Тільки для справжніх пані!

До чого сниться кукурудза, сонник – кукурудза уві сні

До чого сниться кукурудза, сонник – кукурудза уві сні

Зміст:

До чого сниться кукурудза? Яке послання передає нам у сні злакова рослина? Для того щоб з’ясувати, потрібно звернутися до різних сонникам. Можливо, кожен з них трактує це бачення по-різному. Але з усіх значень можна зібрати певний образ, який обов’язково допоможе вирішити якусь проблему і зазирнути в майбутнє.

Що значить кукурудза по соннику Міллера

Якщо вам приснилася кукурудза, то можете не сумніватися, зовсім скоро у ваше життя прийдуть успіх, удача і радість. Але це у випадку якщо злак уві сні був у нормальному стані.

До чого зазвичай сниться роздавлений або зіпсований якимось чином качан? На жаль, нічого не поробиш — попереду втрати і втрати. Хоча якщо погане рослина всього одне серед немаленького поля — то втрата буде невеликий, і вона не принесе фактично ніякого збитку: ні морального, ні матеріального.

Кукурудза за Вангу

До чого сниться кукурудза за цим сонником? Уві сні цей злак означає добробут та процвітання, а також якнайшвидшу прибуток. Плануючи ризикована справа наяву, можна бути впевненим у тому, що ризик буде виправданий і принесе хорошу вигоду.

Тлумачення сновидіння по сучасному соннику

Приснилася зріла кукурудза? Образ свідчить про матеріальну вигоду. Але на думку сонника, фінансове благополуччя можливо тільки при прояві твердості і навіть жорсткості у вирішенні важливих завдань.

Зелена зернівка говорить про те, що незабаром ви можете захворіти. Але якщо на ній немає пошкоджень, то захворювання буде легким і швидкоплинним.

Кукурудза з Англійської соннику

Трактування в цьому толкователе має сексуальний підтекст, тому що кукурудза володіє своєрідною формою. Тим не менш, бачити уві сні злак за цим сонником означає гармонію і злагодженість в інтимних стосунках зі своїм партнером.

Інтерпретація по Новітньому соннику

До чого сниться кукурудза, згідно з цим сонником? Бачити уві сні рослина означає, що в майбутньому можливі відносини без любові. Але чи потрібна вам така зв’язок?

До чого сниться кукурудза по Сонариуму

В цьому соннику кукурудза теж пов’язана з достатком, щастям і процвітанням. Якщо прокинувшись, ви пам’ятаєте деталі, то в якому вигляді був злак і інші подробиці, то це теж треба враховувати при тлумаченні сну. Тому що іноді найдрібніша деталь змінює все.

Що означає кукурудза в качанах

Кукурудзяні качани уві сні символізують матеріальну стабільність, досягнуту тільки власними зусиллями. Довелося бачити сухий початок? Бачення говорить про те, що ваш характер може стати причиною труднощів і розладу в сім’ї. Приснилося, що птах клює качани? Ваші вороги явно збираються вам нашкодити.

Поле кукурудзи уві сні

До чого сниться ціле кукурудзяне поле? Можлива поява ризикованою фінансової операції, яка завершиться благополучно і принесе великий навар. Можете починати планувати свої витрати. Але не забувайте, що уважність і розрахунок ніхто не відміняв. Просто сподіватися на одну кукурудзу уві сні не варто.

Якщо вам приснилося велике поле зеленої зернівки, то це символ щастя і благополуччя в сімейному житті.

Приснилася варена кукурудза

Жінка, яка побачила у своєму сновидінні варену кукурудзу, незабаром зустріне свою любов. До чого сниться варена кукурудза заміжньої дами? Вона обіцяє чудовий вечір, проведений з подругами. Взагалі, відварна кукурузки означає радість, веселощі та сюрпризи.

Кукурудза у сні — різні варіанти

Здебільшого сюжети про кукурудзі несуть в собі благополуччя, достаток або прибуток. Є, звичайно, деякі неприємні моменти. Але ви ж знаєте — все проходить! І це теж пройде і забудеться.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться камені, сонник – каміння уві сні

Зміст: До чого сняться камені по соннику Міллера Камені уві сні — трактування за Вангу Що значить – приснився камінь на Сучасному соннику Інтерпретація по соннику Фрейда Трактування образу за…

До чого сниться церква, сонник – церква уві сні

Зміст: Церква по соннику Міллера Церква у сні — трактування сновидіння по Вангу Приснилася церква — тлумачення у Сучасному соннику Тлумачення по жіночому соннику Значення за біблійним соннику Азара Що…

До чого сниться палити, сонник – палити у сні

Зміст: Трактування по соннику Міллера Трактування сновидіння по Вангу Палити по соннику Фрейда Що значить курити сигарету, сигару, кальян Уві сні палити людина людині До чого сниться курить дівчина, жінка,…