Тільки для справжніх пані!

До чого сниться курка? Сонник — курка уві сні

До чого сниться курка? Сонник - курка уві сні

Зміст:

Курка у сні є перед домашніми клопотами, пов’язаними з торжеством або новими. Іноді асоціюється з недалекоглядним або навіть дурним людиною. Як правильно розгадати образ, підкажуть сонники.

До чого сниться курка по соннику Міллера

По соннику Міллера курка сниться до відрадним, затишним зустрічами в родинному колі. Вона вважається уособленням ідеальної сім’ї, її цінностей і принципів. Цей птах може бути передвісником поповнення в сімействі. Ще курка може снитися до дощу або до прання.

Міллер вважає, що якщо приснилася курка, то вона принесе тільки позитивні та радісні події. Наприклад, довгоочікуване народження дитини в сім’ї. Ще це може бути радісна зустріч з родичами, друзями, з якими давно не бачилися. Взагалі, якась клуша на його думку приносить тільки радість.

Ще Міллер вважає, що курка може багато розповісти про те, як ви ставитеся до оточуючих і якої вони думки у вас. Наприклад, якщо курка кудкудакає і своїм кудкудаканням нагадує вам про якусь людину з вашого близького оточення, то в реальному житті не беріть в голову слова цієї людини, не сприймайте їх надто серйозно. Тому що вони можуть засліпити ваш розум, і ви зробите неправильний вибір, а потім будете шкодувати про це.

Що означає, якщо приснилася курка по соннику Ванги

За сонником Ванги, якщо вам приснилася курка, то це означає, що у вашому домі будуть якісь приємні клопоти, турботи. Велика здорова курка з красивим опереньем говорить про те, що вас чекає щасливе сприятлива життя. Якщо сниться курка разом з курчатами – чекайте приємних сюрпризів, радості у своїй родині.

Коли сниться не одна, а кілька курок, то чекайте гостей. Вони можуть приїхати провідати вас неждано, негадано. Багато курей говорить про те, що скоро вам доведеться тяжко попрацювати, перш ніж досягти якогось результату (в роботі, сім’ї).

Сон, де ви годуєте курей, віщує несподіваний, але дуже приємний сюрприз або подарунок. Ще цей сон може означати те, що ви зустрінете і поговоріть з людиною, якого так довго чекали і бажали побачити. Вживати курку у сні означає несподіваний, але довгоочікуваний сюрприз, подарунок.

Сон, на який варто звернути увагу: курка вас клює. Слід замислитися про свої сімейні проблеми і спробувати їх ліквідувати незабаром. Тому що такий сон може принести в будинок чимало проблем і непоправності.

Ванга вважала, що якщо вагітній жінці сниться курка, яка ходить по вулиці одна, то у майбутньої матері народиться дочка. Є ще один варіант тлумачення цього сну: до вас приїде далека родичка і ви чудово проведете час з нею.

Кури у сні — сонник Фрейда

За сонником Фрейда приснилася якась клуша означає приємну звістку або новину як здалеку, так і з близького оточення. Якщо ви вбиваєте птицю, значить, ви понесете якісь втрати, збитки (фінансові). Вбита вами птах може говорити про прихований комплекс неповноцінності.

Фрейд особливу увагу приділив сну про курячі яйця. Якщо жінці наснився яйця, то значить, вона скоро познайомитися з чоловіком, який в майбутньому може виявитися вашою долею. Якщо приснилася квочка з яйцями, то значить, що велике щастя не за горами.

До чого сняться кури по соннику 21 століття

Якщо приснилася гарна велика курка, то значить, що вас чекає така ж любов у недалекому майбутньому. Ще така птиця уві сні може принести вам багатство – ви можете отримати майно від родичів або виграти якийсь великий приз.

Курка, що знесла яйце приносить тільки приємні новини. Якщо півень ганяється за куркою – то це поганий сон, який говорить про можливі проблеми, розбіжності, неприємних подіях у вашій родині. Якщо вам часто сниться курка з курчатами, то це може означати лише те, що б дуже турбуєтеся і переживаєте про своїх дітей.

Таким чином, сон наштовхує вас на те, щоб ви заспокоїлися і безпричинно не переживали за своїх чад. Важливе значення має день тижня, коли вам приснилася ця птиця. Якщо сон з середи на четвер, то будьте пильні і остерігайтеся аферистів. Якщо приснився цей сон з неділі на понеділок – будьте готові до того, що вас можуть чекати труднощі на роботі, в сім’ї.

Якщо уві сні ви їсте курку, приготовану іншою людиною, то найімовірніше ви незабаром потрапите або вже потрапили під вплив незнайомця або незнайомки. Такий сон говорить про те, щоб ви самостійно, без чиєї-небудь допомоги переглянули свої погляди на життя і зробили свої власні висновки. Деколи ці погляди можуть бути неправильними, але вам вони будуть здаватися безпомилковими. Задумайтеся над цим.

Якщо наснилося кілька курей і один півень, то значить, ви скоро зірвете куш. Про такому несподіваному отриманні коштів краще нікому не розповідати, щоб не накликати біду і злі язики. Але якщо хочете, то можна розповісти про сон лише самим близьким людям, в яких ви не сумніваєтеся і такі люди порадіє вашому можливого майбутнього багатства.

Пара – курка з півнем у сні говорить про те, що в особистому житті вам посміхнеться щастя, інтимне життя налагодиться і буде лише гармонія у стосунках.

До чого сниться курка по соннику Медеї

Якщо вам приснилася курка з білим опереньем, то незабаром вас чекає колосальний успіх. Та сфера життя, яка в даний момент має для вас велике значення, виділена на тлі інших, принесе вам довгоочікуване везіння. Сон з білої куркою приносить щастя в дім, успіхи на роботі, ідилію на особистому фронті.

За сонником Медеї приснився курка з курчатами свідчить про те, що ваші батьки дуже хвилюються за вас. Ваша поведінка, вчинки і настрій наводить на батьків тривогу. Ви повинні розвіяти сумніви ваших близьких, поговорити з ними і налагодити стосунки.

Кудкудакання уві сні — це сигнал до того, що про вас розпускають пересуди і різного роду плітки.

Мертва курка говорить про майбутнє нещастя або якоїсь небезпеки. Якщо у вас є вороги, то вони можуть зашкодити вам або вашим близьким. Очищена тушка курки ознаменує хороший сон. Він уособлює собою вашу здатність радіти навіть самим незначним речам. Наприклад, по телевізору покажуть улюблений фільм чи вам вдасться приготувати смачну піцу.

Якщо уві сні курка спокійно клює зернятка, то цей сон сприятливий, і він є доказом того, що в сімейних справах у вас буде все добре.

У разі, коли птах намагається клюнути вас, сонник застерігає і говорить про те, щоб людина, перед тим як щось говорити двічі подумав перш ніж сказати пропозицію вголос. Інакше його слова можуть бути неправильно витлумачені.

Що значить наснилися кури по сучасному соннику

Цей птах може приснитися напередодні зміни погоди. Наприклад, у спекотне сонячне ранок піде дощ. Якщо приснилася заморожена курка, то такий сон говорить про вашу втоми у подоланні перешкод. А також про те, що скоро ця смуга бар’єрів закінчиться і ви зітхнете повною груддю.

Буває таке: сниться, як чоловік ганяється за цим птахом і не може її зловити. Витлумачити цей сон можна так: найближчим часом людині, який ганяється за куркою, знадобиться допомога оточуючих його людей, тому що сам він не зможе впоратися. Люди обов’язково допоможуть цій людині і справи в нього незабаром підуть добре.

Якщо уві сні ви купуєте курку з рук, то це сигнал до того, що пора вже піти на ринок і купити продукти харчування.

До чого сниться курка по соннику Федорівської

На думку Федорівської, якщо сниться багато курей, то сльози і втрати прийдуть у вашу сім’ю. Якщо сниться ця птиця вагітній жінці, то незабаром у неї народиться дівчинка.

Курка у сні — тлумачення по соннику Хассе

Хассе говорить про те, що якщо приснилася курка, яка кудкудакає – виходить, незабаром ви поїдете в далеку дорогу. Якщо приснилася птиця, яка несе яйця, то такий сон означає щастя, радість і любов.

Курка з курчатами для незаміжньої жінки це передвісник того, що незабаром дівчина обзаведеться сім’єю. Якщо уві сні людина купує курку, то значить, що він буде щасливий. А якщо уві сні вживати курку, то потрібно подбати про своє здоров’я і не пускати хворобу на самоплив.

До чого сниться смажена, сира, варена курка? Сонник — кури тушка уві сні.

Смажена курка означає професійні успіхи. Людини, тому, що наснилося така птиця, чекає кар’єрний ріст, призначення на нову високооплачувану посаду. І, як наслідок, його матеріальне становище покращиться. Якщо ви смажите курку, то такий сон передвіщає візит довгоочікуваних родичів, друзів.

А ось варена курка на відміну від смаженої не віщує таких позитивних змін. Навпаки, приснився варена птах може говорити про можливі проблеми зі здоров’ям. Але не завжди це так. Тому такий сон є своєрідним попереджувальним знаком, що варто зупинитися, задуматися про своє здоров’я і самопочуття.

А ось якщо сниться сон, що ви самі варіть курку, то його можна витлумачити так: ваші задуми та ідеї обов’язково будуть реалізовані, тільки потрібно трохи напружитися і підметушитися і тоді у вас все вийде.

Приснився сира курка несе в собі подвійне значення. Якщо м’ясо свіже та на зовнішній вигляд красиве, то не варто переживати. Навпаки, свіжа сира птах означає добробут і відмінний настрій людини, якому вона наснилася.

А ось якщо курка сира, але зіпсована і зовнішній вигляд у неї не дуже, то такий сон наводить на думки про здоров’я. Потрібно задуматись і приділити увагу собі і своєму здоров’ю.

До чого сняться живі, мертві, дохлі кури

Якщо вам приснилася дохла курка, то це означає, що ви потребуєте підтримки. І ви вже вибрали для себе такої людини, яка на ваш погляд, зможе допомогти. Але це помилковий вибір та насправді той чоловік сам потребує допомоги. Тому такий сон тлумачить про те, що потрібно вибрати для себе іншого відповідного покровителя.

Приснився мертва курка віщує безтурботну і мирне життя. Але якщо уві сні багато мертвих курей, то це може передвіщати можливі хвороби. Бувають сни, коли мертва птиця раптом починає видавати звуки. Таке сновидіння є сигналом до того, що людину наяву чекають сльози.

Жива курка уві сні принесе у ваш дім радість, гарний настрій, народження дитини.

До чого сниться біла, чорна курка

Приснився біла курка (по соннику Медеї) означає, що людину чекає успіх у тій сфері або галузі, яка представляє для нього особливе значення. Такий сон також може бути передвісником підвищення на роботі, щастя на любовному фронті.

А ось чорна курка у сні є протилежністю білої курці. Якщо приснилася чорна птиця, то значить, що найближчим часом ви будете турбуватися і хвилюватися навіть по дрібницях. Обстановка навколо вас може створитися напруженою і хвилюючою і ви повинні прийняти непросте для себе рішення.

І такий сон буде наводити на думку, що варто грамотно і не поспішаючи зважити всі «за» і «проти», перш ніж зробити свій вибір. У будь-якому випадку ви щось втратите. Але якщо зробите правильний вибір, то в результаті втрати виявляться не такими сумними.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться торт? Що значить якщо приснилося торт у сні

Зміст: До чого сниться торт по соннику Міллера Торт у сні — сонник Ванги Торт по соннику Фрейда Сонник Хассе — до чого сниться уві сні торт Езотеричний сонник що…

До чого сняться цукерки? Сонник — цукерка уві сні

Зміст: До чого сняться цукерки по соннику Міллера Цукерки у сні — сонник Ванги Сни про цукерки — Жіночий сонник Що означає, якщо приснилися цукерки уві сні. Сонник Медеи Сімейний…

До чого сниться морозиво? Сонник — морозиво уві сні

Зміст: До чого сниться морозиво по соннику Міллера Морозиво у сні — сонник Ванги До чого сниться морозиво по соннику Фрейда Жіночий сонник — морозиво Сучасний сонник що значить приснилося…