Тільки для справжніх пані!

До чого сниться король? Сонник — король уві сні

До чого сниться король? Сонник - король уві сні

Зміст:

Король у сні символізує боротьбу, яка закінчиться тріумфальною перемогою. до чого сниться цей величний образ? Сонники пропонують найнесподіваніші тлумачення.

До чого сниться король по соннику Міллера

З’явився у сні король пророкує швидку боротьбу людини з власним «Я». Доведеться поборотися з марнославством і зарозумілістю, які заважають досягти успіху в житті. Бачити себе королем – символ того, що сновидець занадто зарозумілий по відношенню до своїм близьким і колегам.

Бачити себе в ролі засудженого короля, значить, отримати догану від начальства. Дівчина, яка побачила себе поруч з королем, вийде заміж за поганої людини, якого вона буде боятися все життя.

Побачити короля уві сні – тлумачення по Фрейду

Король у сні символізує батька. Потрапити на аудієнцію до монарха, значить, викликати батьків на відверту розмову і спробувати вирватися з-під його опіки. Врятувати самодержця уві сні – помститися батьку за всі заподіяні коли образи. Дама, яка рятує монарха, таємно бажає, щоб діти були схожі на свого дідуся. Стати королем у сні означає підпорядкувати батька і матір своєї волі наяву.

Що значить, приснився король. Сонник Ванги

Побачений король означає одне: сновидець дуже прагне до влади, і можливо, він її отримає, якщо самодержець в баченні буде прихильний до сплячого. Розмовляти з королем – теж добре. Подібна бесіда обіцяє успішність всіх справ, навіть найбільш безперспективних. Якщо сновидець сам виступає в ролі короля і сидить на троні зі всіма атрибутами королівської влади, то бути йому скоро багатим і знаменитим.

До чого сниться король Сучасному соннику

Всякий, кому приснився король, прагне до почестей, привілеям і славі. Якщо примарилася історична особистість, то це означає, що сновидець честолюбний, пихатий і любить ризик. От тільки всі ці риси характеру викликають у оточуючих тільки посмішку і презирство. Стримайте запал, і перестанете бути дешевим клоуном в очах оточуючих.

Приміряти уві сні королівську корону чи навіть носити її – є шанс стати чиєюсь жертвою. Можливо, справа буде стосуватися любовних відносин, а може бути і фінансових питань.

До чого сниться король по соннику Лоффа

Король – це змішаний спосіб його бачення уві сні може трактуватися по-різному. Так, король-деспот символізує ставлення сновидця до існуючої влади, а добродушний самодержець, добре відноситься до челяді і придворним – це символ прийдешнього успіху та покращення матеріального становища. Перебувати в оточенні королів уві сні, значить, в реальності стати учасником судового процесу, результат якої непередбачуваний.

До чого сниться король по соннику Хассе

Побачити уві сні коронацію самодержця – добре. Подібне сновидіння віщує просте людське щастя, але за умови, якщо сновидець проявити розсудливість і не буде зайвий раз «лізти в пляшку».

Взагалі, король є символом захисту, а його корона, відлита з дорогоцінних металів, символізує цінний подарунок. Якщо у вінець вплетені квіти, то це до радості. А коли сновидець носить на своїй голові королівську корону, то бути йому казково багатим.

До чого сниться король — різні тлумачення сновидінняДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться аптека? Сонник — аптека у сні

Зміст: До чого сниться аптека по соннику Міллера Побачити аптеку уві сні. Тлумачення за Фрейдом Приснилася аптека. Сонник Ванги До чого сниться аптека по Сучасному соннику До чого сниться аптека…

До чого сниться хвороба? Сонник — хвороба уві сні

Зміст: До чого сниться хвороба по соннику Міллера Хворіти уві сні – трактування по Фрейду Що значить: хворіти уві сні. Сонник Ванги До чого сниться хвороба по соннику Лоффа До…

До чого сниться плакати? Сонник — плач у сні

Зміст: До чого сниться плакати уві сні по соннику Міллера Що значить плакати, плач у сні — сонник Ванги Плакати уві сні — тлумачення по Фрейду До чого сниться плакати…