Тільки для справжніх пані!

До чого сниться лимон? Сонник — лимон уві сні

До чого сниться лимон? Сонник - лимон уві сні

Зміст:

До чого сниться лимон? Сновидіння про лимони різними сониками трактуються по-різному. Але найчастіше бачити уві сні лимон – це, все ж, не дуже сприятливий знак.

Тлумачення за новітнім соннику

Просто бачити його віщує від’їзд в іншу країну чи місто, в якому ви зустрінете свою пару. Не визріли лимони у сні підказують, що в реальності варто звернути увагу на здоров’я. Якщо ви їсте лимони, то, можливо, якесь захворювання вже є, але не проявляє себе.

Видавлювати сік з безлічі фруктів – незабаром вас відвідають думки про незадоволенні роботою і заробітком. Різати уві сні лимон на часточки може означати, що наяву ви оплошаете, а недруги із задоволенням цим скористаються.

Мляві плоди загрожують спокою шлюбу. Гнилі плоди пророкують лайка і сварки, а солодкі навпаки – приємні сюрпризи. Побачити квітуче дерево – ви уникнете невдач з допомогою власної кмітливості.

До чого сниться лимон по соннику Хассе

Побачити уві сні ці плоди означає отримання приємних звісток. Чистити їх передбачає благополучне позбавлення від небезпек.

Лимон приснився — тлумачення по соннику Цвєткова

Будь-яка згадка лимонів по ходу сну віщує швидку біду.

До чого сниться лимон з англійської соннику

Коли ви бачите уві сні перед весіллям гору лимонів, це означає, що ваші надії на шлюб абсолютно марні. Такий міцний з виду, він не принесе вам нічого, крім розчарування.

Заміжнім людям плоди лимона уві сні обіцяють палкі дебати.

Що означає, якщо приснилися лимони — східний сонник

Розсип фруктів у сні обіцяє напади ревнощів. Зелені плоди передбачають нездужання.

Тлумачення по соннику Езопа — лимони у сні

Лимон уві сні може означати абсолютно протилежні значення, в залежності від деталей. Цей сонячний фрукт може передвіщати як успіхів, так і велику печаль. Самому виростити з кісточки потужне здорове дерево – ознака чудовий! Воно обіцяє вам та таке ж зростання у всіх починаннях.

Бачити сухі шматки лимона – ви дивним чином зумієте уникнути навислу небезпеку. Пити чай з лимоном показує вам, що ваші легковажні судження принесуть вам купу неприємностей. Якщо ви ходите по лимонної гаю, то, навіть якщо не усвідомлюєте цього, прагнете до душевного спокою.

До чого сниться лимонДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться солоні огірки? Сонник — огірки солоні уві сні

Зміст: Трактування сну — до чого сняться солоні огірки по Фрейда З. Сонник Малий Велесов До чого сняться солоні огірки — український сонник Традиційне тлумачення сну Англійський сонник — солоні…

До чого сниться свіжий огірок? Сонник — свіжі огірки уві сні

Зміст: До чого сняться свіжі огірки по соннику Міллера Приснився свіжий огірок — тлумачення по соннику Фрейда Свіжі огірки уві сні по Цвєткову До чого сниться свіжий огірок сонник Хассе…

До чого сниться апельсин? Сонник — приснився апельсин уві сні

Зміст: До чого сниться апельсин по соннику Міллера? Апельсин уві сні по Фрейду До чого сняться апельсини в соннику Хамидовой Сонник апельсин по Піфагору До чого сниться апельсин в соннику…