Тільки для справжніх пані!

До чого сниться кит? Сонник — кіт у сні

До чого сниться кит? Сонник - кіт у сні

Зміст:

Щоб максимально точно тлумачити сновидіння, потрібно запам’ятати не тільки поведінка кита і його дії, але і колір, розмір і навіть його настрій по відношенню до сновидця. У будь-якому випадку, сон з кітом – попереджувальний і він рідко є ознакою великих неприємностей і страшних бід.

До чого сниться кит — сонник Міллера

Якщо уві сні кіт мирно борознить простори океану, то людину, якій зійшло таке бачення можна назвати справжнім щасливчиком, бо подібне бачення злитий йому удачу і безліч щасливих хвилин. Вбити кита уві сні – теж добре. Це означає, що в реальності всі вороги будуть переможені, а будь-які проблеми вирішаться самі по собі.

Коли сниться, що кіт наближається до корабля, на якому пливе сновидець, то йому доведеться вирішувати: втратити частину свого майна або виконати боргові зобов’язання. А от якщо це великий ссавець переверне корабель, то в реальності можна стати жертвою техногенної катастрофи або розгулу стихії.

Що значить: наснився кит — тлумачення по Фрейду

Людини, що пливе на кораблі, і раптом помітив кита, в реальному житті долають сумніви з приводу прийнятого колись ним рішення. Розміри кита прямо пропорційні розмірам цих сумнівів. Якщо сновидець побачив самку кита, борознить простори океану на пару зі своїм дитинчам, то це обіцяє йому отримання непоганого прибутку. Кіт-одинак чоловічої статі сниться до несподіваного виникнення дуже сильних почуттів до представника протилежної статі.

Кіт — сонник Ванги

Побачений кит є символом внутрішнього розладу. Чоловік сам не знає, що саме він хоче від життя, тому весь час перебуває в стані невизначеності. Пливе кіт, то і справа що випускає фонтанчики води є символом необдуманих вчинків, за які потім буде соромно. Убити уві сні киту, значить, в реальності позбавиться від усіх проблем. Викинутий на берег кит є символом перешкод, які серйозно можуть застопорити розпочату справу.

До чого сниться кит по Психоаналитическому соннику

Побачити кита уві сні – добре, значить, в реальності доведеться здійснити велике придбання. Китова полювання віщує весілля або інше торжество, на якому сновидець буде бажаним гостем. Коли морський ссавець перевертає судно з людьми, то це означає, що сновидінню доведеться зробити непростий вибір в любовному плані. Тобто, доведеться вибирати між двома людьми, які однакові дороги спящему.

Мертві й убиті кити – це погані сновидіння, які є передвісниками майбутніх хвороб, турбот і дрібних неприємностей. Людина, поглинений китом – патологічний невдаха, по суті, і його чекає попереду не найкращий період у житті – так звана «чорна смуга». Це час переосмислення та вирішення поточних завдань, які стануть хорошим внеском у скарбничку життєвої мудрості.

До чого сниться кит по соннику Деніз Лінн

Кіт символізує інтуїцію та надмірну сприйнятливість. Потрібно скористатися цим і зуміти налаштуватися на різні сценарії розвитку подій, адже ніхто не знає, що чекає сновидця попереду. Кіт – це велетенський ссавець, але абсолютно неагресивна, а це значить, що людина може розвинути у собі незвичайні таланти і стати сильнішими духом, але десь в глибині душі він залишиться тендітним, ніжним і вразливим.

До чого сниться кит по Сучасному соннику

Перед людиною, який побачив у сні киту, відкриваються небачені перспективи: він має можливість зайнятися настільки масштабним справою, що йому буде здаватися, ніби цей проект свідомо нездійсненний. Але доведеться неабияк потрудитися, щоб довести розпочате до кінця. Головне, все добре продумати, правильно організувати і провести правильну розстановку сил і пріоритетів.

Снящийся кіт попереджає про те, що великі справи потребують зваженого підходу, тому слід ставитися до них з усією серйозністю. Інакше, сновидця чекає повний крах і серйозні фінансові втрати.

До чого сниться кит — різні тлумачення сновидінняДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться весна? Сонник — весна уві сні

Зміст: До чого сниться весна по соннику Міллера? Весна — тлумачення по соннику Ванги Що значить приснилася весна по Фрейду До чого сниться весна по соннику Лоффа До чого сниться…

До чого сниться зима? Сонник — зима уві сні

Зміст: До чого сниться зима по соннику Міллера? Зима у сні — сонник Ванги Що значить приснилася зима по Фрейду До чого сниться зима по соннику Юрія Лонго До чого…

До чого сниться гітара? Сонник — гітара уві сні

Зміст: До чого сниться гітара по соннику Міллера Гітара по соннику Фрейда Приснилася гітара — тлумачення по соннику Ванги До чого сниться гітара по Сучасному соннику Гітара — сонник О….