Тільки для справжніх пані!

До чого сниться крокодил? Сонник — крокодил

До чого сниться крокодил? Сонник - крокодил

Зміст:

У сучасному світі крокодил зустрічається не так вже і рідко — це не тільки небезпечний хижак, із шкіри якого виготовляють різну галантерею, але і символ відомої французької фірми, кращий друг Чебурашки, герой вираження «крокодилячі сльози» і мультфільму про те, як важливо регулярно чистити зуби. Отже, чого ж приходить уві сні це дивовижне істота? До чого сниться крокодил?

Сонник Міллера — крокодил

Крокодил, який з’явився в сон, згідно соннику Міллера, означає зраду і брехню від найближчих ваших друзів. Можливі також нові підступи ворогів і проблеми, пов’язані з недоречною відвертістю з ким-небудь.

Подорож ж у сні по спині тварини означає прийдешні труднощі, з якими ви будете з усіх сил намагатися впоратися самостійно, причому успішно. Якщо ж просто наступити на спину крокодила – значить, для вас готується небезпечна пастка, така ж «кусюча» ситуація, як сам хижак, і не слід довіряти нікому, навіть друзям.

До чого сниться крокодил — сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, ловити крокодила і зловити його, залишившись при цьому в цілості – до перемоги над сильним супротивником, спритним і хитрим.

У тому випадку, якщо приснилося, як ви удираете від пливе за вами по річці крокодила, слід чекати всіляких ворожих хитрощів і шукати ключі до їх якнайшвидшої розгадки.

Міститься в зоопарку хижак символізує вашу приховану від усіх, а, можливо, навіть від вас самих, непереборну жагу влади. Якщо ж вам сниться власну участь у процесі розведення крокодилів, значить, ви готові на що завгодно і допускаєте будь, лише б досягти бажаного, найчастіше це фінансова прибуток.

Сонник Юнони — крокодил уві сні

Сонник Юнони пропонує різноманітні пояснення снів про крокодила. Такий хижак може передвіщати небезпека, безліч конфліктів і стресів, недоброзичливість оточення. При цьому поїдання м’яса крокодила – добре знамення, що віщує отримання високого положення і значних матеріальних благ.

Крокодил – ще й застереження від усіляких нещасть, знак обману, обмови, ймовірність нещасного випадку, а також раптова активність з боку ворогів.

Крокодил може приснитися перед виникненням небезпечних для життя ситуацій або як символ того, що доведеться багато чого витерпіти від ворога, опинитися у нього в підпорядкуванні.

Якщо сниться крокодил – сонник Езопа

А до чого сниться крокодил по соннику Езопа? Згідно соннику Езопа, цей хижак символізує когось із вашого близького оточення, вкрай нещирого і лицемірного. Різні зміни відносин з цією людиною можна передбачити, вивчивши подробиці такого сну.

Якщо крокодил спокійно їсть у вас із рук і веде себе як домашня тварина – значить, вдасться налагодити стосунки з тим, хто вам неприємний, однак довго це не триватиме. Перша ж підлість з його боку розчарує вас.

Сон, де ви піддаєтеся нападу крокодила, означає зіткнення з тим, кого ви вважали хорошим другом, після чого питання довіри до кого-небудь стане для вас дуже складним і болючим, що спричинить за собою образи і сварки з справжніми друзями.

Сниться крокодил, розриває зубами видобуток – висока ймовірність того, що наяву ви станете свідком некрасивого, безчесного вчинку, але змінити що-небудь будете не в силах. Якщо крокодили вступили в сутичку один з одним – це дуже небезпечний символ, двоє жорстоких людей з вашого кола вступлять в боротьбу, втручатися в яку вам ні в якому разі не слід.

У тому випадку, якщо сниться не сама тварина, а лише його зображення (етикетка, вивіска, реклама) – хтось з близького оточення спробує втягнути вас в ризиковану авантюру, і не слід піддаватися на таку провокацію. Керуйтеся тільки доводами розуму.

Сонник Деніз Лінн — крокодил

Крокодил — вельми символ неоднозначний: з одного боку, це підступна істота, з іншого – дуже мудрий і сильний. У Древньому Єгипті вважалося, що в таких тварин перевтілюються померлі люди.

Також крокодил символізує небезпеку, причому, швидше за все приховану, неожидаемую. Може бути й ознакою лицемірства з боку кого-то, хто входить кругом вашої довіри.

Сонник майя — тлумачення сновидіння про крокодила

В цьому соннику також зазначено двояке значення снів про крокодила. В хорошому його розумінні – до багатства – сниться полювання на рептилію. У поганому – зняття шкіри з крокодила означає високий ризик розкриття особистої інформації або ж почуттів, які ви хочете зберегти в таємниці.

Великий універсальний сонник для всієї родини О. Смурова

Мабуть, найприємніше сновидіння для дівчини – зустріти крокодила, відчувши при цьому явну радість, означає незабаром пропозицію про укладення шлюбу, бажане і по любові.

Враховуючи, що крокодил все ж небезпечна істота, є і негативний тлумачення – злісний ворог, здатний навіть на вбивство, біль, неприємності, зрада, прорахунки у справах, дурні історії, відсутність необхідної підтримки. Якщо ж крокодил перебуває в зоопарку, за ґратами, то такий сон — до дальнього подорожі.

Сонник — маленький або великий крокодил

Має значення і розмір приснившегося крокодила. Мусульманський сонник сонник і Тафлиси трактую великого або навіть величезного за розмірами крокодила як сильного супротивника чи ворога, а маленького, відповідно, як слабкий і не надто небезпечного недоброзичливця.

Ще маленький крокодил може снитися перед отриманням несподіваного спадщини, яке спровокує сварки з родичами, а великий віщує можливі дружні відносини ваших друзів з заклятим ворогом і небажане оприлюднення таємних відомостей.

До чого сниться крокодил нападає, кусає

Нападають крокодили? Це означає виникнення проблем, а, отже, вам знадобиться допомога. Також це можливість неприємною і навіть конфліктній ситуації, нарікання з усіх боків.

У разі якщо за вами женеться по березі крокодил, причому безуспішно – чекайте сприятливий поворот у всіх справах, вдале вирішення існуючих проблем.

Укус крокодила, що дістався вам – до перемоги над ворогами, невідомою вам жінці або дитині – слід чекати неприємних звісток.

Багато крокодилів у сні — сонник

До чого сниться багато крокодилів?

Якщо сниться водойму, повний крокодилів – це до зради з боку тих, кому ви довіряли, причому вас же ще і виставлять винною стороною. Також це може означати небезпечне оточення.

Незважаючи на те, що серед трактувань крокодилових сновидінь переважають негативні тлумачення, у цього сну є і приємні варіації пояснень. Наприклад, сонники Цвєткова та Федорівської вважають це тварина передвісником появи на життєвому горизонті вельми заможного і відчайдушно закоханого у вас партнера.

Якщо ж у сні вбити крокодила, результат сформованої ситуації стане для вас благополучним. Отже, крокодил зовсім не так вже страшний, як здається на перший погляд.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться квітка? Що значить квітка уві сні?

Зміст: До чого сниться квітка по соннику Міллера Сонник Ванги – квітка Квітка у сні — тлумачення по Фрейду До чого сниться квітка по соннику Лоффа Квітка по соннику Майя…

До чого сниться сестра? Уві сні сестра — сонник, найбільш повне тлумачення

Зміст: До чого сниться сестра по соннику Міллера Сестра уві сні – сонник Ванги Сестра – тлумачення по соннику Фрейда До чого бачити уві сні сестру — сонник Лоффа Що…

До чого сниться мама? Сонник — мама уві сні

Зміст: Мама — сонник Міллера Сонник Ванги – до чого сниться мама Мама у сні – тлумачення по Фрейду Побачити маму уві сні – сонник Лонго Сонник Хассе – до…