Тільки для справжніх пані!

До чого сниться кусати? Сонник — кусає уві сні

До чого сниться кусати? Сонник - кусає уві сні

Зміст:

Укус комахи або тварини – річ не дуже приємна в реальному світі. А що може означати сон про укусі. У царстві Морфея можливі будь-які чудеса – зустріч з вампіром або перевертнем. Чого ж чекати, якщо сновидінню постав образ того, як його хтось вкусив? Давайте почнемо з існуючих в реальності істот.

До чого сниться змія кусає

Образ нападаючої змії, яка вкусила, обіцяє вам безліч неприємних моментів у досягненні ваших цілей. Однак при правильно побудованій стратегії її досягнення, ви отримаєте бажане, хоча без певних втрат все ж не обійдеться.

Таке сновидіння може передрікати зраду улюблених, зрада друзів, велика кількість брехні або швидкий недугу. Коли жінці побачить, як її плоть терзає мертва змія, їй слід чекати лицемірного відносини і навіть зради з боку коханого.

Якщо змія жалить когось іншого, то це означає, що сновидець сам незабаром виступить в ролі кривдника близького друга. Якщо гадина поглинула вас повністю, то це говорить про те, що вам потрібно вибиратися з нагальних справ. Вони відволікають вас від головних цілей.

До чого сниться кусає або вкусила кішка

Кішка кусає – передвістя хвороби, зради уявних друзів, коханого.

Якщо тварина знайоме вам і проживає у когось з вашого оточення, знайте, що ці люди на вас образу або намагаються обмовити.

Сонник кусає пес

Собака – вірний друг людини. Виходячи з цього, якщо уві сні вона вас вкусила, то чекати удару наяву слід від кращого друга або коханої людини. Якщо ви зуміли ухилитися від укусу, то плітки та інтриги не зможуть похитнути вашій репутації.

Що означає уві сні приснилося кусає щур

Щур, яка напала на сновидця поодинці, — скоро виникнуть неприємності. Але їх можна буде вирішити своїми силами.

Такий образ натякає й на те, що в собі щось пора міняти – позбутися від деяких якостей, зайнятися самовдосконаленням.

Якщо ж щур вчепилася зубами в одяг, то чекайте успішного завершення власних починань.

Якщо вкусила уві сні миша

Кусає миша – до дрібних неприємностей у справах. Цей образ також може бути передвісником зради чоловіка або зради друзів. Коли багато мишей намагається вас вкусити, то згадайте про далеких родичів, вона чомусь не задоволена вами.

До чого сниться уві сні кусають бджоли

Бджоли – непоганий знак, навіть у сновидінні, коли вони вас кусають. Це говорить про те, що ви володієте неабияким здоров’ям і подолаєте всі перешкоди на шляху до мети.

Сонник — кусають крокодили

Нападники крокодили – символ зради близького оточення, зради коханого, насувається хвороби. Цей сон також попереджає про те, що варто берегти результат своїх праць, уникати стороннього впливу на своє життя.

Якщо рана не дуже сильно турбує, то виниклі проблеми не варто сприймати всерйоз. Незабаром все вирішиться на користь сновидця. Якщо біль стає нестерпним, великих неприємностей не уникнути.

До чого сниться павуки кусають

Укус павука – знак двоїстий. Він віщує підйом в діловій сфері через працьовитість, але також попереджає, що можливо підступність з боку ворогів.

Його укус ще натякає й на те, що інтимне життя не задовольняє сновидця. Не пора обговорити це з партнером?

Уві сні вовк укусив

Вовк як хижак являє собою неабияку загрозу навіть тоді, коли він у сні не наближається до вас. Якщо ж він вкусив сновидця, то останньому варто приготуватися до важкого періоду, так як у нього з’явився сильний ворог.

Що значить приснилося кусає оса

Оса, яка вас вжалила, — провісник низки втрат і неприємностей. Підсвідомість намагається донести до вас, що скоро ви станете предметом заздрісних і ненависних поглядів.

У цього сну є і більш приємна трактування – бажання вашого партнера наростає все більше, і вже близька та хвилина, коли ви сольетесь в єдине ціле завдяки любовним актом.

До чого сниться вкусила лисиця

Укусившая сновидця лисиця – попередження про те, що він може піддатися обману з боку спритного людини, який довго відігравав роль одного.

Що значить кусає кінь у сні

Укус коні – ознака того, що в шлюбі намітився перелом, так як у вашої другої половинки з’явилися від вас секрети.

Уві сні кусають риби — до чого це сниться

Картина з рибами, які кусають вас, означає, що вам слід чекати якоїсь прибутку: отримання грошей, приїзду гостей, нових вражень від несподіваного подорожі.

До чого сниться кусає свиня

Укусившая вас свиня – чекайте швидкого акту агресії у вашу сторону, можливо, навіть від близьких людей.

Наснилося що кусають комарі — що це значить

Комарі – символ настирливого втручання у ваше життя. Вам не уникнути неприємностей, якщо ці комахи вас кусають.

До чого сниться кусають мурахи

Укус мурашки – ймовірність того, що на роботі вас чекають серйозні сутички з колегами, але хвилюватися не варто – на ставлення керівництва до вас це ніяк не вплине. До того ж конфлікти скоро владнаються, якщо докласти трохи зусиль.

До чого сниться, якщо кусає вампір, перевертень

Перейдемо до укусів неіснуючих наяву персонажів. Вампір, жертвою якого ви стали, віщує швидку хвороба, зрада лицемірного оточення. Образ також говорить про те, що у сновидця з’явився новий і сильний ворог.

Перевертень – символ нещирість, агресивного початку. Якщо він укусив вас, то вам доведеться мати справу з тими, кому ви не довіряєте. Іноді такий спосіб з’являється тоді, коли прийшла пора змін – вам необхідно побороти якийсь істотний недолік в собі.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться стілець? Сонник — стільці уві сні

Зміст: До чого сниться стілець по соннику Міллера До чого сниться стілець за Вангу Стільці уві сні — сонник Фрейда До чого сниться стілець по соннику О. Смурова Приснився стілець…

До чого сниться шафа? Сонник — шафа уві сні

Зміст: До чого сниться шафа по соннику Міллера Що значить приснився шафа по соннику Вангу До чого сниться шафа уві сні по соннику Фрейда До чого сниться шафа по соннику…

До чого сниться корова? Сонник — корова уві сні

Зміст: До чого сниться корова по соннику Міллера До чого сниться корова по соннику Ванги Що означає, якщо приснилася корова по соннику Фрейда До чого сниться корова по соннику від…