Тільки для справжніх пані!

До чого сниться ковбаса? Сонник — ковбаса у сні

До чого сниться ковбаса? Сонник - ковбаса у сні

Зміст:

Звичайна ковбаса уві сні красномовно описує поточні сімейні відносини, добробут сновидця. Від її свіжості, зовнішнього вигляду і смаку залежить подальше тлумачення. Сонники пропонують врахувати різні деталі і дати найбільш точну відповідь.

До чого сниться ковбаса по соннику Міллера

Якщо уві сні ви готуєте ковбасу самі – це обіцяє удачу майже у всіх ваших починаннях. Їсти ковбасу – знак того, що ваш будинок буде милим, затишним і скромним.

Ковбаса уві сні по соннику Фрейда

Ковбаса це фалічний символ. Свіжа палиця ковбаси уві сні знак сексуальної привабливості і сильної потенції. Якщо уві сні нарізана ковбаса і красиво розкладені – це знак бурхливе сексуальне життя, яку веде сновидець.

Якщо ковбаса лежить в холодильнику – це означає, що сексуальні відносини забуті або відкладені вами. Зіпсована ковбаса сниться до хвороби статевої системи. Шкурки з ковбаси, недоїдки з ковбаси і шкірка уві сні знаменують сновидінню проблеми з потенцією і сексуальною привабливістю.

Що означає, якщо приснилася ковбаса по соннику Ванги

Свіжа ковбаса снитися до хорошого здоров’я, а для хворих – до швидкого одужання. Якщо ж навпаки, ковбаса зіпсована, поморщенная або з неприємним запахом – чекайте хвороби. Кров’яна ковбаса у сні – до сприятливого повороту подій в справах любовних.

До чого сниться ковбаса по соннику Цвєткова

Бачити ковбасу до дрібних радощів. Робити ковбасу самостійно – буде вам щастя і благополуччя, яке заробите своєю старанною працею, але якщо уві сні ви пересолити ковбасу, можлива ймовірність емоційного перенапруження.

Бачити ковбасу уві сні по соннику Хассе

Побачити перед собою – до розваг. Їсти ковбасу — ви очікуєте, що ваші бажання збудуться. Готувати самому – проявіть турботу до свого будинку.

До чого сниться ковбаса по соннику XXI століття

Бачити ковбасу у сні — до невеликої радості, ви можете отримати несподіване винагороду від близьких вам людей або виграти в лотерею. Вживати ковбасу в їжу – до сюрпризів. Якщо ви готуєте ковбасу – до везінню в освоєнні нових сфер діяльності. Чистити і нарізати ковбасу – знак того, що вас будуть незаслужено дорікати.

До чого сниться ковбаса по іншим сонникам

 • З української сонником: побачити уві сні ковбасу — до дрібних неприємностей і хвороби.
 • За сонником мандрівника: ковбаса сниться до маленьких несподіваних радощів або до грошової винагороди.
 • По жіночому сонником: якщо ви їсте свіжу, смачну ковбасу, то в найближчому майбутньому знайдете скромний, але затишний, милий будинок. Якщо уві сні ковбасу ви готуєте самі – це означає, що вас спіткає успіх у всіх починаннях.
 • За сонником Генріха Роммеля: якщо уві сні ви їсте ковбасу – до маленьким домашнім радощів, або довгоочікувана зустріч з рідними. Якщо уві сні ви нарізаєте або очищаєте ковбасу від шкірки – вас будуть несправедливо докоряти. Готувати уві сні домашню ковбасу – до везіння у всіх справах.
 • За сонником Надії і Дмитра Зими: ковбаса у сні є символом родинних взаємин, злагоди і домашнього господарства. Якщо вам приснилася свіжа, смачна ковбаса – це знак міцної сім’ї, гармонії і процвітання. Якщо приснилася ковбаса нехорошого якості – до сварок і збитків у господарстві. Якщо уві сні ви їсте ковбасу – до витрат і скорочення доходів.
 • До чого сниться ковбаса  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  До чого сниться сир? Що означає, якщо вам приснився сир?

  Зміст: До чого сниться сир по соннику Міллера Що означає Сир по соннику Фрейда Що значить приснився сир сонник Ванги До чого сниться сир по книзі сновидінь Езопа До чого…

  До чого сниться чай? Сонник чай у сні

  Зміст: До чого сниться чай по соннику Міллера Чай у сні – сонник Фрейда Що значить, приснився чай – сонник Ванги До чого сниться чай в езотеричному соннику До чого…

  До чого сниться море? Сонник море уві сні

  Зміст: До чого сниться море по соннику Міллера Море у сні — сонник Фрейда Що значить приснилося море — сонник Ванги До чого сниться море по соннику Медеї До чого…