Тільки для справжніх пані!

До чого сниться квітка? Що значить квітка уві сні?

До чого сниться квітка? Що значить квітка уві сні?

Зміст:

До чого сниться квітка? Незважаючи на певні розбіжності у тлумаченнях сну, в якому сниться свіжий гарний квітка, загальною тенденцією є передбачення позитивних подій, радісних емоцій та вдалого збігу обставин.

В’яне і засохлий квітка означає надвигающие неприємності, серйозні проблеми зі здоров’ям і інші явища, що роблять негативний вплив на людське життя.

До чого сниться квітка по соннику Міллера

Побачивши уві сні яскравий і свіжий квітка в саду, можна розраховувати на приємне задоволення або дуже корисне придбання. Білий квітка сниться до смутку і сумним емоційним переживанням. Засохлий квітка – до неприємностей.

Якщо дівчина уві сні отримує букет, у складі якого багато різноманітних квітів, то це віщує у найближчому майбутньому величезну кількість шанувальників.

Квітка, що росте на неродючому, непривабливою землі – до сумних, сумним подіям, які можуть привести вас у відчай на довгий час. Проте цей сон повинен налаштувати вас на оптимістичний лад: бадьорість і енергійні дії можуть призвести до щасливого повороту в долі.

Сонник Ванги – квітка

Якщо зірвати квітку уві сні для складання букета, то в реальному житті можна очікувати перспективу осмислення світу і пізнання навколишньої дійсності.

Поранити, вколоти руку квітка, піднесені вам подарунок, — до сильної душевної і серцевого болю, спричиненої зрадою коханої людини.

Зів’яла квітка віщує ускладнення зі здоров’ям або розставання з близькими людьми. Якщо уві сні ви займаєтеся посадкою квітів, то в реальному житті вам належить зробити благородну і мудре діяння.

Якщо уві сні у подарунок вам піднесли кімнатна квітка в горщику, то наяву вас очікують известия або деякі подробиці про життя померлої людини.

Квітка у сні — тлумачення по Фрейду

Білий квітка, по тлумаченню Фрейда, символізує жіночу порочність, її нерозбірливість і непослідовність в сексуальному житті і виборі партнерів, часту їх зміну.

Червоний квітка свідчить про невинності дівчини, її неискушенности в сексі і романтичності. Втім, вони сняться і до майбутніх місячних, особливо, якщо ви багато думаєте про них. Якщо уві сні ви рвете або зрізаєте квітка, то насправді ви прагнете до самозадоволення.

Квітка, подарований молодій людині, означає, що ви бажаєте сексуального контакту з ним. Якщо ви викидаєте свіжу квітку, то вашу голову займають думки про майбутній розрив із сексуальним партнером.

Зів’яла квітка стає символом сексуального досвіду жінки і її пройшли сексуальних захоплень.

До чого сниться квітка по соннику Лоффа

В сонник Лоффа квітка символізує красу. Для того, щоб вірно оцінити ознаку, необхідно продумати колірні характеристики снящихся квітів.

Роза червоного кольору означає любов, жовтого – дружбу, білий – чистоту та наївність, чорного – до важкої хвороби або смерті. Лілія здатна стати свідченням оновлення і майбутнього відродження.

Орхідея говорить про вашу чуттєвої сексуальності, яка надасть значний вплив на майбутні події. Маргаритка – свідоцтво нерішучості в почуттях, а нарцис – загостреною любові до себе.

Квітка по соннику Майя

Давні свідоцтва про цивілізації Майя оцінювали квіти в сновидіннях, як добрі прикмети. До чого сниться квітка по соннику Майя?

Посадка та вирощування квітів вказували сприяння в справах, допомогу богів. Після такого сну необхідно, на думку представників стародавньої індіанської народності, принести богам в якості подяки жертву: опівночі розвести невелике багаття і кинути туди пелюстки квітів.

Квітка уві сні по Індійському соннику

Індійський сонник розтлумачує червоний квітка уві сні, як майбутнє успішне завершення розпочатих справ, а також можливість деяких невеликих труднощів, які благополучно вирішаться.

Жовта квітка символізує невеликі і легко переборні труднощі, які виникнуть у процесі здійснення життєвих планів.

Білий квітка, побачений в зимовий час або в кінці осені, віщує поганий завершення ваших починань і достатні труднощі в досягненні поставлених цілей.

Нюхати троянду для здорових людей стає хорошим провісником, для хворих – до тривалої хвороби, для злочинців – до невдачі. Нюхати квітка-спецію (шавлія, розмарин та ін) – до майбутньої роботі, нудьзі і слабкості.

До чого сниться кімнатна квітка або штучний

Кімнатний квітка символізує стан вашого внутрішнього світу і відносин з близькою людиною. Побачити уві сні кімнатна квітка – до сприятливих подій та емоцій, якими ви не захочете поділитися з оточуючими. Цей сон говорить про ваше небажання в реальному житті відкривати кому-небудь подробиці ваших стосунків з партнером, а також категоричне неприйняття втручання чужих осіб у ваші справи.

Квітучий кімнатна квітка в горщику – до сімейних радощів та святкувань, в’яне – до смутку. Найчастіше кімнатна квітка сниться до отримання щедрого подарунка, досить несподіваного і приємного.

Штучні квіти – до погіршення взаємин на сімейному фронті, фінансовим труднощам і серйозної хвороби.

Білий, червоний, жовтий квітка у сні — що значить?

А до чого сниться червоний, білий або жовтий квітка?

Найчастіше біла квітка у сні передвіщає вдалий збіг обставин та поліпшення взаємин з оточуючими. Це свідчення позитивних змін у вашому житті. Крім того, він сприяє сприятливому шлюбу і майбутнім любовних взаємин.

Жовта квітка може приснитися до короткочасних проблем у справах, які скоро вирішаться. Квітка жовтого кольору для бізнесменів – до позитивного вирішення виниклих раніше труднощів.

Закоханих, які купили у сні жовта квітка, чекає розставання або тривала розлука. Жовта троянда – до таємної любові.

У більшості сонників червоний квітка асоціюється з майбутніми задоволеннями і матеріальними благами. Досить часто червоний квітка тлумачать як успіх у любовних пригодах, особливо, якщо це троянда.

Садити квітка уві сні

Загальне тлумачення посадок рослин у сні зводиться до майбутніх новим проектам і справам. Посадити квітку у сні – до суттєвого душевного підйому і новим любовних взаємин.

Садити квіти в квітучому саду для жінки означає вирішення дрібних проблем і сприятливі події в особистому житті.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться сестра? Уві сні сестра — сонник, найбільш повне тлумачення

Зміст: До чого сниться сестра по соннику Міллера Сестра уві сні – сонник Ванги Сестра – тлумачення по соннику Фрейда До чого бачити уві сні сестру — сонник Лоффа Що…

До чого сниться мама? Сонник — мама уві сні

Зміст: Мама — сонник Міллера Сонник Ванги – до чого сниться мама Мама у сні – тлумачення по Фрейду Побачити маму уві сні – сонник Лонго Сонник Хассе – до…

До чого сняться маленькі дівчинки? Сонник маленька дівчинка уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником Данилової За Нострадамусом і Вангу До чого сниться маленька дівчинка з різних сонникам Закриваючи очі, ми поринаємо у дивовижний світ сновидінь, де нас відвідують…