Тільки для справжніх пані!

До чого сниться купувати одяг? Що означає сон купувати одяг?

До чого сниться купувати одяг? Що означає сон купувати одяг?

Зміст:

Наші сни мають значення і прямий вплив на наше життя. Тому непогано знати, що несуть в собі ті чи інші сни. Ось, наприклад, вам приснилося, що ви купуєте одяг. Досить приємне заняття, чи не так? Але що означає такий сон, до чого сниться купувати одяг?

Купувати одяг за психоаналитическому соннику

Психоаналітичний сонник пояснює покупку одягу, як придбання нової соціальної маски. Також це може відображати конфлікт між реальними і награними почуттями персони. А якщо ви купили для себе одяг протилежної статі, це говорить про ваших потаємних сексуальних бажаннях.

Що значить по сучасному соннику

Сучасний сонник про покупку одягу говорить так: можливо, ви занадто легковажно ставитеся до почуттів. Якщо купуєте дорогі вбрання, значить, ваші доходи зростуть. Купівля верхнього одягу говорить про довголіття. означає теплі дружні стосунки. Якщо купили брудний одяг і почали її чистити – до щастя.

Розшифровка від італійського сонника

Італійський сонник закликає уважніше згадати сон і в особливості одяг, яку ви купуєте. Якщо це красивий яскравий наряд, варто бути обережнішим. Чистий одяг означає благополуччя, брудна і в латках – обман. Якщо одяг молодій дівчині сниться, значить, вона живе в ілюзорному світі.

Тлумачення з різних сонникам

Інші розшифровки

Якщо ви придбали немодне вбрання, значить, вас чекає удача. Якщо ви відмовитеся купувати неактуальну одяг, вас очікують нові зв’язки, відносини, а, можливо, і роман. Існує ще одне значення сну про купівлі одягу. Якщо вам приснилося, що ви купили рвану одяг, значить ваша репутація під загрозою.

Уві сні купили наряди, які вам абсолютно не йдуть, можливо, ви відмовтеся від минулих уподобань або помилитеся в якійсь справі. Якщо подібний сон привидівся жінці, значить, її чекає суперництво у близькому колі.

Також варто враховувати, що деякі сни мають суто індивідуальний сенс, тому слід уважно придивлятися до подій в житті, щоб визначити їх значення.

І абсолютно точно, що ймовірність того, наскільки віщим є сновидіння залежить від місячної доби і дня тижня. Тому не забувайте час від часу заглядати в календар.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться гроші? Що значать гроші у сні

Зміст: Приснилися гроші — варіанти тлумачень До чого сняться паперові гроші Великі гроші у сні До чого сниться багато грошей До чого сниться дрібниця і монети До чого сниться давати…

До чого сняться годинники? Що означає бачити годинник уві сні

Зміст: До чого сняться наручний годинник Золоті годинники у сні До чого сняться годинники настінні До чого сняться розбиті або зламані годинник Що означає знайти годинник уві сні До чого…

До чого сниться солона риба? Що значить солона риба у сні

Зміст: Солона риба у сні — таємниці і секрети Солона риба сниться до веселого й гучного свята Прибуток, дивіденди від початої справи Сон про солоної риби — застій у справах…