Тільки для справжніх пані!

До чого сниться – лежати, сонник – лежати уві сні

До чого сниться – лежати, сонник – лежати уві сні

Зміст:

Уві сні довелося лежати? Наяву настає період спокою, розслаблення або ж хвороби. Іноді зазначена дія символізує глибинний самоаналіз, буквально – відхід у себе. Сонники проаналізують сновиденное подія і визначать, до чого сниться.

За сонником від А до Я

Приснилося, що пощастило лежати на дивані? Це означає, що ваші очікування марні. Якщо бажаєте чогось досягти, негайно починайте діяти. До чого сниться, що важка хвороба уві сні змусила лежати в ліжку? Наяву сонник пророкує занепад душевних і фізичних сил, можливо, хвороба.

До чого сниться, якщо довелося лежати в голому вигляді, позуючи художнику? В реальності будете щасливо жити в шлюбі зі своїм обранцем. Добре бачити себе лежачим в гамаку на природі. Сонник впевнений: збережіть спокій в непростій ситуації. Але лежати на вулиці, наче бомж, можна перед розлукою з коханими і близькими.

Приснився кіт, який лежить уві сні на колінах? В реалі посваритеся з ким-то з-за нісенітниці і сильно образитеся. Бачити лежать на землі тварин можна перед хворобою і загальною слабкістю. Що означає, якщо трапилося лежати в засідці? Сонник вважає, що ви зважитеся на фальсифікацію, приховавши це від партнерів. Найгірше лежати в труні. Бачення попереджає про серйозну хворобу і великих конфліктах.

За сонником подружжя Зими

Уві сні лежати означає проявляти пасивність, розслаблятися, відпочивати або ж хворіти. Приснилося, що лежали і відчували від цього задоволення? Сонник рекомендує на час знизити свою активність, перечекати щось, дочекатися слушного моменту чи навіть просто відпочити і набратися сил перед ривком.

До чого сниться, якщо були змушені лежати на землі, рятуючись від небезпеки? Не метушіться і чекайте, поки обставини складуться сприятливо. Якщо довелося лежати уві сні у досить дивних умовах, то сонник навпаки закликає до активності та рішучості. Зараз ваша бездіяльність обернеться великими проблемами.

До чого сниться лежати в труні

Приснилося, що довелося лежати в труні і спостерігати за діями інших людей? Наяву підготуйтеся до важкого і тривалого захворювання. Цей же сюжет пророкує уві сні сварки і каяття в помилках.

Одночасно, бачити лежить у труні, означає, що будете жити довго і знайдете спокійне заняття, роботу. Якщо уві сні довелося лежати в труні, а тому встати з нього, то в реальності знайдете сили, впевненість.

До чого сниться, якщо добровільно вляглися в труну? В реальності намітився веселе свято. Якщо вас поклали туди насильно, то неждано для себе одружуєтеся (вийдете заміж). Бачити знайомої людини, що лежить уві сні в труні добре. Це означає, що його сім’я буде жити в достатку або ж ви займете у нього велику суму грошей.

Уві сні лежати з небіжчиком

До чого сниться, якщо довелося лежати в труні поруч з небіжчиком і відчувати, який він холодний? Сюжет обіцяє уві сні смерть близької людини або ж сильне охолодження любовних відносин.

Приснилося, що виявилися з небіжчиком на одному ліжку? У справах намітився тривалий застій. Але виявити небіжчика, що лежить у вашому ліжку, перед отриманням великих грошей.

Довелося лежати з чоловіком, жінкою

Якщо чоловікові довелося лежати з чоловіком у сні, наяву його чекає серйозний конфлікт або хвороба. Лежати із жінкою можна до спокусі і спокусі. Жінці приснилося, що вона лежала з іншою жінкою? Наяву з’явиться суперниця. Чоловік у тій ситуації обіцяє особливо тривалий період.

До чого сниться, якщо довелося лежати зі знайомим чоловіком? Якесь партнерство закінчиться великими неприємностями. Якщо поруч опинився незнайомець, то чекайте несподіваного удару. Лежати з людиною своєї статі можна до втрат з власної дурості, протилежного – до добрих вістей.

Що значить лежати у лікарні

Приснилося, що не пощастило лежати в лікарні? В реалі є ймовірність нещасного випадку. Одночасно образ обіцяє уві сні особливо тихий життєвий період, допомогу у скрутній ситуації, вирішення наболілих проблем, а хворому сновидінню – швидке одужання. Але якщо приснилася лікарня, в якій сталося лежати в реальному світі, то неодмінно загостриться хронічна недуга.

До чого сниться, що довелося лежати в лікарні? Подія символізує внутрішнє самотність, болісне духовне пізнання. Якщо вас змусили уві сні лежати в лікарні, то наяву хтось знехтує вашою думкою, чим створить непотрібні проблеми.

До чого в ночі лежати на землі, траві

Приснилося, що довелося лежати на землі, розглядаючи щось? Бачення настійно рекомендує задуматися про свою подальшу долю. Взагалі, лежати на землі уві сні завжди до дрібних, але прикрих неприємностей. Якщо не станете на них зациклюватися, то життя здасться досить приємною.

Іноді лежання на сирій свіжоскопаної землі символізує хворобу, рідше – смерть. До чого сниться, якщо вдалося лежати на м’якій траві? Найближчий життєвий період виявиться напрочуд безтурботним і вдалим.

Що означає – лежати у ліжку, ліжка

Якщо не пощастило уві сні лежати в ліжку з-за хвороби, то наяву готуйтеся до фінансових труднощів або реального недугу. Приснилося, що ледь вміщалися на вузенькій ліжку? Якісь події змусять вас добровільно відмовитися від частини прибутку.

Лежати на вузькій ліжку з іншою людиною означає, що разом ризикуєте потрапити в нещасний випадок. Але лежати при цьому валетом добре, зумієте зійтися на ґрунті подібних інтересів, спільної справи.

До чого сниться зовсім незнайомий чоловік, який лежить у вашому ліжку? Плани будуть капітально порушені неочікуваними подіями. Самому лежати в чужій ліжка можна перед близькою весіллям.

Лежати уві сні – інші розшифровки

Бажаєте розгадати нічне бачення? Пригадайте, з ким саме і де довелося лежати уві сні. Нижче наведені найбільш популярні розшифровки.

Якщо уві сні довелося лежати на білому снігу, то наяву отримаєте карколомне, але швидше за хорошу звістку. Приснився брудний сніг? Новина буде явно поганий.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться президент, сонник – президент уві сні

Зміст: За загальним соннику За сонником XXI століття За психоаналитическому соннику По соннику Міллера За сонником подружжя Зима За сонником від А до Я До чого є президент своєї країни,…

До чого сниться поїздка. Сонник: поїздка на машині, поїзді, автобусі

Зміст: За сонником Мандрівника По соннику Міллера За сонником Д. Лоффа За сонником Білого мага До чого сниться поїздка в інше місто, на море Приснилася далека, швидка поїздка Що означає…

До чого сниться – перемагати, сонник – перемагати у сні

Зміст: За сонником Зими За сонником від А до Я До чого сниться – перемагати в боротьбі, в бійці У нічних мареннях перемагати ворогів Перемагати у сні – що значить…