Тільки для справжніх пані!

До чого сниться ліжко та постільна білизна? Тлумачення сну

До чого сниться ліжко та постільна білизна? Тлумачення сну

Зміст:

Сни можуть сказати нам багато, допомогти прийняти важливі рішення, зробити вибір. А що означає якщо сниться ліжко або постільну білизну? Що означає цей сон? Незважаючи на те, що ліжко та постільна білизна начебто і не доленосні речі в нашому житті, в сновидіннях вони відіграють чималу роль. Отже, до чого сниться ліжко та постільна білизна (простирадла, наволочки тощо)?

До чого сниться брудна постіль

Якщо уві сні ви побачили брудну постіль – це до хвороби в родині. Якщо ви лежали в брудному ліжку – це до хвороби сновидця. Якщо вам приснилося, що ви намочили постіль, вам необхідно побоюватися випадків або хвороб, які можуть вплинути на звичайний хід вашого життя. А якщо ви захворіли і вам сниться, що ви встаєте з ліжка, значить, вас чекає швидке і успішне одужання.

Бути в ліжку з кимось

Якщо ви заміжня дівчина, і вам сниться, що у вашому ліжку перебувати стороння людина, то вас, можливо, чекає погіршення відносин, конфлікти з чоловіком або коханим, сварки. Можливо, що в ваші сімейні відносини втрутиться хтось третій.

Зовсім не обов’язково, що це буде коханець або коханка. Цією людиною може опинитися і ваш «доброзичливий» родич (родичка) або хтось із друзів, які і спровокують нерозуміння або сварку в родині.

А ось якщо ви не заміжня дівчина, то стороння людина у вашому ліжку може обіцяти вам нове несподіване любовну пригоду.

Купувати постіль

Купувати красиве, дороге постільна білизна, відвідувати магазини, вибирати простирадла, ковдри, підодіяльники й інше розкішна постільна білизна — до поліпшення вашого добробуту, до пристрою домашнього вогнища, щасливого шлюбу.

Застеляти постіль у сні

Якщо уві сні ви застилаєте ліжко, то найближчим часом у вас може з’явитися новий друг, який виявиться цілком пристойним коханцем. Якщо постіль уві сні стоїть під відкритим небом, вас чекає благополуччя в домі, як в емоційній, так і в матеріальній сфері.

Якщо ви сидите на засланої ліжку – це означає, що ви добре контролюєте все що відбувається у вас в житті, тому вас чекає спокій і впевненість у завтрашньому дні, якого ви досягнете самі. Якщо ж на ліжку безлад, значить, у вас зібралося багато проблем, які потрібно терміново вирішити тому, що ви можете втратити щось з того, що зараз маєте.

Що означає постільна білизна, наволочка. простирадло

Якщо ви уві сні бачили простирадло, вам варто побоюватися хвороби, особливо, якщо вона брудна, а не білосніжна. Чистий простирадло – це ознака, що хвороба може бути нетривалою і легкою, а ось брудне простирадло обіцяє довге хвороба з невідомим результатом.

Втім, якщо ви схиблені на чистоті, то цей сон може відображати ваші переживання про необхідність поміняти брудну постільну білизну. Все ж я рекомендую перестрахуватися.

Якщо вам приснилася наволочка, то вас очікують безвинні радості. Наприклад, ви можете закохатися в якогось симпатичного хлопця чи дівчину або відправитися розважатися з друзями. Якщо ж вам приснилася ліжко, застелене шикарним постільною білизною, то вас чекає щастя в шлюбі.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться лазня? Що означає лазня уві сні

Зміст: Розшифровка по дню тижня До чого сниться лазня найчастіше Приснилася гаряча лазня, заходити в лазню Що означає уві сні — митися в лазні Якщо уві сні ви побачили лазню,…

До чого сняться чоботи? Що означають чоботи уві сні

Зміст: Загальне тлумачення Що означають старі, чужі чоботи До чого сняться нові чоботи Гумові чоботи уві сні До чого сняться чорні чоботи Білі чоботи уві сні Червоні чоботи уві сні…

До чого сниться килим? Що означає килим у сні

Зміст: Приснився новий, старий килим До чого уві сні лежати, ходити по килиму До чого сниться килим чистити, вибивати Наснилося — купувати, продавати, ткати килим Що значить: розстелити килим Розшифровка…