Тільки для справжніх пані!

До чого сниться крем, сонник – крем уві сні

До чого сниться крем, сонник – крем уві сні

Зміст:

До чого сниться крем? У сні це прямий натяк: необхідно бути м’якше, поступливішими і пластичніше. Популярні сонники пропонують різні варіанти тлумачення з урахуванням найбільш поширених деталей.

По соннику Міллера

Якщо заміжній жінці приснилося, що вона робить або їсть смачний крем, то сонник радить їй готуватися до прийому непроханого гостя. Самотньою сновидице той же сюжет пророкує зустріч з людиною, який в майбутньому стане її супутником або добрим другом.

До чого сниться, що крем уві сні надто солодкий і навіть нудотний або навпаки, повністю позбавлений смаку? На жаль, сонник вважає, майбутній період буде відзначений засмученнями і малоприємними подіями.

За сонником від А до Я

Приснилося, що робили крем для торта або тістечка? В дім прийде особливий гість, постарайтеся його добре прийняти. До чого сняться кондитерські вироби з красивим кремом? Життя налагодиться, і деякий час будете жити в достатку і навіть розкоші.

До чого сниться косметичний крем? Користуватися ним, на думку сонника, означає, що починається смуга фантастичного везіння. Великий чекає успіх у всьому, за що б ви не взялися. А ось бачити крем для взуття гірше. Треба розірвати відносини з людиною, яка підведе в потрібний момент або виявиться занадто егоїстичним.

Приснився крем білого кольору? Сонник впевнений: в реальності відбудеться гарне знайомство, яке принесе нового друга. Крем темного відтінку обіцяє сварку з сусідами, сварки з близькими, загальний занепад.

До чого сниться косметичний крем для обличчя, рук, тіла

Якщо приснився косметичний крем, то наяву з’являться проблеми зі шкірою. Тональний крем символізує уві сні помилку, оману або свідоме ілюзію. Мазати тіло, обличчя або руки кремом означає, що наближається якась неочікувана подія, у ході якого слід стримувати свої емоції.

До чого сниться, якщо довелося наносити крем на обличчя? Доля буквально змусить зробити непростий вибір. Добре, якщо у сні крем мав досить приємний запах. Наяву прийде приємна розмова. Якщо приснилося, що крем страшенно смердів, то готуйтеся до поганих новин, суперечки і з’ясування стосунків.

Приснився крем взуттєвий, для взуття

До чого взагалі, сниться крем для взуття? Уві сні він символізує смуток, печаль і неприємні ситуації. Якщо довелося начищати взуття кремом, то готуйтеся виконувати важке і дуже нудне завдання. Приснилося, як чистили взуття взуттєвим кремом? Ви спробуєте сховати якийсь секрет і заробите серйозний нервовий зрив.

Бачити, що інший персонаж чистить черевики кремом для взуття, набагато краще. це ознака того, що на деякий час ви знайдете спокій. Одночасно сюжет радить насторожитися: на вас можуть напасти в темряві, побити чи пограбувати.

Що означає уві сні крем кондитерський, для торта

Уві сні довелося скуштувати дуже приємний на смак кондитерський крем? Будьте м’якше і близькі подарують незабутній сюрприз. Приснився гіркий або занадто солодкий крем для торта? Зайва поступливість обернеться неприємностями. До чого сниться, якщо вам вимазали обличчя кремом для торта? В реальності готуйтеся до підлості чи веселому жарту.

Особисто робити в ночі крем для торта можна до скоєння неординарного вчинку. Причому він знадобиться, щоб зняти напругу в будинку або на роботі. Добре бачити і тим більше є дуже смачний торт з повітряним кремом. Наяву отримаєте запрошення на вечірку, де буде море смачної їжі і приємного спілкування.

Крем уві сні – ще трохи прикладів

Для тлумачення сну традиційно знадобляться всі нюанси, які ви змогли запам’ятати. Особливо важливий смак продукту і власні дії.

Якщо наснилося багато смачного крему, який ви бажали, але не змогли спробувати, то мріям не судилося здійснитися. Якщо уві сні примудрилися отруїтися кремом, то ви занадто недовірливі і бачите складності там, де їх немає. Перестаньте себе накручувати і живіть щасливо.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться куртка, сонник – куртка уві сні

Зміст: За сонником від А до Я За сонником XXI століття По соннику Міллера По жіночому соннику До чого сниться куртка чоловіча, жіноча, дитяча Що означає в ночі куртка шкіряна…

До чого сниться зозуля, сонник – зозуля уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником для всієї родини За сонником Езопа До чого сниться зозуля в будинку, в руках, в годинах Що значить зозуля в лісі, гнізді Приснилося, як…

До чого сниться косметика, сонник – косметика уві сні

Зміст: За суміщеного сучасному соннику За сонником XXI століття За сонником подружжя Зими До чого сниться косметика в магазині, вибирати косметику Що означає уві сні косметикою фарбуватися Косметика у сні…