Тільки для справжніх пані!

До чого сниться лід. Трактування сну з льодом

До чого сниться лід. Трактування сну з льодом

Зміст:

Лід у сні виступає символом застиглих емоцій, відносин. Якщо він приснився не в сезон, то настають серйозні життєві зміни. До чого сниться цей слизький сновиденний знак? Сонники розглянуть різні варіанти.

По соннику Міллера

До чого сниться лід взагалі? Сонник вважає, що він обіцяє сновидінню різні лиха. Не виключено, що зловмисні люди завадять у здійсненні планів. Довелося бачити лід, який уві сні пливе по чистій річці? Через чужої заздрості ваше власне щастя буде зруйновано.

Приснилося, що йшли по слизькому льоду? Це означає, що ризикуєте піддатися спокусі, постраждати від своїх же дій, згубних нахилів. Якщо зазначений сюжет з’явився молодий дівиці, то сонник вважає, що від безчестя і ганьби її відділяє лише один невірний крок.

За збірником сонників

До чого сниться дуже тонкий лід, по якому довелося йти у сні? В реальності потрапите в небезпечну ситуацію, або свідомо йдете на ризик. Приснилося, як ковзали по льоду, боячись впасти? Сонник пророкує: наяву відчуєте серйозну невпевненість, нестабільність.

Крім того лід у сні символізує велика кількість труднощів і неприємностей, що знаменує період невдач, проблем, неможливих до розв’язання, або буквально – заморожену ситуацію. Бачити лід можна перед нападками злих людей. Якщо приснилося, як йшли по льоду, то сонник вважає, що можете втратити повагу або розташування важливого людини.

До чого сниться лід? В любовних відносинах настане охолодження, яке може привести до повного розриву. Лід натякає уві сні на порожні надії і нездійсненні обіцянки. Однак ще одне тлумачення сну обіцяє щасливу зустріч, після якої життя зміниться на краще.

За сонником від А до Я

До чого сниться, якщо довелося робити лід в холодильнику? З-за надмірної зарозумілості або ж цікавості пізнаєте невдачу. Просто бачити лід можна перед матеріальним збитком, втратою хорошого друга, складнощами в любові.

Привидівся лід на річці? У справах намітилася серйозна затримка. Ходити по водоймі, покритому льодом, означає, що станете учасником ризикованого підприємства, яке принесе істотний прибуток. Уві сні не пощастило кататися по льоду на ковзанах? Сонник пророкує втрату роботи або того, чим дуже дорожите.

До чого сниться крижана ополонку? Витратите зусилля, щоб досягти мрії, реалізувати яку свідомо неможливо. Самому робити її означає сильний переляк. Привиділося, як лід поступово тане? Досить клопітка справа скоро зрушиться з місця і обернеться в результаті багатством, добробутом.

Приснилося, як гризли або смоктали лід? Сонник обіцяє погані новини від далеких родичів. Якщо уві сні розморожували холодильник і впав великий шматок льоду, то нетерплячість стане причиною великої невдачі.

За сонником подружжя Зими

До чого сниться лід? Уві сні він відображає холодність, стриманість. Якщо приснився красиво переливається на сонці лід, то досягнете успіху завдяки терпінню і зосередженості. Ціла гора брудного льоду знаменує охолодження відносин або втрату інтересу до справи, людині. Танучий лід, на думку сонника, позитивний знак, що вказує на помітне поліпшення ситуації.

До чого сниться лід на річці, на озері

Приснився дуже тонкий лід на річці або озері, по якому довелося йти? Ви знаходитесь на межі матеріального, духовного кризи і від повної загибелі відділяє лише дуже тонка грань. Привиділося, як лід у сні раптом почав швидко танути? Наяву будете здивовані занадто теплим і явно не до місця ставленням оточуючих.

Бачити на річці багато крижаних брил означає, що наближається ціла низка неприємностей і перешкод. Якщо привидівся весняний льодохід, то задумане підприємство принесе успіх і гроші. Однак ще одне тлумачення сну обіцяє повністю протилежні події: після особливо вдалого періоду готуйтеся до тотального невдачі і множинним ураженням.

Що символізує лід на дорозі, під ногами

Приснився дуже слизький лід на дорозі? В реалі опинитеся рівно посередині між двома недружньо налаштованих один до одного людьми. Цей же сюжет відображає невірний шлях, мета. Якщо крига під ногами раптом проломився або тріснув, але ви встигли відскочити, то дивом уникнете неприємностей. Якщо провалилися під лід, то готуйтеся до найгіршого.

До чого сниться лід на дорозі? Якщо жінці довелося посковзнутися на ньому, то вона зуміє розтопити серце чоловіка, який раніше люто ненавидів весь жіночий підлогу. Трапилося бачити, як машина буксує на льоду? Настає важкий період, але подолавши його, ви більше не будете дратуватися по дрібницях і заживете цілком щасливо.

Лід у сні – ще трохи значень

Приснилося, що ходіння по ожеледі тримало в постійній напрузі? Готуйтеся до підвищеної розумової або нервової навантаженні. Якщо уві сні постійно падали на голому льоду, то боїтеся змін, не впевнені в собі або ж занадто самокритична, все це свідомо веде до невдач. Крім того:

Привидівся лід в океані, який легко розколює сучасний криголам? Приготуйтеся: настав кінець сприятливого періоду, попереду тільки біди, перешкоди і труднощів.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться січень, сонник – січень уві сні

Зміст: Тлумачення по сонникам До чого сниться місяць січень Що означає погода в січні Приснився січень не в сезон Січень уві сні – інші розшифровки До чого сниться січень? Перший…

До чого сниться лютий, сонник – лютий уві сні

Зміст: Тлумачення по сонникам До чого сниться місяць лютий Що значить погода в лютому Приснився лютий не в сезон Лютий уві сні – інші розшифровки До чого сниться другий місяць…

До чого сниться березень, сонник – березень уві сні

Зміст: Тлумачення по сонникам До чого сниться місяць березень Що значить погода у березні Приснився березень не в сезон Березень уві сні – допомогу в розшифровці До чого сниться третій…