Тільки для справжніх пані!

До чого сниться космос? Сонник — космос уві сні

До чого сниться космос? Сонник - космос уві сні

Зміст:

Приснився далекий космос? Уві сні він символізує глобальність справ, за які ви взялися. До чого сниться сновиденний образ, підкажуть популярні сонники і конкретні приклади.

До чого сниться космос по соннику Міллера

Коли людина чітко бачить уві сні космос очима космонавта, то це означає, що він просто загрузли в рутині. Якщо сновидець на космічному кораблі здійснює міжгалактичні перельоти, то йому слід бути готовим до будь-яких несподіванок, найчастіше неприємним. Бачити себе у відкритому космосі, значить, належить швидка зустріч і тісне спілкування з друзями.

Космос у сні. Сонник Ванги

Людини, якого постійно подорожує уві сні по космічним просторам, близькі люди просто не розуміють, а все через його ефемерності і неформатного світосприйняття. Якщо під час космічного польоту довелося зустрітися з представниками позаземних цивілізацій, то це віщує зустріч з людиною, під благородною маскою якого ховається справжній Сатана. Тому, слід бути гранично обережним.

Що значить: наснився космос? Тлумачення за Фрейдом

Якщо сплячий знаходиться на борту космічного корабля, який борознить простори Всесвіту, то в реальності йому дуже набридло сімейне життя, і скоро він, напевно, пуститься в усі тяжкі. Наслідки від цього вчинку будуть цілком передбачувані: стара любов згасне, а нову навряд чи вдасться відшукати.

До чого сниться космос по соннику Лоффа

Якщо людині примарилося космічну подорож, то в реальності він хоче покинути планету Земля, щоб мати можливість випробувати нові відчуття. Взагалі, щоб правильно витлумачити такий сон, необхідно запам’ятати емоції, які відчував сновидець уві сні.

Якщо людина в реальності чогось боїться, то подібне сновидіння явно вказує на бажання втекти від свого страху. А якщо він в космосі опинився добровільно, значить, сплячий не проти змінити місце проживання. Заблукати на просторах космосу і шукати спосіб або шлях повернення на Землю, значить, скоро доведеться приймати дуже непрості і відповідальні рішення.

До чого сниться космос по Універсальному соннику

У разі, коли сновидця насильним або обманним шляхом відправляють підкорити космічні простори, то це обіцяє йому якесь випробування. Якщо сплячий на космічному кораблі витає навколо Землі, і при цьому розмірковує про пристрій світобудови, то це означає, що він потай мріє про втечу в іншу країну або ж просто бажає відправитися в довгострокове подорож.

Опинитися на космодромі і споглядати власними очима складну космічну техніку, яка вибухає при запуску і горить – таке бачення передвіщає серйозні катастрофи техногенного характеру.

До чого сниться космос по соннику Мандрівника

Космос символізує духовний ріст і внутрішній розвиток. Слід пам’ятати, що всякий, хто уві сні підкорює космічний простір, в реальності славиться людиною самолюбною, примхливим і зарозумілим. Причина цього криється в успіху, який є величиною змінною.

Тому, летіти до Землі після подорожі в інших галактиках – це не дуже добре. Таке сновидіння обіцяє швидкий крах і фінансові труднощі. Бачити уві сні Всесвіт — ознака того, що розпочату справу швидко не завершиться.

До чого сниться космос — варіанти сновидінь



Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться зірки? Сонник — зірки уві сні

Зміст: До чого сняться зірки по соннику Міллера Зірки уві сні. Сонник Ванги Що значить: наснилися зірки? Тлумачення за Фрейдом До чого сняться зірки по соннику Юнони До чого сняться…

До чого сниться цирк? Сонник цирк уві сні

Зміст: До чого сниться цирк по соннику Міллера Цирк у сні. Сонник Ванги Що значить: наснився цирк. Трактування по Фрейду До чого сниться цирк з Езотеричного соннику До чого сниться…

До чого сниться клоун? Сонник — клоун у сні

Зміст: До чого сниться клоун по соннику Міллера Клоун уві сні. Сонник Ванги Що значить: побачити клоуна уві сні. Трактування по Фрейду До чого сниться клоун по соннику Гришиній До…