Тільки для справжніх пані!

До чого сниться клоун? Сонник — клоун у сні

До чого сниться клоун? Сонник - клоун у сні

Зміст:

Сновидіння, в яких фігурує клоун, не можуть трактуватися однозначно, адже циркові паяци бувають не тільки веселими, яскравими і смішними, але і злісними, жахливими і сумними, з страшними гримасами замість звичної клоунської посмішки на обличчі. Взагалі, поява уві сні такого персонажа нічого хорошого не обіцяє, але не все так страшно.

До чого сниться клоун по соннику Міллера

Бачити уві сні кривляющегося клоуна – це знак того, що скоро чекає важка робота, яка дозволить суттєво поправити матеріальне становище і навіть самореалізуватися. Але на стані здоров’я такий тяжкий труд позначиться не найкращим чином. Всякого, хто побачить себе в ролі клоуна, будуть переслідувати нещастя і неприємності. Але ця смуга невезіння скоро закінчиться.

Вбиратися в костюм клоуна і наносити відповідний грим, значить, сильно помилятися. Якщо сновидінню довелося побачити себе у клоунському вбранні на арені цирку, то є шанс позбутися свого стану або втратити авторитет. Хто уві сні розважає дітей на дитячому святі у костюмі клоуна, той ризикує в реальності потрапити у вир пристрастей і пуститися у всі тяжкі.

Клоун уві сні. Сонник Ванги

Якщо приснився ярмарковий скоморох, який виступає на публіці, то цей персонаж символізує якогось добре знайомого сновидінню людини, якому він довіряє. Та даремно, адже цей знайомець двуличен, брехливий і заздрісний, тому слід розірвати з ним усі стосунки, щоб не стати жертвою інтриг і об’єктом для обговорення.

Коли милий і веселий клоун когось холоднокровно вбиває прямо на арені, то це означає, що вчинки сновидця не зовсім зрозумілі оточуючим. Побачити уві сні себе в клоунському костюмі – це попередження, що перш ніж приймати якесь відповідальне рішення, потрібно гарненько його обміркувати, особливо, якщо це стосується фінансових питань.

Що значить: побачити клоуна уві сні. Трактування по Фрейду

Бути уві сні на виступі клоуна, явна ознака того, що сновидець прагне до нових відчуттів. Це прагнення можна назвати похвальним, так як воно може призвести до вчинення дуже поганого вчинку, який сильно образить сексуального партнера. Можливо, що це буде зрада або примушування до занять сексом у витонченій формі.

Побачити себе в костюмі і гримі клоуна, значить, доведеться проявити обережність. У другої половини закралися сумніви щодо вірності і щирості сновидця, тому просте з’ясування стосунків – це найлегший і «безкровний» сценарій розвитку подій. Все може закінчитися набагато гірше – скандалом або повним розривом відносин.

До чого сниться клоун по соннику Гришиній

Побачений клоун віщує відвідування якогось заходу, на якому доведеться слухати чиїсь мудрі речі. Можливо, це буде лекція про шкоду куріння або збори представників якої-небудь релігійної конфесії.

Якщо клоун уві сні плаче не водяними сльозами, а справжніми, то варто навчитися елементарним правилам пристойності, щоб поведінка сновидця не виходило за рамки дозволеного. Споглядати виступ клоуна на арені цирку, значить, в реальності належить стати активним учасником розважальних заходів.

Обрядиться в клоунський костюм і виступати на манежі самому – це явна ознака того, що сновидець дуже боїться стати об’єктом глузувань.

До чого сниться клоун по соннику Медеї

Пригрезившийся уві сні клоун є передвісником веселого уїк-енду або добре зазначених свят. Якщо смішний і позитивний клоун виступає на арені, то такий сон обіцяє одержання гарних звісток. Сумний клоун, одягнений у брудний і рваний костюм, віщує початок чорної смуги в житті сновидца. Можливо, він отримає погану звістку, яке надовго виб’є його накатаній життєвої колії.

Самому грати роль клоуна – поганий знак. Подібне сновидіння говорить про те, що скоро доведеться виступати перед великою масою людей з промовою, яка буде плутаною і незрозумілою. Погано відточений мова викличе в натовпі хвилю обурення, а сам оратор стане об’єктом насмішок і знущань з боку невдячних слухачів. З’явився у сні злий клоун-кривляка – символ майбутніх бід і потрясінь, які скоро зваляться на голову сплячого.

До чого сниться клоун по соннику циганки Серафими

Якщо людині привидівся уві сні клоун, значить, він в реальності намагається приховати свою печаль і поганий настрій. Клоун, в точності повторює всі рухи сплячого (пересмішник) сниться тому, хто володіє широким кругозором.

Якщо сновидець не ображається на ці клоунські витівки, то йому вдасться не тільки виявити в собі якийсь рідкісний талант, але й реалізувати його в життя. А ось приміряти костюм клоуна – дуже погано. Це означає, що сновидця чекають великі неприємності, фінансові втрати і проблеми в сім’ї.

Коли на арені цирку достопочтенную публіку розважають кілька клоунів, то в реальності є ризик бути залученим в якусь авантюру. Можливо, це буде фінансова піраміда або махінації з нерухомістю. Ясно одне: добром це не скінчиться.

До чого сниться клоун — варіації снівДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться кінь? Сонник — кінь у сні

Зміст: До чого сниться коня по соннику Міллера Кінь уві сні. Сонник Ванги Що значить: приснилася кінь. Трактування по Фрейду До чого сниться коня по Французькому соннику До чого сниться…

До чого сниться лікар? Сонник — лікар уві сні

Зміст: До чого сниться лікар по соннику Міллера Лікар уві сні. Сонник Ванги Що значить: наснився лікар. Трактування по Фрейду До чого сниться лікар по соннику Лонго До чого сниться…

До чого сниться п’яний. Сонник — п’яний у сні

Зміст: До чого сниться п’яний або п’яна по соннику Міллера П’яний — тлумачення за Вангу Приснився п’яний або п’яна по соннику Фрейда До чого сниться п’яні по соннику для всієї…