Тільки для справжніх пані!

До чого сниться колишня подруга? Сонник — колишня подруга

До чого сниться колишня подруга? Сонник - колишня подруга

Зміст:

Колишня подруга уві сні попереджає: незабаром має повернутися до забутих справах або відновити старі зв’язки. Що ще означає поява цього персонажа? Сонники повідають найцікавіші розгадки.

До чого сниться колишня подруга по соннику Міллера

Побачити колишню подругу уві сні – не самий хороший знак для жінки. Він символізує, що біля неї рояться плітки, хтось з близького оточення сильно їй заздрить.

Треба з обережністю ставитися до оточуючих жінкам, можливо, хтось із них прагне до суперництва. Але суперництво і заздрість можуть виходити зовсім від іншої жінки, а не від тієї, що наснилася.

Колишня подруга уві сні — тлумачення по соннику Цвєткова

Згідно соннику Цвєткова, колишня подруга уві сні символізують швидкий скандал з кимось із близьких людей. Але така розв’язка загрожує у випадку сну про мирне спілкування з колишньою подругою. Якщо ж у сні відбувається сварка з цією дівчиною, то негативних наслідків наяву можна не боятися.

Якщо ж у сні відбувалася бійка, то в цьому світі доведеться несолодко – величезна кількість зусиль буде докладено для того, щоб жити з близькими людьми в мирі і спокої.

До чого приснилася колишня подруга по соннику Лонго

За сонником Лонго колишня подруга уві сні може означати велику кількість ситуацій, в залежності від того, що саме відбувалося уві сні.

Якщо дівчина уві сні просто бачилася з колишньою подружкою, то наяву вона, швидше за все, посвариться з коханим. Розлад з другою половинкою буде серйозним, якщо уві сні з колишньою подругою відбулася розмова.

Якщо ви запрошуєте колись близької людини в будинок – сварка з коханим трапиться з вашої вини. А ось прогнати уві сні подругу з дому — хороший знак. Всі конфлікти закінчаться, і у відносинах запанує гармонія.

Між тим, прогулянка з колишньою подружкою не обіцяє нічого хорошого. Такий сон означає, що за вашою спиною будують підступні плани, можливо, вас хочуть дискредитувати.

Смерть колишньої подруги, бійка з нею або сварка – дуже хороший знак. Це означає, що життя повернеться в колишнє русло, а у вас з’явиться багато енергії і сил для нових починань.

Колишня подруга — Англійський сонник

Якщо жінці приснився колишня подруга, з якою нещодавно сталася сильна сварка, незабаром її чекають неприємності в любовних справах. Швидше за все, у неї з’явиться суперниця, яка спробує повести коханого чоловіка.

Не дуже гарний сон для тих, хто займається торгівлею. Для них такий сон обіцяє появу впливового конкурента. Можливо, вона буде будувати торговцю підступи і всіляко заважати в його справах.

До чого сниться колишня подруга у сучасному соннику

Колишня подруга уві сні – символ допомоги у великій біді, причому від тих, від кого ви ніяк не могли очікувати допомоги. У скрутну хвилину близькі відвернутися від вас, але далекі знайомі несподівано протягнуть вам руку.

Бійка з колишньою подругою уві сні – не зовсім хороший знак. Такий сон говорить про те, що для того, щоб досягти поставлених цілей доведеться пройти довгий довгий шлях, сповнений тривог і негараздів. На досягнення цілей доведеться витратити велику кількість часу і зусиль, а результат прийде не скоро.

Не варто чекати від життя поблажок і бонусів, будь-яка робота буде даватися з працею. Можливо, для досягнення основної та найважливішої мети доведеться пройти весь життєвий шлях.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться біле плаття? Сонник — біле плаття: весільне, вечірнє, звичайне, одягати, міряти, купувати

Зміст: До чого сниться біле плаття — сонник Міллера Приснилося біле плаття — сонник Ванги До чого сниться біле плаття по Фрейду До чого ще може присниться біле плаття? Біле…

До чого сниться біла квітка? Сонник — білі квіти у сні

Зміст: До чого сняться білі квіти по соннику Міллера. Білої квітка — сонник Ванги. Приснилися білі квіти — тлумачення за Фрейдом. До чого сняться білі квіти по соннику Лоффа До…

До чого сниться колишня дівчина? Сонник — колишня дівчина уві сні

Зміст: Якщо приснилася колишня дівчина — що це значить? До чого сниться колишня дівчина — тлумачення по соннику Міллера Колишня дівчина по соннику Хассе Приснилася колишня дівчина — про що…