Тільки для справжніх пані!

До чого сниться колишня дружина? Сонник — колишня дружина уві сні

До чого сниться колишня дружина? Сонник - колишня дружина уві сні

Зміст:

Переглядаючи ночами свої сновидіння, ми зазвичай спостерігаємо процес обробки отриманої інформації з подальшим архівуванням її збереженням в базі даних нашого мозку, що працює за принципом персонального комп’ютера.

Але іноді до інформативної потоку домішуються емоційні та чуттєві компоненти, які фарбують наші сновидіння, змушуючи прокидатися в холодному поту або пристрасно бажати, щоб цей сон ніколи не закінчувався.

Гостя з минулого в майбутнє — приснилася колишня дружина

Нерідко у наші сновидіння проникають фрагменти варіантів можливого майбутнього, роблячи сон пророчим. Особливо часто з глибин підсвідомості спливають спогади з минулого, якщо в цьому зв’язок з ними все ще триває, маючи вплив на майбутнє.

Турбують також відбулися з нами події, які наша совість нам не хоче пробачити. Для того, щоб сни були спокійні і радісні, потрібно подбати про доброзичливе ставлення до людей, з якими зводить нас доля.

Не випадково кажуть, що на небесах укладаються шлюби між закоханими людьми, а як ми розпоряджаємося цими небесними дарами, залежить від нас. Не обов’язково потрібно прожити все життя з чоловіком і померти з ним в один і той же день. Але жити гідно і розлучитися благородно в нашій владі, щоб не зав’язувати кармічних вузлів, з якими потім доведеться возитися в наступних втіленнях.

До чого сниться колишня дружина – сонник Міллера

Тлумачі снів одностайні в думці: сон з екс-дружиною свідчить про те, що минулі проблеми не відпускають вас, продовжують катувати, вимагаючи дозволу. Але якщо чоловікові наснилася жінка, яка проходить повз нього, не озираючись – це знак, що минуле йде безповоротно.

Будь-які взаємодії, що відбуваються уві сні з колишньою дружиною, незалежно від їх емоційної забарвленості, говорять про залежності, прихильності, що триває між вами. Що з цим робити далі, потрібно вирішувати в реальному житті, а тільки сон нагадує, що проблема залишається актуальною.

Колишня дружина уві сні – сонник Ванги

Людина з нашого минулого турбує нас тому, що у нього залишилися до нас питання або борги, які повинні бути з’ясовані і відпрацьовані. Сон, де присутня колишня дружина може стати приводом зустрітися з нею, спокійно обговорити недомовленості, попросити вибачення, подякувати за колишнє щастя і колишню любов. Тільки таким чином, простивши і відпустивши, можна продовжувати жити спокійно і радісно далі.

До чого сниться колишня дружина по соннику Фрейда

Якщо сниться, що з колишньою дружиною тривають подружні стосунки, тим більше, якщо чоловік відчуває приємні відчуття, означає, що зв’язок між ними не перервана.

Спілкування з нею може відновитися, або незабаром зустрінеться інша жінка, яку чоловік готовий пустити в своє життя. Не виключено, що нею виявиться давня знайома, не сприймається до цих пір в якості сексуального об’єкту. Слід придивитися до свого оточення, щоб не пропустити призначеного долею людини.

До чого приснилася колишня дружина – сонник Нострадамуса

Привид минулого любові з’являється з метою змусити подумати про своє подальшому життєвому шляху. З минулого необхідно почерпнути досвід, зробивши висновки, рухатися далі. Вектор руху визначається співвідношенням наших минулих здобутків і втрат, а вибір здійснюється в поточному моменті тут і зараз. Сон про екс-дружині потрібно сприймати як символ нездійснених надій.

Щоб з’явився інший чоловік, з яким все може скластися вдало, потрібно звільнити місце в своїй душі, відпустивши тих, хто пішов. А відпустити з миром можливо того, хто перестав зачіпати і хвилювати, радувати і засмучувати. З людиною, який став байдужим, вже немає нічого спільного – ця тема закрита, і можна продовжувати свій шлях.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться білі кошенята? Білий кошеня уві сні

Зміст: До чого сняться білі кошенята по соннику Міллера Біле кошеня – сонник Ванги Приснилися білі кошенята – тлумачення по Фрейду До чого сниться білий кошеня — французьке тлумачення Що…

До чого сняться білі собаки? Сонник — біла собака уві сні

Зміст: До чого сниться біла собака по соннику Міллера Біла собака – сонник Ванги Приснилися білі собаки – тлумачення по Фрейду Сонник Нострадамуса: до чого сняться білі собаки До чого…

До чого сняться білі троянди?

Зміст: До чого сняться білі троянди по соннику Міллера Біла троянда – сонник Ванги Приснилися білі троянди – тлумачення по Фрейду До чого сниться біла троянда у Любовній соннику До…