Тільки для справжніх пані!

До чого сниться ліс. Сонник – ліс уві сні

До чого сниться ліс. Сонник – ліс уві сні

Зміст:

Ліс у сні часто символізує не просто нинішню ситуацію, а скоріше ставлення до неї сновидця. Тут велику роль грають особисті відчуття, час року або дня, погодні умови та інші деталі.

Ліс – на думку Міллера сонника

Якщо у сні ви бачили ліс, то в реалі намітилися зміни в справах. Про їх якість можна судити по іншим чинникам. Наприклад, зелений світлий ліс обіцяє удачу, а вид осіннього лісового масиву – зміни, які вкрай негативно відіб’ються на вас особисто.

Бродити вночі по густий частіше – до невдач, які виникають як у справах, так і в любові. Якщо при цьому ви випробували відчуття голоду і замерзли, то незабаром відбудеться малоприємна поїздка.

Гуляти по лісі і милуватися високими деревами означає, що в майбутньому ви заслужите повагу та загальну славу. Бачити мертвий ліс, сухостій або бурелом – до розчарувань і смутку. Якщо ж в ліс ви прийшли для того, щоб нарубати дров, то скоро розпочнеться боротьба, яка завершиться безумовним для вас тріумфом.

Сонник подружжя Зими – що означає ліс

За цим сонником ліс вважається символом невизначеності та усіляких перешкод. Причому чим він густіший і непроходимее, тим гірше все складеться для вас.

Якщо приснився доглянутий парк або світла гай, то життя наповнена звичними турботами і справами. Якщо при цьому у вас гарний настрій, то буде радість. А ось негативні емоції обіцяють неприємності навіть у настільки світле і приємне сновидіння.

До чого сниться особливо густий і темний ліс? Він знаменує небезпека, непередбачене збіг обставин. Це вказівка на те, що ви не досить добре продумали якийсь план і все може завершитися повним крахом.

Засохла лісосмуга символізує застій у справах, втрати і занепад. Згоріла або палаюча нагадує, що невдачі сталися із–за вашої запальності і роздратування. Якщо ви і далі будете проявляти невдоволення, то ризикуєте загрузнути в проблемах.

Якщо в лісі ви явно побачили дорогу, то це знак того, що не можна сходити в обраного шляху. Найкраще уві сні вибратися з густого лісу. Це означає, що для вас почалася світла смуга в житті.

Як тлумачити ліс по соннику Д. Лоффа

Основну роль в тлумаченні образу займає саме стан лісу і емоції сновидця, а також мета, з якою ви прийшли в це місце. Якщо уві сні ви на самоті бродили по частіше, то в реалі належить пройти ряд випробувань, причому це не обов’язково біди, хвороби або неприємності.

Приснилося, що ви ховалися від когось? Можливо, це вказівка на те, що ви не приймаєте віяння сучасної моди, особливо в плані технічних новинок.

З іншого боку ліс здатний приховати неймовірні таємниці, потенційні здібності і найпотаємніші бажання. В цьому випадку тлумачення необхідно базувати на цілі, які ви переслідуєте в реальному житті, але з урахуванням звичайних характеристик образу.

Інтерпретація Деніз Лінн

В лісі найчастіше відбуваються події казок, легенд і міфів. А все тому, що він відображає жіночі принципи Великої Богині. Залежно від цього, ліс може уособлювати силу, зростання, пізнання, придбання.

З іншої точки зору ліс дає захист і місце для укриття. Ймовірно, у дійсності ви потребуєте саме у цьому, що й відображається в нічних мареннях. Про те, що ж готує доля в близькому майбутньому, розповість стан лісового масиву.

До чого сниться заблукати в лісі

Якщо приснилося, що ви заблукали в лісі, то це явно означає, що ви не здатні щось зрозуміти або усвідомити. Після такого сновидіння, пора повністю прийняти те, що існує тісний взаємозв’язок між природою і людиною.

Але найголовніше, це врахувати власні почуття уві сні. Якщо, заблукавши в лісі, ви випробували напад паніки і моторошного страху, то ви не здатні адекватно усвідомити, що відбувається з вами в реалі, боїтеся змін, з недовірою ставитеся до оточуючих.

Якщо ви заблукали, але не злякалися, то спокійно сприймаєте все «стусани» долі, легко прощаєте образи і добре орієнтуєтеся в обставинах. Якщо блукаючи по лісі, ви уважно оглядають і навіть відчуваєте задоволення, то внутрішня гармонія принесе здоров’я, удачу, благополуччя.

До чого сниться ліс дівчині, жінці, чоловікові

Молодий дівчині гуляти в лісі в мріях – добре. Це ознака того, що незабаром вона зустрінеться зі своєю долею. Однак мертві дерева, сухостій і інші неприємні образу обіцяють печаль і втрати.

Для зрілої жінки темний ліс є символом прощання з молодістю і пророкує прихід старості. Якщо в такому лісі заблукав сімейний чоловік, то його чекають розбіжності з половинкою, і конфлікти на роботі.

При цьому густий і гарний ліс обіцяє удачу, осінній з облетіла листям – зміни, які принесуть певний негатив. Якщо ж ви йдете по зеленому гаю і відчуваєте, що деревця наче тягнуться до вас, то це вірна ознака виконання бажань і сприятливих обставин.

До чого сниться ліс зелений

Ліс з молодими і зеленими деревами також обіцяє швидке втілення мрій і планів. Гуляти по таким масиву, з насолодою вдихаючи свіже повітря – до спокійного життя, благополуччя в домі, удачі в починаннях.

Якщо ви опинилися у весняному лісі, який тільки покривається зеленню, то це знак вдалого шлюбу. Красивий і зелений ліс в літній день знаменує зміни в кращу сторону. Особливо актуально тлумачення, якщо зелений ліс сниться не в сезон.

До чого сниться ліс мертвий

Мертвий ліс слід трактувати буквально. Це символ втрат, смутку та печалі. Приснилося, що ви потрапили в ліс пізньої восени, коли природа вже завмерла і впала в сплячку? Доведеться розчаруватися в людині, якій ви цілком довіряли.

Бачити мертві дерева – до проблем в будинку, якщо довелося продиратися через мертвий сухостій, то доведеться пережити ряд втрат, яких, однак, можна уникнути, прийнявши правильне рішення.

Якщо приснився мертвий ліс з вирваними деревами, то вам загрожує небезпека. Якщо ви негайно не позбудетеся від шкідливих пристрастей, то потрапите в реальну біду.

До чого сниться ліс уві снігу

Приснився зимовий, повністю замерзлий ліс? Не за горами несприятливий період. Гуляти по лісі, вкритому снігом – до застуди і потребі в грошах. Якщо ви потрапили в ліс в зимову пору, то гряде розорення, втрата роботи або як мінімум застій у справах.

Крім того ліс уві снігу символізує душу, яка впала в заціпеніння, це символ важких випробувань і пошуків. Однак не варто забувати, що в природі все проходить, а значить, і ви сумете подолати важкий період, якщо зберетеся з силами.

До чого сниться ліс горить

А ось палаючий ліс навпроти обіцяє благополуччя, завершення якогось підприємства, а іноді навіть зростання доходів. Чим спекотніше і вище полум’я, тим більше ваше багатство і радість від виконаної роботи.

Бачити уві сні ліс, охоплений полум’ям і всепоглинаючим вогнем, означає, що ви зможете знайти якусь силу і, що головне, повірити в неї і себе. Це символ творчих здібностей, прихованих талантів і неймовірного дару.

У той же час ліс в диму надає ваші страждання, навіяні ілюзорними страхами і забобонами. Димний і звичайний туман в лісі уособлює небажання розібратися в чомусь і прагнення сховатися в помилках.

До чого сниться ліс з озером, річкою

Якщо у нічних мареннях ви виявили струмок у лісі, то в реалі чекає цікавий сюрприз. Спокійна річка, що протікає через гущавину – передрікає благополучний споглядальний період у житті. Якщо ви випадково знайшли заросле озерце або навіть болото, то вашому добробуту загрожує незрима небезпека.

Якщо ж ви вирушили в ліс, точно знаючи, що там є озеро і знайшли його, то в дійсності будете присвячені в якусь таємницю. У цьому випадку лісове озеро, загублене в частіше, символізує можливість до трансформації, зміну світогляду і переродження.

До чого сниться ліс вночі

Якщо уві сні ви опинилися в дрімучому лісі, та ще й пізно вночі, то настають сімейні сварки, занепад у справах і маса робочих конфліктів. Якщо приснилося, що ви гуляли по лісу і раптом настала ніч, то в реалі трапиться вимушена поїздка. Бродити в ночі без орієнтиру в лісі – до цілої низки невдач і безвихідній ситуації.

Найчастіше нічний ліс асоціюється саме з невідомими обставинами, однак може символізувати і нескінченні пошуки без достатніх знань. Якщо ви заблукали вночі в лісі, то довгий час не зможете виплутатися з негативної фінансової ситуації.

Ліс у сні тлумачення

Часом ліс у сні є відображенням пошуку рішень і самопізнання. Можливо, ви потрапите в обставини, в яких не відразу зможете орієнтуватися. У будь-якому випадку основний наголос необхідно робити на більш конкретні розшифровки.

Ліс у сні, це один з тих образів, тлумачити які необхідно не стільки по зовнішніх ознаках, скільки виходячи з власних емоцій та інтуїції. Тільки такий підхід допоможе розібратися не тільки в ситуації, але і причини, які до неї призвели.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться бійка. Сонник – бійка у сні

Зміст: Бійка у сні по снотолкователю Міллера Трактування сонника чаклунки Медеї Інтерпретація Фрейда Приснилася бійка – по соннику Езопа Трактування сонника подружжя Зими Бійка у сні – думка сонника Білого…

До чого сниться полювання. Сонник – полювання уві сні

Зміст: Інтерпретація Міллера Розшифровка по Фрейду Приснилася полювання за Вангу Полювання за сонником подружжя Зими Сонник білого мага – до чого сниться полювання До чого сниться полювання на птахів, качок,…

До чого сниться помада, сонник помада уві сні

Зміст: Новітній сонник Іванова – до чого сниться помада Помада уві сні по соннику від А до Я Тлумачення по соннику подружжя Зими Приснилася губна помада – езотеричного соннику До…