Тільки для справжніх пані!

До чого сниться літо? Сонник — літо у сні

До чого сниться літо? Сонник - літо у сні

Зміст:

Сновидіння, в яких фігурують різні часи року, сняться всім. Зрозуміло, що холодна зима і сумна осінь не обіцяють нічого хорошого ні уві сні, ні наяву, але от з літа – зовсім інша картина, про що свідчать тлумачення з різних сонникам. Хоча, багато чого залежить від обставин і навіть від конкретного періоду.

До чого сниться літо по соннику Міллера?

Американський психоаналітик Міллер трактує сни про літо, в залежності від місяця. Приміром, якщо сниться червень, тобто, початок літа, то великий ризик вчинення легковажних вчинків, в яких згодом доведеться добряче покаятися.

Побачений липень передрікає планування важких подій, а також постановку свідомо нездійсненних цілей і завдань. Але на подив самого сновидца, все задумане здійсниться, і навіть самі його сміливі ідеї втіляться в життя.

Коли сниться серпень або рання осінь, то це означає, що сновидінню доведеться показати не кращі сторони свого характеру – твердосердя і користолюбство. В результаті чого, від такої поведінки постраждають близькі та рідні люди. Тому, слід бути обережними і заховати свої негативні емоції куди-небудь подалі.

Що значить літо уві сні по соннику Ванги

Засуха і спека сниться тому, хто ризикує виявитися об’єктом насмішок. Виною всьому – абсолютно нетактовну, навіть зухвала поведінка сновидця. Це зайвий раз доводить той факт, що в багатьох своїх бідах людина винен сам.

Холодне літо є передвісником нового знайомства, здатного вплинути на подальший перебіг подій. Якщо такий сон сниться чоловікові, то його чекає зустріч з милою і доброю жінкою, яка стане його дамою серця. Жінка, яка побачила уві сні холодне літо, зустріне на своєму шляху справжнього чоловіка – розуміє і неревнивого.

Якщо уві сні літо більше схоже на осінь – слякотное і дощове, то це обіцяє суттєву поправку свого матеріального становища. Щоправда, це багатство буде нажито не зовсім чесним шляхом, що викличе осуд у найближчого оточення.

Приснилося літо — трактування по Фрейду

Літо є символом родючості, зростання і зародження нового життя. Для жінки такий сон означає швидку вагітність, а для чоловіка – веселе проведення часу в компанії красивих дам. Якщо літо дощове, то слід взяти до уваги, що будь-які опади Фрейд уособлює з сім’явипорскуванням. Тому, чоловікам потрібно бути акуратніше і відповідальніше, а жінкам – обережніше, якщо дитина не входить в їх плани.

Закохані, що побачили подібний сон, можуть бути впевнені в тому, що в любові їх чекає успіх. Але коли в розпал літа на землі лежить лід і сніг, то це говорить про те, що їм доведеться пройти чимало випробувань і подолати безліч перешкод, а все для того, щоб зберегти свої почуття.

До чого сниться літо по соннику О. Смуровой

Наснилося літо є передвісником отримання прибутку для банкірів і торговців, гарного врожаю – для фермерів і дачників, а для військових, які беруть участь у бойових діях, пригрезившееся літо обіцяє швидку перемогу. Студент або школяр, який побачив у сні цю прекрасну пору, успішно складе іспити, а людина, що шукає роботу, обов’язково буде працевлаштований, причому, в якнайшвидшому часі.

Якщо людина уві сні бачить літо, а на вулиці зима, то йому не варто нічого боятися: це хороший сон. Він означає, що сновидця чекають добрі вісті, а більшість проблем, що мають місце бути в його житті, вирішаться самі по собі, без додатка якихось серйозних зусиль. Але якщо земля убелена снігом, хоча сплячий твердо впевнений у тому, що на дворі літо, то його чекає розлучення або розрив відносин з коханою людиною.

До чого сниться літо по соннику Е. Авадяевой

Якщо всі атрибути літа: зелень, квіти, спекотне сонце пригрезились холодною зимою, то сновидця чекає запаморочливий успіх у справах або якась хороша новина. Взагалі, літо є символом настання зрілості, а це означає, що людині потрібно стати більш серйозним і не здійснювати легковажних вчинків. Всі рішення мають бути виваженими, а всі діяння – піддаються поясненню.

Коли сниться саме початок літа, то це передвіщає удачу в бізнесі і заняття гарного положення в суспільстві. Маківка літа або його апогей є добрим знаком того, що життя сновидця скоро зміниться, причому на краще. Можливі подорожі в далекі країни або «шашличні» вилазки на природу. Все, що потрібно від сплячого – обмежити вживання алкоголю, інакше може трапитися біда.

Літо по Психоаналитическому соннику

У більшості випадків, наснилося літо є гарним сновидінням. Це означає, що сплячого чекають тільки позитивні події: кар’єрний ріст, отримання грошових винагород та заохочень, хороші новини, задоволення та інша благодать. Але це лише в тому випадку, якщо літо наснилося в сезон.

Хоча, якщо відкинути психологічні тонкощі, тому, що наснилося взимку літа можна лише порадіти. Дуже часто причиною для появи подібних сновидінь є висока температура повітря в приміщенні, де людина спить. Тим не менш, наснилося взимку літо означає, що людина незадоволена собою, іншими людьми, подіями, учасниками яких він став мимоволі. Він впевнений в тому, що гідний кращого і не бажає задовольнятися лише тим, що у нього є. Що йому порадити? Стримати свої запити і приборкати амбіції.

До чого сниться літо — варіанти снівДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться кит? Сонник — кіт у сні

Зміст: До чого сниться кит — сонник Міллера Що значить: наснився кит — тлумачення по Фрейду Кіт — сонник Ванги До чого сниться кит по Психоаналитическому соннику До чого сниться…

До чого сниться весна? Сонник — весна уві сні

Зміст: До чого сниться весна по соннику Міллера? Весна — тлумачення по соннику Ванги Що значить приснилася весна по Фрейду До чого сниться весна по соннику Лоффа До чого сниться…

До чого сниться зима? Сонник — зима уві сні

Зміст: До чого сниться зима по соннику Міллера? Зима у сні — сонник Ванги Що значить приснилася зима по Фрейду До чого сниться зима по соннику Юрія Лонго До чого…