Тільки для справжніх пані!

До чого сниться кум, кума, сонник – кум, кума уві сні

До чого сниться кум, кума, сонник – кум, кума уві сні

Зміст:

До чого сниться кум або кума? Уві сні вони найчастіше відображають різні сторони особистості сновидца, тому дії персонажів найчастіше мають незвичний характер. Популярні сонники допоможуть знайти вірну розшифровку.

По соннику Міллера

Якщо куми наснилися задоволеними і здоровими, то наяву отримаєте гарні звістки. Можливо, вдасться зустрітися з людьми, яких ви давно не бачили. Але якщо уві сні кум або кума були здорові, сумні або роздратовані, то готуйтеся до хвороби, страждань, помилок і інших неприємностей.

По сучасному суміщеного соннику

До чого сниться кум, кума? Якщо уві сні зустріч була приємною і дружній, то сонник обіцяє, що життя (як сімейна, так і ділова) налагодиться. Хоча незначні труднощі все ж залишаться.

Приснилося, як посварилися з кумами? Тлумачення сну суворо негативний. До всього іншого додасться ще й низка ситуацій, у яких ви відчуєте безпорадність або приниження.

Погано бачити, що при вигляді кума, куми, ви відчули сором чи неприязнь. В реалі здійсніть вчинок (можливо, незаконна дія), який стане надбанням гласності. Якщо в ночі випадково зіткнулися з людьми, з якими довгий час знаходитеся в сварці, то й насправді потрапите в дуже незручну ситуацію.

За сонником від А до Я

До чого сниться приємне спілкування з кумами? Наяву відчуєте повну задоволеність від любові, але на роботі виникнуть серйозні труднощі. Примудрилися посваритися зі знайомими у сні? Приблизно така ж ситуація буде і в реальності.

Якщо ви зайняли у кума, куми грошей і уникаєте зустрічі, то сонник вважає, що вас спробують втягнути в неприємну історію. Бережіться, вона вам дорого обійдеться. Приснилося, що в гостях побачили добрих друзів, але з дивної причини не змогли з ними говорити? Це означає, що шлях до бажаної мети буде довгим і тернистим, але результат вартий витрачених зусиль.

Уві сні з’явились куми і з невластивою щедрістю обдаровували вас подарунками та увагою? Сонник пророкує: наяву зумієте дізнатися знайомих людей з кращого боку і будете приємно здивовані. До чого сниться, якщо кум, кума кличуть у ночі на допомогу? Це вірна ознака того, що вони важко захворіють або потраплять у біду.

Що символізують кум і кума живі

Якщо приснилися живі куми, то ваші власні діти будуть жити дуже довго. Поява уві сні куми знаменує велику небезпеку, кума – близьке сватання для дочки й для одруження сина.

До чого сниться кума найчастіше? Дізнаєтеся нові плітки. Кум попереджає про сімейні розбіжності. Якщо друзі уві сні з’явилися разом і мали досить скорботний вид, то приготуйтеся до серйозної життєвому випробуванню. Але будьте впевнені: у важку хвилину ви отримаєте потрібну допомогу.

До чого приходять кум, кума небіжчики

Приснилися вже померлі кум або кума, немов живі? Будьте впевнені, ви залишили в їхніх душах тільки хороші спогади. Уві сні з’явилися небіжчики – кум, кума? Незабаром отримаєте дуже сумні звістки.

До чого сняться мертві кум, кума і спілкування з ними, як з живими? У вашому житті відбулися грандіозні зміни. Але є з покійними або йти на їх поклик – погано. Сюжет попереджає про велику небезпеку для життя і можливої смерті.

До чого сниться кум, кума, з якими не спілкуєшся

Якщо у мріях зустріли друзів, яких не доводилося бачити багато років, то в дійсності повернетеся до старого справі, відносин, минулого способу життя.

Приснилися куми, з якими давно не спілкуєтеся? Отримаєте звістку від далеких родичів або буквально — з минулого. Зустріти в ночі давніх друзів і відчувати від цього велику незручність, означає, що громадськості стане відома ваша ганебна таємниця.

Кум, кума уві сні – трохи прикладів

Для повного тлумачення необхідно врахувати, кому вони наснилися, а також розшифрувати все, що вдалося запам’ятати уві сні.

Якщо уві сні раптом отримали лист, смс або телефонний дзвінок від названих родичів, то це означає, що ви поспішили засудити людину, яка точно не винен у ваших бідах.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться кущ, сонник – кущ уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником для всієї родини За загальним соннику За сонником XXI століття За сонником від А до Я До чого сниться кущ з ягодами, квітами Кущ…

До чого сниться равлик, сонник – равлик у сні

Зміст: За сонником подружжя Зима За суміщеного сучасному соннику За сонником для всієї родини За сонником Фрейда До чого в ночі є равлик без панцира, раковини Що означає, якщо равлик…

До чого сниться укус, сонник – укус уві сні

Зміст: За сонником від А до Я По соннику Міллера За сонником білого мага Що значить укусу до крові, без крові До чого сниться укус людини Приснився укус тварини Що…