Тільки для справжніх пані!

До чого сниться квартира? Сонник — квартира уві сні

До чого сниться квартира? Сонник - квартира уві сні

Зміст:

До чого сниться квартира? Цікаво, що при тлумаченні снів, в яких сплячий бачить квартиру, будинок, різні тлумачі виходять з власного розуміння — що означає квартира для людини?

Так, наприклад, одні виходять з того, що квартира символізує життєвий простір людей, другі – бачать взаємозв’язок з психологічною атмосферою людини, треті ототожнюють квартиру з фізичним тілом… Звідси і висновки тлумачів про значення сну. Отже, по порядку.

Тлумачення за езотеричного соннику

З життєвим простором квартиру пов’язує езотеричний сонник. За цим сонником, якщо вам приснилася нова квартира – то ви на порозі відкриття нових горизонтів у своєму житті. Якщо уві сні ви обставляєте квартиру «з нуля», то в реальності ви відчуєте нові можливості у здійсненні справ. Ремонтуєте стару квартиру і у вашому сновидінні присутні шпалери, гіпсокартон, керамічна плитка і т. д. – значить, відкриються нові види діяльності на колишній території.

Розшифровка сонника йогів

Цікаво значення квартири в соннику йогів. Квартира пов’язується тут з фізичним тілом, яке розглядається як багаторівнева енергетична субстанція. Бачити уві сні квартиру на першому поверсі – значить, задіяний перший рівень вашого енергетичного тіла – розум.

Другий поверх – відповідно – розум, третій – душа, четвертий – дух. Впустити щось в квартиру означає — впустити щось чужорідне в ваше енергополе. Або – це чиясь спроба проникнути у вашу реальну життя.

Думка сонника Цвєткова

А сонник письменника, астролога, хіроманта і Євгена Цвєткова (в основі всіх його тлумачень лежить слов’янська асоціативність), трактує околоквартирную тематику наступним чином. Якщо вам сниться, що ви хочете знімати квартиру – у вашому житті з’явиться нове заняття. Платити уві сні за квартиру – до розлуки з одним. А от якщо ви самі отримуєте квартирну плату – є всі шанси повернутися до забутого.

Розшифровка відчуттів

Тлумачі, отождествляющие квартиру з психологічної середовищем, в якій знаходиться людина, звертають увагу на наступні моменти «сну з квартирою». Головне – не зовнішній вигляд приснившегося житла, а почуття, які ви в ньому відчували.

Навіть якщо квартира приснилася стара, небагата і неприбрана, але ви уві сні відчували себе в ній чудово, то і в реальності середовище у вас – те, що треба. Ви в «правильному» місці» і з «правильними людьми», просто намагайтеся частіше прислухатися до себе, і все буде чудово.

А ось якщо у сні вам хотілося піти з квартири – нехай навіть вона була шикарною – значить, варто задуматися: чи ви оточенні, в якому дійсно хотіли б бути?

До чого сниться квартира нова, чужа, затоплена

Нова квартира або покупка квартири, означатиме нове і цікаве попереду (по суті, це співпадає з тлумаченнями езотеричного сонника). Чужа ж або тим більше незнайома квартира – знак того, що вас змусять робити що-небудь так, як треба кому, але не вам.

Обкраденная квартира у сні означає, що ваші справи, швидше за все, втручається недруг, затоплена квартира – до сімейних неважливим змін, які довгий час назрівали в реальності. А ремонт квартири — позитивний знак, оновлення життя.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться ремонт?

Зміст: Тлумачення по американському соннику За сонником психоаналітики По соннику Міллера За сонником стерви і новітньому За сонником Мандрівника За сонником від А до Я За езотеричного соннику Ремонт уві…

До чого сниться вікно?

Зміст: До чого сниться вікно відкрите, закрите Уві сні розбити вікно розбите Приснилося чисте, брудне вікно Пейзаж за вікном уві сні Інші тлумачення Наші сни – це джерело невичерпної інформації….

До чого сниться весільну сукню?

Зміст: Тлумачення по соннику Фрейда Розшифровка від сонника Міллера Значення за іншим сонникам Весільна сукня приміряти, шити Весільна сукня брудне, чорне, червоне Весільна сукня у сні будь-яку з жінок може…