Тільки для справжніх пані!

До чого сниться короп, сонник — короп уві сні

До чого сниться короп, сонник - короп уві сні

Зміст:

Якщо уві сні ви ловите або смажите карпа — на вашу долю випадуть труднощі, з якими ви неодмінно впораєтеся. До чого сниться цей образ і чого варто чекати в майбутньому, розкажуть популярні сонники.

Тлумачення по соннику Міллера

Короп в мріях віщує труднощі і перешкоди у фінансовій сфері життя. Дохлі рибини – невтішний ознака, вони сняться до болю і втрат.

Трактування за Вангу

До чого сниться короп в чистій воді? Він віщує зміни в кращу сторону — успіхи та удачу в роботі, радість у родині. Зловити велику рибку на рибалці — до удачі в діловій сфері життя. Недоброзичливці не завадять вам досягти поставленої мети. Приснився короп без луски? Спосіб попереджає про можливу хворобу.

Короп по Сучасному соннику

Бачити карпа уві сні за цим сонником погано. Бачення обіцяє великі матеріальні проблеми.

Приснився короп по Нострадамусу

Короп у сні – символ подвійності, труднощів і мінливості. Бачити відразу три рибки — хороший знак. Він обіцяє процвітання, добробут і душевний спокій. Приснився мертвий карпик? Гряде розрив відносин і втрата важливих контактів.

Інтерпретація по соннику Хассе

Бачити і/або пробувати у сні блюдо з коропа означає велику удачу. Можливо, ви виграєте грошовий приз або отримати приємне винагороду.

До чого сниться лов коропів руками? Цей захід передбачає зіткнення з ворогом. Але лякатися не варто – сновидіння гарантує легке подолання всіх перешкод.

Приснився короп по соннику Лонго

Вивудити на нічній рибалці особливо велику рибину – до вдалого втілення всіх ваших планів і задумів. Жінці захід обіцяє вагітність.

До чого сниться, що ви щосили намагаєтеся зловити коропа? Бачення попереджає про ризик бути обдуреним. Але якщо таке сновидіння побачила жінка, то вона знайде щастя в шлюбі і коханого, красивого чоловіка.

Думка сонника Лоффа

Будь-сон про карпі в трактуванні цього сонника символізує дітонародження. Маленька рибка — чоловіче сім’я, короп середніх розмірів — діти. Мрії, в яких довелося бачити багато коропів, знаменують швидке подорож.

Що значить: ловити і зловити коропа

Ловити рибу в каламутній воді — бути незабаром обдуреним. Якщо ловля коропа сниться жінці — вона готова завести дітей. А якщо вона виловила бажану рибину, то вагітність вже не за горами. Спостерігати за двома великими карпиками в акваріумі — у вас поруч є підтримка, людина «на одній хвилі» з вами.

Приснився великий або маленький короп

Маленький карпик — до проблем зі здоров’ям, а великий — до важливої справи. Спіймати у сні велику рибеху добре. Сновидіння віщує велику удачу в справах і виконання бажань. Безліч дрібних рибок обіцяє рутинні проблеми і дрібні неприємності.

Короп у сні — варіанти сновидінь

Є коропа — до досягнення успіху завдяки докладеним зусиллям, підприємливості та наполегливості. А також:

Приснилося, що на нічній риболовлі ви виловили дзеркального коропа? Отже в найближчому майбутньому займете високооплачувану і гідну посаду.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться кабан, сонник – кабан уві сні

Зміст: До чого сниться кабан по соннику Міллера Кабан у сні — трактування за Вангу Що значить приснився кабан по Сучасному соннику До чого сниться кабан по соннику Фрейда Кабан…

До чого сниться картопля, сонник – картопля уві сні

Зміст: До чого сниться картопля по соннику Міллера Що значить картопля — трактування за Вангу Картопля – Сучасний сонник До чого сниться картопля по соннику Хассе Садити, збирати, чистити картоплю…

До чого сниться карусель, сонник – карусель уві сні

Зміст: Тлумачення по Міллеру Що означає карусель по соннику Ванги Карусель – Сучасний сонник Сниться карусель по соннику 21 століття Інтерпретація по соннику психолога Менегетті Тлумачення з Циганського соннику Карусель…