Тільки для справжніх пані!

До чого сниться лікар? Сонник — лікар уві сні

До чого сниться лікар? Сонник - лікар уві сні

Зміст:

Сновидіння, в яких фігурує лікар будь-якої спеціальності, можна трактувати по-різному. Адже, навіть вік ескулапа має значення, не кажучи вже про його зовнішньому вигляді і ставлення до обраної колись професії. Зрозуміло, що байдужість і байдужість доктора не прикрашають його навіть уві сні, не кажучи вже про реальність.

До чого сниться лікар по соннику Міллера

Якщо хворій людині уві сні з’явився лікар, то його становище погіршиться. Здорового чоловіка, який побачив лікаря, чекає незначний кар’єрне зростання та вирішення деяких дрібних проблем, а абсолютно здоровій жінці подібне бачення обіцяє короткочасний душевний спокій. Молоду здорову дівчину чекає швидка хвороба, а хлопець може готуватися до чергових перемог на любовному фронті.

Якщо лікар чимось стурбований, то сновидця чекають втрати і неприємності, а коли він сповіщає свого пацієнта, що той абсолютно здоровий, то слід чекати звісток здалеку. Коли сниться людина, що видає себе за лікаря, але таким не є, то слід очікувати обману з боку близької людини. Лікар, який взяв за лікування гроші, але не зробив нічого для одужання сновидця, завжди сниться майбутньої жертви шахраїв.

Якщо лікар бачить уві сні самого себе, то це говорить про те, що він скоро порушить клятву Гіппократа і відмовиться виконати свої обов’язки. Коли інша людина (не доктор) сидить у кабінеті в білому халаті і намагається лікувати хворих, то подібне бачення віщує швидкі неприємності, причиною яких стануть необдумані рішення і проста людська дурість.

Лікар уві сні. Сонник Ванги

Побачений у сні лікар, безуспішно намагається зробити розріз на тілі сплячого, символізує майбутні матеріальні труднощі. Відвідувати у сні лікаря, що надає послуги на безоплатній основі, це дуже хороший знак. Це обіцяє безбідне існування протягом тривалого часу. Якщо лікар у безсиллі опускає руки і каже, що хвороба невиліковна і сновидець скоро помре, то в реальності сплячого чекають фінансові втрати і неприємності на роботі.

Делікатний доктор, дуже добре ставиться до пацієнта, сниться того, на кого скоро зійде Божа Благодать. Якщо довелося побачити уві сні старенького, побіленого сивиною лікаря, значить, скоро у сновидця з’явиться могутній покровитель, який його буде всіляко оберігати і захищати.

Бути уві сні лікарем і проводити складну операцію – до досягнення якоїсь незначної мети. Прийти уві сні в поліклініку і ходити по кабінетах у пошуках потрібного фахівця – такий сон може привидітися лише людині, який звик шукати у себе неіснуючі хвороби.

Що значить: наснився лікар. Трактування по Фрейду

Лікар є символом тілесну наготу, тому людина, до якої ескулап прийшов у сні, дуже соромиться власного тіла, а вірніше, окремих його частин. Коли лікар приходить в будинок сновидця самостійно, то це говорить про те, що сплячий кого-то сильно любить і бажає вступити в інтимні стосунки з об’єктом своєї пристрасті, але природна сором’язливість заважає йому зробити перший крок.

Жінка, що лежить на операційному столі і спостерігає за всіма рухами лікаря, насправді фригідна. Але не все так погано. Розтопити цей лід зможе чоловік, який скоро зустрінеться на її життєвому шляху. Якщо подібне уві сні відбувається з представником сильної половини людства, то йому пора стримати свій любовний запал і уважно придивитися до тієї, що завжди поруч.

До чого сниться лікар по соннику Лонго

Якщо довелося побачити уві сні лікаря, то нічого хорошого подібний сон не віщує. Це дуже тривожний знак, який означає, що людина стурбований станом свого здоров’я. Значить, для цього є причини. Але не варто перебільшувати, бо може виявитися, що більшість проблем зі здоров’ям надумане. Якщо в душу все ж виникли якісь сумніви, то потрібно хоча б пройти диспансеризацію або звернутися до вузькопрофільного спеціаліста.

Людина, що обожнює втручатися в чужі справи і вирішувати чужі проблеми, частенько уві сні бачить себе лікарем. Не варто загострювати увагу на те, з чим люди можуть впоратися самостійно. Давно пора звернути на це увагу саме на себе і зайнятися вирішенням власних проблем. Тобто, настав час подумати про себе.

Побачити уві сні, як лікар виконує невластиві для нього функції (працює доглядальницею), це знак того, що сновидінню не вистачає підтримки його найближчого оточення, тому він шукає її на стороні, але не знаходить. Якщо довелося з боку спостерігати за тим, як лікар веде прийом, значить, чекає поїздка. Можливо, це буде службове відрядження, яка залишить масу вражень і запам’ятається на все життя.

До чого сниться лікар за Езотеричного соннику

Якщо лікар у сні зайнятий лікуванням сплячого, то останньому терміново потрібна допомога ззовні. Але коли лікар лікує іншої людини, то слід запам’ятати – кого саме, так як цій людині терміново потрібна допомога сновидця.

Привидівся хороший, уважний лікар, значить, хтось запропонує свої послуги по ліквідації якоїсь проблеми. Але коли сновидця лікує грубий доктор (або відмовляється лікувати), то надії на швидке багатство не виправдаються, легких грошей найближчим часом не передбачається, тому доведеться їх заробляти як колись – потом і кров’ю.

Якщо приснився доктор в білосніжному, накрохмаленому і отглаженном халаті, то це говорить про те, що заповітне бажання може здійснитися найближчим часом. А от коли сниться лікар, одягнений у несвіжий халат, заляпаний кров’ю, то це означає, що на своїй кришталевої мрії доведеться ставити хрест, бо їй не судилося збутися.

Молода жінка, якій привидівся доктор, може втратити краси з-за своєї негідної поведінки. Лікар-альтруїст, яка не бере плати за своє лікування, сниться того, хто довгий час не буде відчувати ні потреби, ні проблем зі здоров’ям.

До чого сниться лікар по Сучасному соннику

Снящийся лікар є передвісником майбутніх зборів і нарад на роботі. Це охолодить професійний запал сновидця і змусить його пильніше подивитися на рід своїх занять. Може, він працює не в тому місці? Тоді є сенс підшукати більш підходяще робоче місце. Жінку, що побачила уві сні лікаря будь-якої спеціальності, чекають невдачі особистого характеру і хвороби.

Якщо одруженому чоловікові привидівся лікар, то йому слід очікувати сімейних скандалів, що виникли на порожньому місці. Відпочивати зі знайомим лікарем в приємній компанії – хороший знак. Це обіцяє успішність всіх підприємств і удачу в самому, здавалося б, безнадійній справі. Якщо уві сні довелося стати дружиною лікаря, то це віщує швидке знайомство з лицемірним і дуже непорядним людиною, позбутися якого буде зовсім непросто.

Задушевні розмови з лікарем сняться того, хто звик розраховувати на допомогу друзів. Побачити себе в реанімації, оточений групою лікарів, значить, справи повільно, але вірно підуть на поправку. Якщо лікар прийшов додому, а сновидець відкрив йому двері, то слід чекати новин. Прийти до лікаря на прийом, значить, доведеться піддати себе каторжним праці, в результаті чого організм дасть серйозний збій, і стан здоров’я різко погіршиться.

До чого сниться лікар — варіанти сновидіньДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться п’яний. Сонник — п’яний у сні

Зміст: До чого сниться п’яний або п’яна по соннику Міллера П’яний — тлумачення за Вангу Приснився п’яний або п’яна по соннику Фрейда До чого сниться п’яні по соннику для всієї…

До чого сниться горілка. Сонник – горілка уві сні

Зміст: До чого сниться горілка по соннику Медеї Горілка уві сні по соннику Нової ери Приснилася горілка — розшифровка Міллера До чого сниться горілка по іншим сонникам До чого сниться…

До чого сниться дракон, сонник — дракон у сні

Зміст: До чого сниться дракон по соннику Міллера Сонник Ванги – дракон Дракон у сні — тлумачення по Фрейду До чого сниться дракон по сімейному соннику Що означає, якщо вам…