Тільки для справжніх пані!

До чого сниться – літати, сонник – літати уві сні

До чого сниться – літати, сонник – літати уві сні

Зміст:

Літати уві сні завжди добре. Це дія відображає духовний розвиток, успішність у справах і загальне благополуччя. Популярні сонники детально проаналізують різні варіанти сюжету і підкажуть, до чого вони сняться.

За збірником сонників

Уві сні довелося літати? Це символ руху і свободи. Одночасно бачення натякає: ви надто віддалилися від реального життя і літаєте в хмарах.

Але якщо літати уві сні трапляється не так часто, то на поточному етапі ви намагаєтеся вирішити якусь проблему, подолати перешкоду, вийти зі складної ситуації. Сонник також вважає, що ви бажаєте отримати більший вплив, зайняти більш високе положення або, навпаки, звільнитися від обов’язків.

Приснилося, як літали без крил легко і вільно в небі? Досягнете того, що задумали. Довелося уві сні літати на якомусь повітряному транспорті? Заповітне бажання скоро виповниться.

За ісламським соннику

До чого сниться якщо пощастило літати? Наяву досягнете влади, отримаєте неймовірну могутність, але лише в тому випадку, якщо дійсно цього заслужили. Довелося бачити, що політ закінчився падінням? Насправді отримаєте те, на що звалилися уві сні. Іноді це ознака близької хвороби і серйозних проблем.

Приснилося, як легко перелітали з даху на дах? В реальності укласти новий шлюб, контракт. Сонник також вважає це передвісником захоплюючої подорожі. Якщо пощастило літати на крилах, то готуйтеся до великих життєвих змін.

До чого сниться, якщо довелося летіти в іншу країну? Наяву заслужите честь і повагу оточуючих. Літати без крил вгору означає, що незабаром здійсняться найзаповітніші мрії, а стан значно покращиться. Проте літати високо в небі погано. Особливо, якщо уві сні не вдалося повернутися на землю. Це ознака скорої смерті.

Приснилося, що відлетіли далеко від свого будинку? Є вірогідність зміни місця проживання, роботи. Сонник також натякає на близький відхід з життя. Літати уві сні горизонтально означає звичайний перебіг буття без особливих змін і яскравих подій.

За сонником Мандрівника

До чого сниться, якщо довелося літати в повітрі без сторонньої допомоги або якихось пристосувань? Подібний чином уві сні відображається наявність життєвої сили, досягнень духовної і професійної сфері, творчий підйом. Якщо наяву ви зайняті якоюсь духовною практикою, то польоти уві сні говорять про явний прогрес.

Але літати занадто високо означає, що ви маєте завищені амбіції, надмірне зарозумілість, необґрунтовані потреби. Приснився політ високо в небі? Цей образ символізує уві сні духовне зростання, самопізнання або ж смерть, тяжку хворобу.

До чого сниться, якщо довелося літати на дивні предмети? Тлумачення сну повністю залежить від різновиду використовуваного об’єкта. Так, літати на тваринному або мітлі означає, що ви захоплені темними практиками, занадто часто потураєте своїм примхам, надмірно пишаєтеся собою. Сонник впевнений: все це веде до деградації й загибелі душі.

Приснилося, що літали на звичайному стільці? Втратите роботу, посаду або, навпаки, будете успішно просуватися на службі, знайдете прибуткове місце. Літати уві сні прямо на ліжку означає, що в житті відбудеться дуже незвичайна подія, яка переверне життя.

За сонником Жовтого імператора

До чого сниться жінці, що вона літала уві сні? Це ознака відсторонення від ситуації, відмови від бажань. Ви зможете знайти правильний вихід зі сформованих обставин. Жінці сновидние польоти обіцяють енергетичну гармонію і спокій.

Якщо чоловікові приснилося, що він літав, то це ознака втрати життєвої сили, а також надмірної мрійливості, невідповідності бажаного і дійсного. Після подібних сновидінь чоловікові можна готуватися до великих втрат, хвороб, неадекватних вчинків.

Добре бачити себе дитиною і літати уві сні або ж просто відчувати радість від польоту. Це знак ідеального енергетичного балансу, властивого лише дітям. Сновидіння сонник вважає сприятливим і обіцяє підвищення життєвих сил, активність в справах, буквально другу молодість. Однак цей же сюжет символізує уві сні бажання втекти від проблем або відповідальності.

За сонником Д. і Н. Зими

Приснилося, що довелося вільно і легко літати уві сні над землею? Будьте впевнені: вас веде сама доля, вона ж зберігає від усіляких бід і серйозних труднощів. Немає впевненості, що ви отримаєте все, чого бажаєте, але життя проживете яскраву і насичену.

До чого сниться, якщо літати доводилося з великими труднощами або ж ви постійно думали, що можете впасти? Сонник вважає це ознакою завідомо нездійсненних мрій та сподівань. Крім того, вам належить буквально скрізь і всюди пробиватися самостійно.

За сонником Медеї

До чого сниться, якщо пощастило літати в ночі? Сонник впевнений: подібним чином проявляється астральне подорож, відділення душі від фізичного тіла. Бачення також закликає во сні піднятися над земними проблемами, щоб побачити щось більше.

Сталося літати на відкритому повітрі, поза обмеженого приміщення? Наяву відчуєте прилив сил, творчий підйом. Спроба літати в кімнаті під стелею означає, що духовні сили знаходяться на стадії пробудження. Але, політ високо в небі символізує уві сні ілюзію, мрійливість, відрив від реальності.

До чого сниться якщо уві сні вийшло літати без сторонньої допомоги досить низько над землею? Найближчим часом слухайте тільки себе і не слідуйте чужим, навіть самим мудрим порадам. Довелося самостійно літати вгору до хмар? Забудьте про мрії і направте всю енергію в конкретне русло.

Приснилося, що пощастило літати на літаку? Ви обрали вірний напрямок, і до мети залишилося зовсім небагато. Примудрилися літати на транспорті, абсолютно не призначеному для польотів? Використовуйте шанс, зараз ви зможете реалізувати найсміливіші задуми.

Довелося літати на повітряній кулі? У вас закоханий чоловік, якого не можна упустити. Якщо уві сні довелося літати і впасти, то доведеться змиритися з програшем, щоб накопичити сил і повторити спробу пізніше.

До чого сниться – літати на літаку, вертольоті

Якщо довелося літати на літаку, то ризикуєте вплутатися в сумнівне і небезпечне діло. Постарайтеся тверезо оцінити свої можливості. Політ на літаку або вертольоті також символізує спробу прискорити рух, хід подій, потрапити в якесь місце раніше терміну.

Приснився тривалий переліт на літаку? Уві сні він знаменує період напруженої роботи і великої відповідальності. До чого сниться, якщо трапилося літати на повітряній кулі? Якщо ви зібралися в подорож, то воно виявиться невдалим. Політ на повітряній кулі знаменує поліпшення матеріального становища завдяки успіху якийсь ненадійною афери.

В ночі літати самостійно, без крил

До чого, взагалі, сняться польоти? До двадцяти років вони символізують фізичний розвиток, після зазначеного віку – духовне. Приснилося, що вільно ширяли в повітрі? Наяву отримаєте повну свободу дій. Якщо уві сні політ давався насилу, доводилося розмахувати руками, то ви явно відчуваєте несвободу, обмеженість, утиск.

Літати вгору без крил у сні добре. Це ознака успішного розвитку, як в духовному, так і професійному плані. Літати самостійно також означає, що зумієте знайти нетривіальний вихід із ситуації.

Що символізує — літати на крилах

До чого сниться якщо уві сні ви використовували крила для підйому вгору? Наяву підніметеся завдяки чиєїсь підтримки. Приснилося, що літали на крилах чорного кольору? Готуйтесь до великого розчарування.

Добре літати на білих крилах. Наяву буде грандіозний успіх в коханні або діловій сфері. Якщо подібне сновидіння є досить часто, то в реалі чекайте поліпшення добробуту, здійснення мрій, довготривалого везіння.

Що значить літати над землею, хмарами

Приснилося, як пощастило літати відносно високо над землею? Насправді здійсниться мрія. Літати занадто низько – гірше. Плани порушить незначна хвороба або випадкові непорозуміння. Добре бачити себе літають під хмарами. В реалі вам судилася щаслива доля і вдалий шлюб.

До чого сниться, якщо довелося літати в космосі? Ви неадекватно сприймаєте дійсність, бо повністю занурені в мрії. Іноді сюжет натякає на надмірну завантаженість роботою, бажання все встигнути, одночасно займатися різними справами. Уві сні приснилося, що сталося літати над водою? Якщо вона мутна, то настає зіткнення з недругами, якщо чистий, то здійсниться бажання.

До чого сниться – літати і впасти

Якщо уві сні примудрилися впасти під час польоту, то знак слід сприймати буквально: наяву ви не зможете домогтися бажаного, впоратися з проблемою, пізнаєте гіркоту поразки. Падіння з висоти призвело до пробудження? Будьте готові зустріти удар долі або важке випробування.

Літати уві сні – ще більше розшифровок

Для гранично чіткої інтерпретації, дуже важливо відзначити, куди і на чому летіли, що бачили під собою і інші нюанси.

Приснилося, як безтурботно літали, але вас підстрелили (збили) і ви впали вниз? На шляху до успіху чекають численні пастки, тому продумуйте кожен свій крок.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться дарувати, сонник – дарувати уві сні

Зміст: За сонником Езопа По жіночому соннику За східним соннику До чого сниться – дарувати подарунок Уві сні дарувати на свято, день народження Дарувати уві сні – конкретні приклади Якщо…

До чого сняться кролики, сонник кролики уві сні

Зміст: По соннику Міллера За збірником сонників За сонником від А до Я За сонником Деніз Лінн До чого сняться кролики чоловікові, жінці, вагітній До чого з’являється багато кроликів в…

До чого сниться небо, сонник – небо у сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником закоханих За сонником від А до Я До чого сниться небо блакитне, чисте Приснилося небо чорне, грозове До чого сниться небо і хмари Що…