Тільки для справжніх пані!

До чого сниться ліжко, сонник – ліжко уві сні

До чого сниться ліжко, сонник – ліжко уві сні

Зміст:

Найчастіше звичайне ліжко символізує безпеку, комфорт, бажання розслабитися і відпочити, іноді натякає на близьку хвороба. До чого сниться предмет меблів? Сонники опишуть можливі варіації тлумачення.

За сонником Медеї

Приснилася ліжко? Сонник вважає її ознакою хвороби, втоми або інтимних стосунків. Бачити уві сні дитяче ліжко або колиска означає, що ви живите сміливі мрії на майбутнє. Але якщо уві сні з’явилася порожня дитяче ліжечко, то очікуванням здійснитися не судилося.

До чого сниться, якщо трапилося лежати на ліжку чи бачити інших персонажів у такому ж становищі? Наяву крім хвороби можуть з’явитися серйозні побутові, фінансові проблеми. Але гарно прибрана, та ще й двоспальне ліжко символізує любовні стосунки і шлюб.

За сонником для всієї родини

До чого сниться ліжко? Для тлумачення сну, сонник рекомендує врахувати, в який саме день вона з’явилася. Якщо ліжко приснилася у ніч п’ятниці, то готуйтеся до великого веселощів. Бачити порожню ліжко в ніч четверга означає, що вам уготовані великі зміни в особистому.

До чого сниться власне ліжко, на якій спокійно спить кішка? Ви заздалегідь дізнаєтеся про майбутні життєві зміни. Але якщо сюжет привидівся в суботу, то сонник впевнений: вплинути на хід подій не вдасться. Ліжко з пелюстками троянд приснилася на неділю? Чекайте великої радості. Ліжко з пом’ятими простирадлами уві сні п’ятниці попереджає про сексуальному домаганні на робочому місці.

Приснилася м’яке ліжко, застелене вишуканим покривалом з шовку? Наближається період безтурботного і забезпеченого життя. При цьому сонник впевнений: ви навіть втомитеся від розкоші і неробства. Цей же образ у ніч понеділка обіцяє знайомство з перспективним і симпатичним чоловіком.

За східним жіночого соннику

До чого сниться, якщо при вигляді ліжка відчайдушно захотілося лягти на неї і заснути? Сонник вважає, що ви йдете на поводу власних бажань, і це заведе в глухий кут. Приснилося, що лежали на явно чужій ліжка? Наяву вляпаетесь в сумнівну аферу і опорочите своє чесне ім’я. Якщо уві сні ліжко під вами провалилася, то негайно займіться здоров’ям.

За сонником Деніз Лінн

На думку сонника, ліжко уві сні асоціюється з безпекою, комфортним життям, розслабленням і оновленням. Цей же предмет меблів необхідно розглядати як точку, в якій перетинається свідома і несвідома частини особистості в момент засипання.

Ще одне тлумачення сну вказує на близьку хвороба і необхідність терміново відпочити. Приснилася ліжко? Сонник підозрює, що існують речі, які ви намагаєтеся забути. До чого сниться, що вигляд ліжка викликав неприємні думки і асоціації? Вам терміново потрібен самоаналіз або допомога досвідченого психолога.

До чого сниться ліжко на вулиці, вдома

Приснилася ліжко, що стоїть прямо на вулиці? Очікуйте радісної події і щастя. Якщо довелося лежати на ліжку посеред вулиці, то отримаєте можливість непогано заробити. Одночасно ліжко на вулиці натякає: ви малюєте банально проспати щось дуже важливе.

Ліжко будинку завжди ототожнюється з відпочинком, розслабленням і романтичними відносинами. До чого сниться м’яке ліжко, що стоїть в затишній спальні? В реалі пора трохи перевести дух і добре відпочити перед новим ривком. Але якщо ви виявили ліжко в явно невідповідному для неї місці, то занадто розслабилися і можете втратити контроль, шанс або запустити справи.

Приснилася ліжко звичайна, велика, двоспальне

Уві сні власна ліжко натякає, що необхідно досліджувати себе, щоб розібратися в почуттях і поточної ситуації. Приснилася звичайна, але досить вузьке ліжко? Готуйтеся до тимчасового погіршення здоров’я або швидкого сексу.

До чого сниться велике двоспальне ліжко? Вона відображає задоволення і гармонію поточних відносин. Одиноким образ обіцяє нову романтичну зв’язок і навіть подружжя. Але занадто розкішне ліжко і дурманячи аромат, що витає в спальні, попереджають: ви ввяжетесь у вкрай небезпечні відносини або вже це зробили.

Що означає в ночі порожнє ліжко

Порожнє ліжко символізує уві сні дорогу, небезпека, смерть, безнадійність. Але якщо вона була акуратно заправлений, то ви контролюєте ситуацію, і все буде в порядку.

Приснилася пусте ліжко з пом’ятими і брудними простирадлами? Підготуйтеся до відкритого зіткнення з недругами. Тлумачення сну аналогічне, якщо на порожній ліжку лежав матрац, але не було білизни. До чого сниться ліжко без матраца? Наближається велика біда, але не чекайте допомоги від близьких.

У сні з’явилася ліжко з чоловіком

Якщо приснилася ліжко з незнайомим чоловіком, то плани будуть порушені через втручання непередбачених обставин. До чого сниться, що в ліжку лежить чоловік з коханкою? Наяву чоловік піднесе вам приголомшливий подарунок.

Бачити себе в ліжку зі знайомим чоловіком означає, що якийсь союз призведе до дуже сумних наслідків. Якщо довелося займатися сексом, але основна увага була прикута до ліжка, то слід переглянути свої зв’язки, в тому числі й ділові, серед них є ті, які принесуть масу проблем.

Ліжко у сні – інші значення

Щоб з’ясувати до чого є розглянутий спосіб, бажано отримати розшифровку не тільки зовнішнього вигляду меблів, але і особистих дій, а також інших деталей.

Якщо уві сні вдалося придбати більш розкішну і зручне ліжко, то ви добре попрацювали і тепер настає спокійний і благополучний у всіх відношеннях період.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться подарунок, сонник – подарунок уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником Езопа З англійської соннику До чого сниться подарунок від чоловіка, хлопця, колишнього, незнайомої Що значить – подарунок від небіжчика Приснився подарунок на день народження…

До чого сниться вулиця, сонник – вулиця уві сні

Зміст: За сонником подружжя Зими По сучасному суміщеного соннику За загальним соннику Привиділася знайома вулиця До чого сниться незнайома вулиця Приснилася вулиця порожня, людна Вулиця уві сні – інші тлумачення…

До чого сниться – лежати, сонник – лежати уві сні

Зміст: За сонником від А до Я За сонником подружжя Зими До чого сниться лежати в труні Уві сні лежати з небіжчиком Довелося лежати з чоловіком, жінкою Що значить лежати…