Тільки для справжніх пані!

До чого сниться колишній коханий? Сонник — колишній коханий уві сні

До чого сниться колишній коханий? Сонник - колишній коханий уві сні

Зміст:

Сни – це вихід в світ таємничого і сокровенного, часто це отримання підказок про майбутніх діях і ситуаціях, які необхідно буде подолати. Дана стаття розповідає, до чого сниться колишній коханий.

Колишній коханий по соннику Міллера

Спостерігати сон за участю вашого колишнього кавалера значить, що досі сердечні рани з приводу вашого розставання не зарості. І має пройти ще якийсь час.

Якщо ви бачите уві сні, що ваша пара разом як ні в чому не бувало, то любов і прихильність пройшла, і дорога в майбутнє вільна і сповнена відкриттів і пригод.

Сонник Ванги

Судячи по думку відомої у всьому світі провидиці, колишній коханий хлопець у сні означає прихильність до цієї людини, незгасні почуття, які гріють вас зсередини досі.

Сонник Фрейда: колишній коханий

Сон за участю подібного персонажа означає, що ви любите повертатися у минуле або шкодувати про подію. Ви постійно порівнюєте «сьогодні» і «вчора», минулого кавалера і нинішнього. Порада, яку дає відомий психіатр в цій ситуації – жити сьогоденням і насолоджуватися ним.

Колишній коханий по соннику Цвєткова

Згідно даного джерела колишній коханий уві сні – це майбутній вчинок, повний легковажності і бездумність. Наслідки від такого дійства будуть не найкращими. Тому варто гарненько обміркувати все те, що ви робите або хочете зробити.

Тлумачення по соннику Лонго

Лонго солідарний у поясненні даного сну з Фрейдом. Він вважає, що такі сновидіння зазвичай є символом вашої хворобливої прихильності до минулого, від якої ніяк не вдається звільнитися.

Сонник Нострадамуса — колишній коханий уві сні

Знаменитий провісник стверджує, що бачить колишнього коханого уві сні слід ніяким чином не стикатися зі світом магії, так як ваша минула любов спробує повернути вас всіма доступними способами, в тому числі і з допомогою чаклунських і магічних прийомів.

Езотеричний сонник

А до чого сниться колишній коханий за езотеричного соннику? Подібні сновидіння символізують вплив неправильних і необдуманих рішень у минулому на ситуацію сьогодення. Якщо ви бачите поцілунок з ним, то чекайте ситуації, яка здасться вам вкрай дивною і, швидше за все, вона виведе вас із колії.

Англійський сонник

Укладачі сонника висловили солідарну з провісником Нострадамусом думку з приводу даного сну. Згідно їх тлумачення колишній коханий в сновидінні висловлює швидку можливість магічного впливу на вас, так як ймовірність ожилих в ньому почуттів вкрай висока, і він піде для досягнення своєї мети на все.

Хассе та його тлумачення

Подібний сон має символіку призову до змін, адже, як з’ясовується, ваші пріоритети дещо змінилися і тепер потрібно прагнути до всього нового.

Отже, сон про колишнього коханого – це, швидше за все, психологічна реакція прихильності до вже сталося, до минулим подіям. Про них варто або забути, або ставитися до цього простіше, ніж зараз.

Також таке сновидіння, згідно з деякими джерелами, може символізувати містику і чаклунство, вмешивающееся в вашу долю. У вирішенні цієї проблеми теж допоможе позбавлення від гніту минулого. Подібний настрій змінить ставлення до життя і її якість.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться великі гроші? Сонник — великі гроші у сні

Зміст: Великі гроші — сонник Деніз Лінн До чого сняться великі гроші уві сні по соннику Майя Великі гроші уві сні по соннику Езопа Гроші завжди були показником економічної стабільності….

До чого сняться миші? Сонник миша уві сні

Зміст: До чого уві сні сняться миші сонник До чого сниться миша сіра, біла, чорна До чого сниться багато мишей Сонник ― дохлі, мертві миші уві сні До чого сниться…

До чого сниться власне весілля? Сонник — своє весілля у сні

Зміст: До чого сниться власна весілля по соннику Фрейда Нумерологічний сонник Піфагора Сонник Лонго — власна весілля у сні До чого сниться своя ж весілля — сонник Ванги До чого…