Тільки для справжніх пані!

До чого сниться куртка, сонник – куртка уві сні

До чого сниться куртка, сонник – куртка уві сні

Зміст:

Куртка, як, власне, і будь-яка інша верхній одяг, відображає у сні внутрішній світ людини і його захищеність від зовнішнього середовища. Іноді натякає на приховування якоїсь таємниці. Більш детальну характеристику дадуть популярні сонники.

За сонником від А до Я

Трапилося бачити куртку уві сні? Наяву постраждаєте через надмірне впертості. Приснилося, що позичили курточку? Причиною невдачі послужить чужий промах. До чого сниться дуже дорога з хутряною облямівкою куртка? Сонник передбачає виконання мрії і виключне везіння.

Якщо уві сні довелося носити незнайому або чужу куртку, то потрапите в складну ситуацію і будете змушені вдатися до будь-чиєї допомоги. Старий, поношений, рвана одяг натякає на неприємності. Приснилося, що абсолютно нову куртку вкрали? Справу, яку було заплановано, не складеться і доведеться починати заново.

За сонником XXI століття

До чого сниться, що довелося купувати або ж просто бачити куртку? Будьте готові взяти участь у розподілі якогось майна. Приснилося, що одягли куртку, а вона виявилася у сні мала чи коротке? Вас упрекнут в порушенні якихось правил пристойності. Зняти куртку буквально означає звільнитися від обтяжливих обов’язків або боргів.

По соннику Міллера

Приснилася куртка? Сонник рекомендує менше пручатися, а то наживете неприємності. Якщо вам подарували уві сні куртку, то готуйтеся постраждати через чужої дурості. Бачити новеньке виріб добре. Це ознака неймовірної удачі і везіння.

До чого сниться, якщо ви усвідомили, що одягнені в чужу куртку? У важкій ситуації допоможуть друзі. Але рвана одяг знаменує важкий період і втрати. Гірше всього, якщо уві сні примудрилися втратити власну куртку. Надмірна довірливість і легковажне ставлення до грошей доведуть до краю і змусять шукати нові джерела доходів.

По жіночому соннику

До чого сниться куртка? В реальності проявіть впертість і пошкодуєте про це. Чужа куртка уві сні символізує помилки оточуючих, які відіб’ються на вас. Цей же сюжет пророкує скрутну ситуацію, виплутатися з якої допоможуть знайомі люди.

Бачити рвану куртку уві сні найгірше. Сонник пророкує особливо складний життєвий етап. Ще гірше, якщо трапилося втратити куртку. Безгрошів’я і недалекоглядність заведуть у майже безвихідне становище.

До чого сниться куртка чоловіча, жіноча, дитяча

Приснилася затишна тепла куртка чоловічого типу? В реальності вам не вистачає уваги і теплоти у відносинах з близькими людьми. Це також ознака захищеності.

Жінці бачити уві сні чоловічу куртку означає, що їй потрібен захисник. Жіноча куртка для чоловіка ознака нестачі м’якості, чоловіча – удачі в справах. До чого сниться куртка дитяча. Всім без винятку сновидцам вона гарантує сімейні чвари.

Що означає в ночі куртка шкіряна

Шкіряна куртка символізує захист від зовнішнього світу, а також відображає черствість характеру. Якщо зазначений спосіб є уві сні регулярно, то пора відмовитися від особистого егоїзму.

Приснилася шкіряна куртка? Гряде неприємна подія, яке ви довго не зможете забути. Бачити шкірянку на іншого персонажа, означає, що саме він принесе вам неприємності.

Іноді тлумачення сну більш позитивне. Так кожанка символізує уві сні неймовірне везіння при грі на гроші, а також обіцяє успіх в любові. До чого сниться рвана шкіряна куртка? Фантастичне везіння позбавить обережності і ви втратите все.

Приснилася куртка в крові, фарбі, брудна

До чого сниться, якщо куртка забруднений у фарбі? Це натяк: стримайте свої фантазії і бажання. Якщо уві сні на куртці виявилася кров, то підставить близька людина. Брудна куртка попереджає про втрату репутації, обмані. Якщо вас заляпали брудом, то бійтеся наклепу і пліток.

Приснилося, що довелося прати брудну куртку? Не розповідайте про свої плани, інакше потрапите в невигідне становище. Якщо одяг була настільки брудною, що уві сні довелося віддати її в хімчистку, то отримаєте великі гроші, які пустіть на оплату боргу.

До чого з’являється куртка нова, на вішалці, міряти

Абсолютно нова куртка обіцяє успіх, визнання, успіх у кар’єрі. Добре міряти відразу кілька моделей. Це ознака щасливого сімейного життя. Але приміряти чужу одежину – погано. Ви надто цікаві і частенько сунете ніс, куди не слід, бо ризикуєте нажити купу проблем. Більш того, чужа куртка уві сні попереджає, що ви можете взяти на себе чужі гріхи, хвороби. Приснилася куртка на вішалці? Навалиться багато справ і турбот.

Що символізує куртка на собі, на іншому

Приснилася міцна, але вже немодна куртка на собі? у сні це символ стабільності і впевненості, але не варто нехтувати новаторськими ідеями. До чого сниться, якщо відмовилися носити немодну куртку? Очікуються серйозні зміни, в ході яких ви залишите звичне суспільство, займетеся іншими справами, заведете нові знайомства. Бачити дорогу куртку на іншого персонажа означає, що ви бездумно витрачати гроші. Якщо сновиденний персонаж одягнений у шкіряну куртку, то відомі відносини будуть сухими і прохолодними.

Куртка уві сні – приклади тлумачень

Взагалі, тлумачення снів про одяг таїть у собі один нюанс. Обов’язково варто придивитися, наскільки вона виглядає натурально. Якщо крізь куртку пробивається підозріле світіння, то приготуйтеся до серйозних життєвих випробувань. Крім того, є ймовірність, що ви зустрілися у сні з потойбічною сутністю, яка прийняла образ звичайної куртки.

Якщо уві сні вкрали куртку або того гірше зняли в темному провулку грабіжники, то плітки будуть розпускати дуже близькі люди, а в справах з’являться перешкоди з вини оточуючих.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться зозуля, сонник – зозуля уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником для всієї родини За сонником Езопа До чого сниться зозуля в будинку, в руках, в годинах Що значить зозуля в лісі, гнізді Приснилося, як…

До чого сниться косметика, сонник – косметика уві сні

Зміст: За суміщеного сучасному соннику За сонником XXI століття За сонником подружжя Зими До чого сниться косметика в магазині, вибирати косметику Що означає уві сні косметикою фарбуватися Косметика у сні…

До чого сниться кум, кума, сонник – кум, кума уві сні

Зміст: По соннику Міллера По сучасному суміщеного соннику За сонником від А до Я Що символізують кум і кума живі До чого приходять кум, кума небіжчики До чого сниться кум,…