Тільки для справжніх пані!

До чого сниться ловити рибу? Що значить ловити рибу у сні

До чого сниться ловити рибу? Що значить ловити рибу у сні

Зміст:

Риба з давніх-давен вважалася символом глибокої духовності та віри. Тому практично у всіх сонники тлумачення снів, в яких людина ловить рибу, дає обіцянку удачі, пророкує спящему духовний ріст, взагалі носить позитивний характер.

Однак такі сновидіння як правило яскраві і мають у собі безліч елементів, картинок, які додають у символічний сенс сну своє особливе значення. З-за цього дуже важливо не упустити жодної деталі вашого сну, в якому ви займаєтеся рибною ловлею. Так до чого сниться ловити рибу?

Ловити рибу у сні до щасливого кохання

Це одне з найбільш частих тлумачень такого сну, яке можна зустріти в різноманітних сонники. Як фрейдистский символ такі сни означають появу у вашому житті нового статевого партнера, або те, що незабаром з вами трапиться запаморочливий роман, який, правда, не дійде до дуже серйозних стосунків і вам все ж таки не вдасться.

Взагалі, подібне сновидіння в цьому сенсі означає споживче, пасивне поведінка в ліжку і відносинах в цілому. Ловити гарну, велику рибу – означає те, що ви вже визначилися з молодою людиною, проте ваш вибір досить складний, оскільки не ясно ще, ви сподобаєтеся вашому обранцеві.

Але якщо уві сні ви таки зловили заповітну велику рибину, будьте впевнені, що удача в любові на вашому боці і вас чекає успіх у цьому заході, так що незабаром ваші стосунки закінчаться весіллям. Це говорить сон, в якому ви тримаєте велику, гарну і блискучу рибу в руках.

Сон, у якому ловиш рибу — великий успіх, виграш, успіх починаннях

Сни, у яких ви ловите рибу, тлумачаться як провісники удачі у запланованих заходах.

Зверніть увагу на окремі елементи сновидіння: якщо ви ловили рибу з великим трудом, виявляючи спритність і вміння, то ваше підприємство буде під загрозою зриву, але завдяки вашим зусиллям, мудрості і таланту ви досягнете успіху і широко прославитися.

Лов риби вудкою означає сприятливе вирішення розпочатої справи, в якому вам не доведеться докласти особливих зусиль і праці. Однак якщо вам сниться, як ви ловите рибу руками, то багато зборів тлумачать такий сон, як те, що за удачу у вашій справі доведеться поборотися, проявити розум і незвичайну спритність, але успіх та його дивіденди окуплять всі старання з лишком.

Сон, в якому вам допомагають риболовлі або в якому хтось інший ловить рибу замість вас, означає, що у вашому ділі хтось дуже сильно допоможе вам і посприяє сприятливому закінченні заходу.

Ловити рибу у сні і бачити, як поруч з вами проноситься великий косяк красивих рибок – до прибуткових справах в недалекому майбутньому, тому чекайте, що доля порадує вас матеріальною вигодою, яку принесе вдало закінчилося захід.

Бачити уві сні рибальську мережу, з якої ви дістаєте спійману рибу, тлумачиться як приємні придбання, прибуток від початої справи. Розставляти мережу для рибної ловлі у сні – до підготовки до серйозної, відповідальної і важливій справі, заходу.

Такі сни обіцяють вам удачу у майбутніх справах, які ви намітити незабаром, але тільки в тому випадку, якщо ви поставитеся до цих планів більш ніж серйозно і грунтовно підготовлені. Однак якщо ви бачите уві сні рвану або зіпсовану мережа, будьте готові до того, що вашим планам спробують перешкодити.

Якщо уві сні через дірку в мережі вислизне риба, то такий сон пророкує вам зірване захід через підступи недоброзичливців. Дірка ж у відрі, в якому ви несли вже спійману рибу уві сні тлумачиться як те, що потрібно чекати підступу від когось дуже близького та довіреної вам, присвяченого у ваші справи дуже докладно.

Зловити рибу і знімати її з гачка у сні – провісник того, що вам пора самому починати творити свою долю, адже до цього часу вона була ласкава з вами, але вічно так тривати не може і вам варто спробувати домогтися успіху у розпочатих справах своїми силами, ні на кого не сподіваючись і не вдаючись до будь-чиєї допомоги.

До речі, навіть той сон, у якому ви бачите, як ловлять рибу, є вісником удачі, яка очікує вас незабаром, матеріальної вигоди або успіху в сердечних справах. До того ж такі сни можуть провіщати швидке підвищення по службовій драбині.

Добровільно пропустіть щасливий шанс, який обіцяє вам багато блага

Сон, у якому ви ловите рибу, але потім її випускаєте, віщує те, що у фіналі якоїсь справи, в якому ви будете брати участь, ви самі пропустіть ваш виграш і удача відвернеться від вас. Також цей сон може говорити, що в силу якихось обставин ви отримаєте можливість виграти, але з деяких причин не зможете нею скористатися.

Ловити рибу у сні — необхідність відпочити, піти від проблем

Деякі сонники трактують сновидіння, в яких ви ловите рибу, особливо якщо такий сон бачить чоловік, як надмірне, непосильно напруга, як фізичне, так і емоційне, що звалилося на людину останнім часом.

Сюжет означає, що йому просто життєво необхідно відпочити, відійти від усіх проблем, питань, труднощів на якийсь час забутися, відволіктися від усього зовнішнього світу його оточення. Ваша проблема не вирішиться, але після відпочинку ви повернетеся з новими силами, свіжий і оновлений, і будете в змозі знайти правильний вихід із ситуації, проблемної ситуації.

Сни, в яких людина бачить спійману ним рибу, означають, що рішення хвилюючого вас питання прийде само собою, просто потрібно абстрагуватися від неї і не загострювати на ньому увагу. Якщо ви ловите уві сні хвору або непривабливу рибу, то у вас з-за постійної перенавантаження і хвилювань почалися проблеми зі здоров’ям, яких ви поки ще не відчуваєте.

Втрата близької людини

Сновидіння, в якому з ваших рук вислизає риба, може означати, що в найближчому часі ви втратите близької людини. Причому, якщо наяву хтось із вашої родини або близького оточення хворіє, то такий сон передвіщає фізичний його відхід з життя.

Якщо ж серед ваших знайомих, рідних і близьких немає серйозно хворих, то цей сон тлумачать як швидкий розлад у стосунках з одним із членів вашої родини, вашого оточення, втрату з ним близькості, розуміння, що в деякій мірі теж є відходом з вашого життя.

Ловити рибу у сні — до вагітності

Сон, у якому дівчина бачить великий улов після того, як вона ловила рибу, можна розтлумачити як швидку вагітність, а тому настав час подивитися. Деякі сонники кажуть, що спіймати у сні щуку – означає завагітніти дівчинкою, а карпа – хлопчиком.

Але якщо уві сні ви упустили рибу, то материнство вам поки ще рано. А якщо уві сні ви зловите мертву або хвору рибу, то це може передвіщати серйозну хворобу, яка трапиться з вами під час вашої вагітності і складе досить сильну загрозу для її успішного продовження.

Марність вашого бажання

Сон, у якому ви намагалися зловити рибу, але у вас так нічого і не вийшло, можна розтлумачити як те, що ваші зусилля у якомусь справі, розпочатому незабаром, будуть марні, а бажання того, щоб все вирішилося в вашу користь – пусті і безпідставні, тому ці сновидіння показують спить, що не варто витрачати сили і час даремно.

Страх потерпіти крах в ліжку

Деякі збірники тлумачень сновидінь, наприклад ті, які ґрунтуються на психології, пояснюють сон, в якому людина не може зловити рибу, не дивлячись на чималі зусилля і всілякі хитрощі, тим, що сплячий відчуває підсвідомий страх зробити промах в інтимних стосунках, потерпіти поразку. Можливо, виною цього страху є перший невдалий статевий досвід. Але тим не менше така боязнь нічим не обґрунтована в реальному часі.

Уві сні ловіть рибу — ви рушите щастя своїми руками

Якщо вам приснилося, що ви ловите рибу в акваріумі, то такий сон є знаком, що в якихось ситуаціях ви робите неправильно, можете самі ж нашкодити своєму гарному положенню.

Сон, у якому ви намагаєтеся вийняти рибу з свого акваріума, віщує сварку з коханою людиною, в якій будете винні ви, або ж негаразди на роботі, що виникли також з вашої вини. Якщо ж ви удите рибу з чужого акваріума, то це сновидіння може бути розтлумачено, як наявність вашої провини в тому, що зруйнувалися чиїсь стосунки.

Необхідність спілкування, духовний голод

Сон, у якому людина ловить рибу, в деяких сонники тлумачиться як його гостра потреба в духовній їжі, необхідність розширити духовний простір, пізнати щось нове. Ловити рибу з акваріума означає обмеженість вашої свідомості, духовний і розумовий голод.

Хвороби, нестача мікроелементів. Іноді сни, в яких ви ловите рибу, подстказивают, що у вас назрівають проблеми зі здоров’ям, зокрема ті, які пов’язані з вітамінами і мікроелементами. Так, риболовля може бути розтлумачити, як знак, даний вам вашими ж організмом про нестачу в тілі кальцію і фосфору.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться жива риба. Що значить бачити живу рибу уві сні?

Зміст: Жива риба у сні — привабливу пропозицію, хороша перспектива Успіх наміченого підприємства, виграш, прибуток і слава Сниться жива риба — щастя в любові, мирне сімейне життя Обман, неправдиві обіцянки,…

До чого сниться велика риба? Що значить бачити велику рибу уві сні

Зміст: Велика риба уві сні — хороші новини, світлі події, приємні події Велика риба сниться до матеріального благополуччя, достатку, успіху в справах Велика риба уві сні — вагітність, легкі благополучні…

До чого сниться риба жінці? Риба уві сні

Зміст: Риба у сні — добробут і влада Приємні, радісні моменти і щастя в особистому житті Риба сниться жінці до фінансового благополуччя Вагітність і легкі роди Сниться риба? Чекайте на…