Тільки для справжніх пані!

До чого сниться лев? Сонник — лев уві сні

До чого сниться лев? Сонник - лев уві сні

Зміст:

Лев – хижак і зобов’язаний вселяти страх. Але якщо вам приснився добрий, могутній лев, який не збирається завдавати вам які-небудь неприємності – лякатися немає жодних причин. Сонники розкажуть чому і що означає цей персонаж у сні.

До чого сниться лев по соннику Міллера

Лев – це сила, самостійність у прийнятті рішень і дій, якщо ви підкоріть собі цю величезну благородну кішку (вам приснилося, що ви – дресирувальник?), то що б не трапилося з вами за межами сонного царства – ви вийдіть переможцем із самої складної ситуації, вищі сили допоможуть вам.

Якщо ж ви не впорається з царем звірів – чекайте неприємностей з боку недоброзичливців, але не лякайтеся, як відомо, «попереджений – значить, озброєний», ви зможете їх подолати, якщо будете мудрі і не відмовите у владу емоції, які, як відомо, погані порадники в будь-якій справі.

Вам приснився лев у клітці – теж все не так вже погано, значить, ви зумієте нейтралізувати дії тих людей, які бажають вам зла. Недоброзичливці неминучі, постарайтеся нейтралізувати їх своїм позитивом і впевненістю у своїх силах.

Лев по соннику Нострадамуса

Так як Нострадамус – провісник світових подій, то і передбачення у нього масштабні. На думку Нострадамуса, лев у клітці сниться до геополітичного розвороту: якесь могутнє держава раптово втратить свою колишню велич з вини воєначальників, яким у вирішальний момент не вистане сили і хоробрості прийняти таке рішення, яке дозволило б зберегти могутність імперії, якій вони служать.

Можливо, передбачення означає і щось особисте саме для вас: якщо ви побачите грає з маленькою собачкою лева – у вас буде справжня дружба з сильним світу цього, який не зрадить і завжди буде з вами у найважчі хвилини життя, допоможе і словом, і ділом. Хто не мріє про такого друга і покровителя?

До чого сниться: лев кусає, нападає?

Лев ричить, ви бачили над собою голову лева, оскаленного, прокинулися в холодному поту? Щось не так у вашому житті, вам загрожує поразка, перешкоду на шляху до вашого прагнення керувати і панувати. Задумайтеся, чи потрібно вам це, чи варто йти по головах, прагнучи до успіху, що ви будете робити там, на вершині, на самоті? Ходіння по головах – захоплююче заняття, але воно ще нікого і ніколи не доводила до добра.

До чого сниться багато левів?

Сниться лев з левенятами – можна обдурити самого себе, життя – гра, але не варто в неї заграватися.

Левиця з левенятами – сімейне щастя, захищеність, добробут.

До чого сниться лев чоловікові, хлопцю, дівчині чи жінці?

Леви частіше сняться тим, у кого завищена самооцінка. Якщо молодого лева побачила уві сні молода жінка, то які можуть бути сумніви?) у неї з’явиться чарівний коханець, хижак у всіх сенсах цього слова.

Може бути, ви – мати сімейства і захищали своїх дітей від нападу хижака? Тоді ваші вороги можуть домогтися успіху, ви не зможете їм протистояти, якщо піддастеся на їх хитрощі, забудете про свій борг і зобов’язання.

Приснився заміжній жінці агресивна левиця може бути витлумачена, як суперниця в любові.

Лев приснився чоловікові, він зайшов у будинок? Очікуйте візит важливого гостя (начальника, людини старше себе за віком або соціальним становищем) або родича, який є для вас безумовним авторитетом.

Якщо чоловікові, нежонатому хлопцеві, приснилася левиця з левенятами – значить в його майбутній сім’ї буде керувати дружина. Готуйтеся до ролі підкаблучника, будемо сподіватися, що ваш каблучок буде дуже милим і чарівним.

До чого сниться білий, чорний, великий лев?

Великий білий лев – дуже рідкісний символ. Леви-альбіноси і в природі зустрічаються дуже рідко, шансів вижити у дикій природі у них практично немає.

Він означає уві сні покровителя, виконання бажань, успіх, обіцяє сприятливі життєві зміни. Втім, вони навряд чи настануть, якщо ви не зробите певні кроки, під лежачий камінь вода не тече і сон навряд чи станеться, якщо ви будете пасивно чекати, коли на вас звалиться несподівана удача.

Чорний лев – негативний персонаж вашого сну, хтось використовує владу (може бути, ви самі?) в ім’я руйнування, а не творення, це сон-попередження, який допоможе вам скорегувати свою поведінку.

До чого сниться: годувати, гладити, вбити лева?

Якщо ви побачили уві сні шкуру вбитого вами лева – це багатство і щастя, та й чи може бути інакше? Недарма в деяких африканських племенах хлопчик стає чоловіком тоді, якщо зможе в чесному бою перемогти царя звірів.

Гладите, пестите лева, мов кішку? Отже, у вашому житті буде прив’язаність, яка доставить вам чимало приємних хвилин.

Лев роздирає вас, рве на частини – можете втратити майно.

Є м’ясо лева уві сні (буває і таке!) – будьте обережні, ви можете вільно чи мимоволі нашкодити собі через зайвих амбіцій.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться мураха? Сонник мурахи уві сні

Зміст: Мурахи уві сні – сонник Хасе До чого сниться мураха по соннику Міллера? Англійський сонник — мурахи уві сні До чого сниться мураха по Сучасному соннику? До чого сняться…

До чого сниться купатися уві сні

Зміст: До чого сниться купатися сонник Міллера Купатися сонник Ванги До чого сниться купатися уві сні — Езотеричний сонник Купання уві сні – Місячний сонник До чого сниться купатися Сонник…

До чого сниться танк? Сонник танки уві сні

Зміст: До чого сниться танк по соннику Міллера Танки уві сні по соннику Ванги До чого приснився танк в соннику Федорівської Танк. Сонник Лонго До чого сняться танки — сонник…