Тільки для справжніх пані!

До чого сниться королева? Сонник — королева уві сні

До чого сниться королева? Сонник - королева уві сні

Зміст:

Якщо сниться королева, то будь-яку справу, за яке візьметься сновидець, буде йому по плечу. Можливо, виповниться давнє заповітне бажання чи збудеться мрія. Сонники підкажуть, до чого вона ще сниться.

До чого сниться королева по соннику Міллера

Коли уві сні є королева, втомлена від своїх щоденних королівських турбот, то це означає, що радості можуть легко змінитися розчаруванням.

Корольова, гордо восседающая на троні, є той, хто в реальності зробить якесь відкриття або щось винайде. Якщо людині сниться королева, на яку зійшов монарший гнів, то цього щасливцеві оточеним славою і почестями. Правда, оточуючі не дуже зрадіють такому зльоту сновидця, а вірніше, його поведінки, сповненого пихи та почуття вищості.

Сниться королева: тлумачення по Фрейду

Приснився королева символізує матір сновидця, і якщо він рятує або захищає її, то це говорить про те, що сплячий виношує план помсти власної матері за заподіяні в дитинстві образи. Бути уві сні членом королівської свити, значить, в реальності сновидця не влаштовує ставлення до нього батьків і він не бажає більше їм беззастережно підкорятися.

Потрапити на прийом до королеви означає готовність вступу в конфлікт з матір’ю, щоб мати можливість демонстративно відмовитися від її опіки і заступництва. Звернутися уві сні за допомогою до королеви, значить наяву до самої старості залишитися «маминим синочком» або донькою.

Що значить: сниться королева по соннику Ванги

Всяка коронована особа сниться до виконання бажання. Іноді такий сон віщує отримання легких грошей. Це може бути виграш у лотерею, картковий виграш чи спадщину. Але не варто спокушатися: нечесно зароблені або легко отримані гроші щастя не приносять.

До чого сниться королева по соннику апостола Симона Кананіта

Якщо уві сні сновидець знаходиться у присутності королеви, то це обіцяє йому отримання високого положення в суспільстві. Такий подарунок є воістину королівським, адже підвищення статусу спричинить за собою не тільки поліпшення матеріального стану, але і придбання нових, справжніх друзів, яким немає ніякого діла до чужих грошей і влади. Дівчина, яка побачила уві сні королеву, скоро вийде заміж за чиновника. Всупереч Стереотипам, це буде дуже щасливий шлюб.

До чого сниться королева по соннику Лоффа

Ще кілька століть тому сон з королевою віщував здобуття багатства і влади, але тепер він трактується дещо по-іншому. Побачити уві сні королеву, значить, наяву досягти в житті, якщо не все, то багато чого. Людина, яка носить у собі якусь страшну таємницю, побачивши уві сні королеву, може не сумніватися в тому, що скоро таємне стане явним. Особливо, це стосується злочинців, бо, скільки мотузочці не витися…

До чого сниться королева по соннику Адаскина

Приснилася уві сні королева? Отже, треба очікувати неспокійною життя, повної пригод, злетів і падінь, грошей, влади і всього іншого. Побачити себе в ролі королеви – добрий знак. Це означає, що для досягнення своїх життєвих цілей доведеться докласти мінімум зусиль.

Інші тлумачення снів, в яких фігурує королеваДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться король? Сонник — король уві сні

Зміст: До чого сниться король по соннику Міллера Побачити короля уві сні – тлумачення по Фрейду Що значить, приснився король. Сонник Ванги До чого сниться король Сучасному соннику До чого…

До чого сниться аптека? Сонник — аптека у сні

Зміст: До чого сниться аптека по соннику Міллера Побачити аптеку уві сні. Тлумачення за Фрейдом Приснилася аптека. Сонник Ванги До чого сниться аптека по Сучасному соннику До чого сниться аптека…

До чого сниться хвороба? Сонник — хвороба уві сні

Зміст: До чого сниться хвороба по соннику Міллера Хворіти уві сні – трактування по Фрейду Що значить: хворіти уві сні. Сонник Ванги До чого сниться хвороба по соннику Лоффа До…