Тільки для справжніх пані!

До чого сниться колишня дівчина? Сонник — колишня дівчина уві сні

До чого сниться колишня дівчина? Сонник - колишня дівчина уві сні

Зміст:

Одним з найдивовижніших, ретельно вивчаються, але так і непізнаних станів у житті людини є сновидіння. Хтось намагається не звертати на них уваги, вважаючи плодом власної бурхливої фантазії.

Деякі ретельно записують, довго розшифровують сюжети своїх снів, знаходячи паралелі і відповідності з реальним життям. Істина, напевно, лежить ближче до середини: інший сон пустий і нічого не означає, але якщо наснилося добре запам’яталося, події здалися реальними, а головне, не залишили байдужим, то не варто ігнорувати такий сон.

Якщо приснилася колишня дівчина — що це значить?

Люди, які зустрілися нам на життєвому шляху, і підійшли досить близько, не випадкові в нашому житті, дані нам навіщо і чому-то.

У повсякденній суєті ми рідко замислюємося про це, але коли стихає денний шум, відключається наш невгамовний розум, голос серця починає нашіптувати щось важливе, повз чого зазвичай пробігаємо. Якщо приснився чоловік, з яким були близькі стосунки, значить, він не пішов з нашого життя, навіть якщо вирішено більше ніколи не бачитися, себе не обдуриш.

До кінця прожите життєва ситуація, як вивчений урок або успішно зданий іспит, більше не нагадують про себе. Неоплачені борги і незакінчені історії переслідують нас, особливо уві сні. Якщо приснилася улюблена колись дівчина, значить вона не зовсім колишня, залишилися ниточки, що пов’язують з нею, які слід розв’язати, щоб звільнитися і рухатися далі.

До чого сниться колишня дівчина — тлумачення по соннику Міллера

З урахуванням того, в якому контексті приснилася колишня дівчина, залежить розшифровка сновидіння. Якщо уві сні вона спокійно і байдуже проходить повз, значить, тема дійсно закрита і ви вільні.

Але пристрасні поцілунки, ласки, а тим більше секс у сні, говорять про серйозну прихильності, не згаслі надії і бажання. Сварки і скандали, особливо бійки з колишньої коханої у сні свідчать про продовження відносин, тому що на енергетичному рівні між вами існує дуже тісний зв’язок.

Колишня дівчина по соннику Хассе

До чого сниться колишня дівчина по соннику Хассе? Нову доленосну зустріч обіцяє приснився колишня подруга, особливо якщо сниться весілля з нею. До несподіваної зустрічі зі старим знайомим снилися поцілунки з дівчиною.

Важливо спостерігати за собою в момент пробудження: гарний настрій залишилося після сновидіння – бути добру, а тяжкі стани можуть притягнути неприємності. Важливо те, з яким почуттям у реальному житті закінчився роман з дівчиною, зрозуміло, що правильно було б завжди розлучатися друзями, тоді і спати можна було б спокійніше.

Приснилася колишня дівчина — про що говорить сонник Лонго

Якщо приснилося, що дівчина померла, значить, в житті починається новий етап, а з минулим покінчено, померти ж удвох у сні, означає, що відносини ще можуть відновитися і життя піднесе несподіваний сюрприз.

Часто сновидіння відображають реальні події в точності навпаки: якщо дівчина у вашому сні безутішно ридає, то з нею все гаразд, а якщо регоче або співає, то бажано зателефонувати їй і запитати, чи не потрібна допомога, тому що у неї можуть бути серйозні неприємності.

До чого сниться колишня дівчина? Фрейдом видніше

Побачити уві сні людини, з яким були сексуальні стосунки, не обіцяє нічого хорошого. Якщо в реальності вже є інша жінка, то з нею можливі ті ж проблеми, які стали причиною попереднього розриву, а якщо чоловік все ще самотній, то саме час зайнятися пошуками партнера, щоб фізіологічні потреби тіла були задоволені наяву.

Колишня дівчина уві сні по соннику Майя

Побачивши уві сні свою подругу з чоловіком, слід остерігатися шантажу або підступу з боку ділових партнерів.

Інтимні стосунки уві сні, особливо при сторонніх, також можуть провіщати неприємності, публічного розголосу того, що хотілося б приховати. Будь-яка людина, що з’явився у наш сон, зробив це не випадково. Можливо, він нудьгує, тривожиться, сумує, мріє. Або ненавидить, бажає помститися, проклинає.

Перегляд сновидінь від нашого бажання мало що залежить, але діючи свідомо і благородно, залишаючи добрі почуття в душах людей, ми захищаємо себе від можливих неприємностей, як уві сні, так і наяву.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться колишня дружина? Сонник — колишня дружина уві сні

Зміст: Гостя з минулого в майбутнє — приснилася колишня дружина До чого сниться колишня дружина – сонник Міллера Колишня дружина уві сні – сонник Ванги До чого сниться колишня дружина…

До чого сняться білі кошенята? Білий кошеня уві сні

Зміст: До чого сняться білі кошенята по соннику Міллера Біле кошеня – сонник Ванги Приснилися білі кошенята – тлумачення по Фрейду До чого сниться білий кошеня — французьке тлумачення Що…

До чого сняться білі собаки? Сонник — біла собака уві сні

Зміст: До чого сниться біла собака по соннику Міллера Біла собака – сонник Ванги Приснилися білі собаки – тлумачення по Фрейду Сонник Нострадамуса: до чого сняться білі собаки До чого…