Тільки для справжніх пані!

До чого сниться лілія? Сонник — лілії уві сні

До чого сниться лілія? Сонник - лілії уві сні

Зміст:

З давніх часів вважалося, що якщо молодій дівчині присниться лілія, то значить що вона скоро вийде заміж. Адже ця квітка символізує невинність і ніжність. Подивимося, до чого сняться лілії в інших сонники.

Лілія уві сні по соннику Міллера

Якщо вам приснилося багато подібних кольорів, то це означає, що вас чекає суворе покарання від долі у вигляді хвороби або невдачі в житті. При цьому воно буде заслуженим.

Але якщо ви побачили уві сні ростуть у землі квітки, то цілком можливо, що незабаром вам зроблять пропозицію руки і серця. Якщо біля великих лілій знаходяться маленькі паростки – очікуйте поповнення в родині.

Ви уві сні нюхаєте великий квітка – отримаєте сумні звістки. Але подія, про яку ви дізнаєтеся, стане для вас гарним уроком, і в майбутньому ви більше не дозволите собі таких помилок.

Езотеричний сонник до чого сниться лілія

Тут даний квітка віщує тільки сприятливі події. Так татуювання на тілі говорить про великий прибутку і удачі в бізнесі, а вишиті на тканині пелюстки обіцяють про успішне завершення розпочатих справ. До того ж такий сон передвіщає зустріч з приємним для вас людиною, з яким ви добре проведете час.

Що означає, якщо приснилася лілія — Англійський сонник

Для молодої дівчини такий сон означає зустріч з цікавою людиною, який буде до неї добре ставитися. Якщо це заміжня жінка, благополуччя і взаєморозуміння в сім’ї.

Також сон з подібним квіткою віщує успішний день у роботі. Всі задумані плани сьогодні буде здійснити набагато легше.

До чого сниться лілія – Сучасний сонник

Вважається, що квітку бачать уві сні люди, які відчувають провину перед кимось. Розберіться в собі. Подумайте, яка подія може викликати такі почуття, і відпустіть від себе цю ситуацію.

Якщо вам сниться, що ви уві сні насолоджуєтеся ароматами лілій, то незабаром хтось із близьких вам людей важко захворіє і йому буде потрібна ваша допомога. Не відмовляйте уваги, потребу у людях.

Що означає лілія соннику Л. Мороз?

В цьому соннику лілія обіцяє тільки про події, пов’язаних з закоханістю і відносинами між чоловіком і жінкою. Так зривати уві сні квітка, значить зустріти справжню любов, майбутні відносини будуть міцними, а друга половинка надійним супутником.

Бачити уві сні білі квіти з великими пелюстками, значити зустріти в найближчому часі вірного чоловіка, який не зрадить вас за сумнівні вигоди. Різнокольорові лілії говорять про те, що побачене вами подія зовсім не те, що вам здалося. Краще з’ясувати все спокійно, ніж потім червоніти і просити прощення за непристойну поведінку.

Насолоджуватися квітами – чекати гостей в реальному житті. Якщо вам приснилося, що ви продаєте квіти, то цілком можливо, що вас обманює близька людина. Будьте уважні, і незабаром вам представиться можливість вивести його на чисту воду.

Приснилися лілії? Універсальний сонник О. Смуровой

Білі квіти обіцяють господині сновидіння про наближення нових почуттів. Любов буде сильною, а міцні відносини. Лілії червоного кольору, навпаки, попереджають про дівчину небезпечної зв’язку. Пристрасть вщухне швидко, а наслідки від таких стосунків довго не будуть залишати вас.

Якщо вам сниться, що ви задихаєтеся від запаху, то вам варто вести свої справи акуратніше, можливі великі грошові втрати. Насолоджуватися квітами – значить впевнено стояти на ногах і бути успішним у роботі. Продовжуйте в тому ж дусі і скоро ви зможете досягти намічених цілей.

До чого сняться лілії по соннику Фрейда?

Якщо ви уві сні зриваєте квітка, значить, в реальності зможете встояти перед спокусою і обережете себе, таким чином, від великих неприємностей. Побачити уві сні людей, які тримають у руці букет, переконатися, що ваші конкуренти занадто слабкі, щоб змагатися з вами.

Завявшие лілії говорять про те, що настала пора подбати про своє здоров’я. Відкладіть всі справи на інший день і дайте собі відпочити.

Якщо ви одягнені в одяг, розшитий ліліями, значить, вас поважають та прислухаються до вашої думки.

Нехай вам сняться ті сни, інтерпретація яких потім порадує вас.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться кактус? Сонник — кактус уві сні

Зміст: До чого сниться кактус — сонник Міллера Кактус у сні — тлумачення по соннику Ванги Що значить по соннику Фрейда, якщо приснився кактус Книга снів Юрія Лонго — до…

До чого сняться квіти? Сонник піон уві сні

Зміст: Що значить наснилися півонії по соннику Фрейда? До чого сниться півонія за Хассе і Лоффом З давніх часів людей цікавило чому їм сняться певні сни, що вони позначають, як…

До чого сниться курка? Сонник — курка уві сні

Зміст: До чого сниться курка по соннику Міллера Що означає, якщо приснилася курка по соннику Ванги Кури у сні — сонник Фрейда До чого сняться кури по соннику 21 століття…