Тільки для справжніх пані!

До чого сниться квітень, сонник – квітень уві сні

До чого сниться квітень, сонник – квітень уві сні

Зміст:

До чого сниться четвертий місяць в році – квітень? Уві сні він натякає: наближається вкрай неоднозначний період, який регулярно буде радувати вас незвичайними подіями і небажаними сюрпризами. Сонник допоможе отримати вірну розшифровку.

Тлумачення по сонникам

Приснився теплий і сонячний квітень? Нумерологічний сонник впевнений: щоб випробувати задоволення або вгамувати свою цікавість, ви готові порушити всі встановлені мораллю рамки. До чого сниться, якщо в квітні пощастило гуляти по весняному парку? В реальності придбаєте нові, але досить приємні обов’язки.

Погано бачити, що у квітні вам холодно і страшно. На думку сонника, це означає, що здалеку надійде сумна звістка. Воно зачепить до глибини душі, попутно знищивши всі ранні плани і очікування.

Уві сні купили новенький календар і зосередилися на певній даті квітня? Справа, якою ви давно займаєтеся, нарешті, принесе віддачу. Причому сонник вірний: матеріальна винагорода буде дорівнює цифрі, яку трапилося бачити уві сні.

До чого сниться місяць квітень

Приснився місяць квітень або подія, що відбувається в цей час? Наяву чекайте фантастичної удачі, яка забезпечить безбідне і по-справжньому розкішне життя. До чого сниться квітень місяць на календарі? Це ознака того, що вас буквально підтискають якісь терміни. Негайно вирішуйте питання або час буде безповоротно втрачено.

Побували уві сні на чиїйсь або навіть своєї власної весіллі, яка відбувалася саме в квітні? В реальності почуєте дуже невтішні відгуки про свого обранця. Але не поспішайте їм вірити, краще випадку власне серце.

Що значить погода в квітні

Хороша погода у сні в квітні завжди сприятливий знак, що обіцяє наяву гарний стан справ і подій. Якщо ж трапилося бачити, що уві сні стоїть похмура квітнева погода, то намітилися проблеми, для вирішення яких доведеться витратити чимало сил.

Приснилося, що сніг остаточно розтанув? Чекайте великого везіння. Спостерігати, як крига йде на річці, теж добре. Справи, які були у глухому куті, нарешті, зрушаться з місця. До чого сниться, що навіть у квітні зима не хоче здавати свої позиції? Це означає, що найважчий період ще не скоро зміниться смугою сприятливих подій.

Приснився квітень не в сезон

До чого сниться квітень не по сезону? Цей сюжет сприятливий для всіх, а особливо для закоханих і ділових людей. Першим він обіцяє повну ідилію у відносинах, другим – несподівані перспективи.

Приснився квітень серед зими? Замаячило На горизонті справжнє щастя і повне благополуччя. Але не поспішайте радіти, якщо ви особисто не докладете зусиль, то все це так і залишиться мріями.

Квітень свою пору натякає, хоча Фортуна на вашому боці, треба багато працювати. Якщо ж ви пренебрежете цією умовою, то в підсумку потрапите в положення, яке виявиться ще гіршим, ніж було спочатку.

Квітень уві сні – інші значення

Приснився сонячний і по-справжньому весняний квітень? Наяву відчуєте прилив неймовірної енергії та бадьорості. Завдяки цьому зможете поправити справи і наблизитися до поставленої мети. Крім того:

Уві сні трапилося бачити, як у квітні прилітають перелітні птахи? На діловому терені відбудеться низка невдач, зате вдасться зустрітися з давніми друзями. І пам’ятайте: квітень уві сні так само підказує, коли виповниться сновиденное передбачення.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться травень, сонник – травень уві сні

Зміст: Тлумачення по сонникам До чого сниться місяць травень Що значить погода в травні Приснився травень не в сезон Травень уві сні – як тлумачити До чого сниться п’ятий місяць…

До чого сниться червень, сонник – червень уві сні

Зміст: Тлумачення по сонникам До чого сниться місяць червень Що значить погода в червні Приснився червень не в сезон Червень уві сні – інші розшифровки До чого сниться шостий місяць…

До чого сниться липень, сонник – липень уві сні

Зміст: Тлумачення по сонникам До чого сниться місяць липень Що значить погода в липні Приснився липень не в сезон Липень уві сні – як тлумачити До чого сниться сьомий місяць…