соннику Міллера?

Побачити уві сні ложку – це хороший знак. Ви будете задоволені своїми справами по будинку. Якщо ж ви випадково втратили її, то чекайте підозр з приводу злих намірів. Вкрасти ложку – переглянете свою поведінку по відношенню до домашніх. Вони можуть образитися на вас за зайву прискіпливість. А ось брудні ложки сняться до обману.

Ложки – сонник Ванги.

Ванга також вважала, що ложка – це хороший знак. Всім, кому вона сниться, варто чекати миру в сім’ї і тихої радості. Чим більше вона буде, тим краще. Якщо приснився дуже маленька, то це говорить про те, що ви вважаєте себе обділеним людиною.

Ложка у сні – тлумачення за Фрейдом.

На думку Фрейда всі предмети, що мають видовжену форму є символом фалоса. Якщо вам приснилася ложка, то, швидше за все, ви не задоволені своїм сексуальним життям. Однак необхідно звернути увагу на те, що вона чиста чи брудна. Якщо чиста, то це означає, що у вас скупчилася велика кількість сексуальної енергії, і ви готові нею поділитися.

Українанин сонник — тлумачення сну з ложкою

В цьому соннику тлумачення сну дуже короткий. Ложка уві сні – це добрий знак, який пророкує хороше, безтурботне майбутнє.

Дворянський сонник.

Приснився ложка віщує щастя і удачу. Якщо вона велика, то фортуна буде посміхатися вам найближчі кілька місяців або навіть років. Якщо ви миєте столові прилади, то чекайте пліток. Ложки разом з виделками – конфлікт з незнайомими людьми. Купувати ложку – відчувати тривогу.

Сонник китайського езотерика Чжоу-гуна — ложка уві сні

Ложка – це провісник поповнення сімейства. Новим членом сім’ї неодмінно стане хлопчик.

До чого сниться ложка? Сонник Езопа

Якщо ви бачите, що до вас прийшов друг і просить єдину ложку, яка є у вас в будинку, чекайте розбіжностей з людиною, який часто буває у вас в гостях.

Отримати ложкою по лобі від глави сім’ї – чекайте доручень від батька. Можливо, він зробить вам подарунок чи довірить виконання важливої справи. Це може обернутися тим, що проти вас налаштуються всі члени вашої родини.

Побачити уві сні маленьку чайну ложку – чекайте «чорної смуги».

Якщо вам приснилося, що ви сидите за столом разом з великою кількістю дітей і їсте ложкою, то чекайте процвітання і благополуччя. Якщо уві сні вас запросили до столу, але не дали ложку, то вас чекають порожні обіцянки. Будь-яка надійшла пропозиція необхідно кілька разів перевіряти.

Що значить, еслив ам приснилася ложка на сучасному соннику

 • Їсти ложкою – чекайте великого успіху. Ви схопите удачу за «хвіст».
 • Втратити ложку – вас будуть підозрювати в обмані.
 • Опустити ложку – вас звинуватять у тому, чого ви не робили.
 • Вкрасти ложку – вас будуть обговорювати ваші близькі люди.
 • Старі і брудні ложки – символ втрати, обману і нещастя.
 • Езотеричний сонник

  Сонник Лонго — ложка

  Якщо вам приснилося, що ложка впала на підлогу, то обман, який ви задумали, дуже скоро розкриється. Людина, яка посприяє цьому, розповість про це вашим близьким людям і поставить вас в незручне становище.

  Кілька ложок – передвісник хвороби. Це зовсім не означає, що вона обов’язково виникне. Вам потрібно просто уважніше ставитися до свого здоров’я, і тоді ніякі хвороби не будуть вам страшні.

  Зламати ложку – ви володієте якоюсь таємницею, але вам дуже складно стримувати себе, щоб не розповісти її світу. Сон говорить вам про те, щоб ви ні за що не піддавалися слабкості і залишили таємницю таємницею. В іншому випадку це обіцяє вам серйозними неприємностями.

  До чого сниться ложка — Еротичний сонник

  Ложка у сні передвіщає любовну удачу. Зовсім скоро ви будете купатися в любові, і відчувати себе бажаним і привабливим. Це дуже гарний час, щоб влаштувати своє особисте життя.

  Бачити брудні ложки означає те, що ви хочете добре виглядати і залучати тим самим до себе загальну увагу. Це бажання може обернутися для вас тим, що вам будуть заздрити і відчувати по відношенню до вас неприязнь.

  Їсти ложкою – у вас у житті можуть виникнути неприємності з причини вашої забудькуватості і неуважності. Це також може говорити про те, що в сексуальних стосунках вам необхідно зайняти відому позицію.

  До чого сняться ложки — варіанти сновидінь  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  До чого сниться сковорода? Сонник — сковорода уві сні

  Зміст: Сонник Міллера До чого сниться сковорода по соннику Ванги Сковорода у сні – тлумачення по Фрейду До чого сниться сковорода — сонник Хассе З давніх часів сновидіння вважали чимось…

  До чого сниться каструля? Сонник — каструля уві сні

  Зміст: До чого сниться каструля по соннику Міллера Що значить приснилася каструля з Вангу Каструлі — сонник Фрейда До чого сниться каструля по соннику Адаскина Каструля уві сні — Стерви…

  До чого сниться осінь? Сонник — осінь уві сні

  Зміст: До чого сниться осінь по соннику Міллера? Осінь у сні — сонник Ванги Що значить якщо вам наснилася осінь — трактування по Фрейду До чого сниться осінь по соннику…