Тільки для справжніх пані!

До чого сниться косметика, сонник – косметика уві сні

До чого сниться косметика, сонник – косметика уві сні

Зміст:

Косметика у сні символізує обман, нещирість, нечесні вчинки, свідомо нездійсненні обіцянки. Популярні сонники пропонують більш повну розшифровку того, до чого сниться зазначений спосіб.

За суміщеного сучасному соннику

Якщо жінці приснилося, що вона видаляє з особи декоративну косметику, то в реальності вона поводиться нещиро і прекрасно це усвідомлює. Бачити багато різноманітної косметики означає, що наваляться проблеми зі здоров’ям.

До чого сниться, якщо довелося використовувати косметику для макіяжу? Сонник радить стримувати почуття та емоції у складній ситуації, що дуже скоро станеться.

Добре уві сні відчувати приємний аромат дорогої косметики. Наяву гряде зустріч з милим і розуміючою людиною. Але бачити прострочену і погано пахне косметику погано. В реальності отримаєте дуже неприємні звістки. Цей же образ натякає на важкий розмова.

За сонником XXI століття

До чого сниться безліч тюбиків, флакончиків з косметикою? Сонник вважає, що таким чином організм закликає подбати про його стан. Добре купувати дорогу косметику уві сні. Це ознака гідного подарунка.

Приснилося, як накладали шар косметики на своє обличчя? Проявіть максимальну стриманість у словах, вчинках і прояві почуттів. Знімати уві сні косметику означає, що незабаром розкриється ваш обман і доведеться за нього відповісти.

Бачити косметику дівчині добре. Сонник обіцяє численні побачення і новий роман. Діловій людині косметика обіцяє вигідну ділову зустріч.

Мазати косметикою без міри – до серйозного подив і навіть шоку. Якщо приснилося, що ви втратили косметичку зі всієї косметикою, то потрапите в дуже незручну ситуацію, розгубитеся і не відразу зрозумієте, як з неї вийти.

За сонником подружжя Зими

До чого сниться косметика взагалі? Уві сні вона відображає помилкові емоції і фальшиві відносини. Довелося бачити жінку з товстим шаром косметики на шкірі? Не варто довіряти першому враженню і миттєвому почуттю.

Самому наносити косметику означає, що ви виявите нещирість і егоїзм. Приснилося, що забруднилися в косметиці? Ваші хитромудрі інтриги вийдуть боком.

До чого сниться косметика в магазині, вибирати косметику

Приснилося, що потрапили в магазин і довго вибирали потрібну косметику? Це ознака надмірної примхливості і привередливости. Іноді зазначений сюжет натякає на нерішучість, нездатність відстояти свою думку як у любові, так і в звичайних справах.

Бачити уві сні магазин з косметикою й купувати щось собі означає, що наяву изведете причіпками чоловіка, коханця або просто знайомого людини. Якщо чоловік купує косметику в ночі, то йому слід більше уваги приділяти своїй обраниці.

Що означає уві сні косметикою фарбуватися

В мріях довелось фарбуватися власної косметикою? Спроба приховати якусь таємницю виявиться марною. Оточуючі все одно розкриють ваш секрет. Сталося фарбувати уві сні іншого персонажа або бачити, як це робить візажист? Поруч знаходиться ненадійна людина. Тому в разі необхідності зробіть все самі і не покладайтеся на сумлінність оточуючих.

Косметика у сні – ще більше значень

Грамотне тлумачення сну обов’язково має враховувати значення різних видів косметики та інші деталі.

Якщо уві сні ви зловживаєте косметикою, то знайте: наяву постраждаєте з власної вини.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться кум, кума, сонник – кум, кума уві сні

Зміст: По соннику Міллера По сучасному суміщеного соннику За сонником від А до Я Що символізують кум і кума живі До чого приходять кум, кума небіжчики До чого сниться кум,…

До чого сниться кущ, сонник – кущ уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником для всієї родини За загальним соннику За сонником XXI століття За сонником від А до Я До чого сниться кущ з ягодами, квітами Кущ…

До чого сниться равлик, сонник – равлик у сні

Зміст: За сонником подружжя Зима За суміщеного сучасному соннику За сонником для всієї родини За сонником Фрейда До чого в ночі є равлик без панцира, раковини Що означає, якщо равлик…