Тільки для справжніх пані!

До чого сниться кінь? Сонник — кінь у сні

До чого сниться кінь? Сонник - кінь у сні

Зміст:

Більшість снів, в яких фігурує кінь, трактується позитивно. Зрозуміло, що хворе, зранене, брудне і недоглянуте тварина не викликає позитивних асоціацій ні наяву, ні уві сні.

Тому величезне значення має вигляді, в якому постала кінь, а також дії, вчинювані тваринам. Кількість, фізіологічний стан і навіть масть є факторами, від яких багато що залежить. Отже, для вірного трактування сновидіння все це потрібно враховувати.

До чого сниться коня по соннику Міллера

Що сниться сільська ідилія – пасуться на лузі коні, є символом згоди і повної довіри між партнерами по бізнесу. З такою згуртованою і надійною командою можна і грошей заробити, і гори звернути. Пасовище, позбавлене трави, по якому ходять голодні коні, віщує придбання бідних, але відданих друзів.

Купівля старої шкапи у сні – знак нехороший. Це обіцяє фінансові втрати і злидні. Торговець кіньми сниться до здійснення ризикованих, але дуже вигідних угод. Якщо ж сновидець сам продає стару кінь, а натомість набуває собі породистого скакуна, то йому невимовно у чому-то пощастить. Спускатися верхи на коні з гори – до удачі, а підніматися до каторжним праці, який може виявитися марним.

Якщо привиділася хвора або поранена коня, то сумні звістки не змусять себе довго чекати. Прекрасні, величні коні сняться до успіху і зміцненню добробуту. Якщо від сновидця уві сні тікає кінь і примикає до дикого табуна, то подібне бачення віщує швидку хвороба когось з родичів. Перепливати на коні чисту річку – до виконання всіх бажань.

Кінь уві сні. Сонник Ванги

Дикі, агресивні, вороже налаштовані коні попереджають про прийдешні неприємності в житті сновидца. Можливо, це буде автокатастрофа або тяжка хвороба. Коли ж коні налаштовані дружелюбно і дозволяють себе гладити, значить, доведеться поїхати в тривалу, але добре оплачувану відрядження.

Ожилий кам’яний кінь символізує давно покинутий проект, який сплячий все ж зможе реалізувати, що зробить його багатим і знаменитим. Якщо мертвий кінь раптом воскрес і норовить брикнути або вкусити сновидця, то це значить, скоро дасть про себе знати заклятий ворог, який буде всіляко шкодити спящему.

Якщо уві сні коня, підходить до людини, то це є попередженням: сновидця скоро зрадить його кращий друг. Хвацько гарцювати на коні або скакати на ній шаленим галопом – до втрати пильності. Не потрібно закривати очі на недоліки інших, бо це може зіграти злий жарт.

Що значить: приснилася кінь. Трактування по Фрейду

На думку Фрейда, кінь є уособленням жінки. А для чоловіка-сновидіння – це, в першу чергу сексуальна партнерка. Якщо примарилася дуже красива кінь, то подібне бачення явно вказує на те, що сплячий зайнятий пошуками ідеальної жінки. Цілий табун красивих коней може привидітися того, хто не знає точно, як виглядає цей ідеал зовні.

Якщо сплячий осідлав коня і їздить на ній верхи, то це означає, що він на підсвідомому рівні дуже хоче стати батьком і мати багато дітей, хоча всім каже, що діти – це не його «коник». Стара, хвора кінь сниться того, хто дуже хвилюється за здоров’я своєї другої половини. Якщо приснилися хворі лошата, то сплячий дуже боїться, що його діти можуть захворіти.

До чого сниться коня по Французькому соннику

Катання уві сні на коні верхи – хороший знак. Це віщує швидке втілення в життя найзаповітніших планів, над якими довелося довго працювати. Почути кінське іржання – теж добре. Це обіцяє просування по кар’єрних сходах і успіх на роботі.

Їзда на хромом коні віщує перешкоди, які завадять своєчасному здійсненню планів, але якщо кінь довелося уві сні підкувати, то ніхто і ніщо не зможе перешкодити в досягненні заповітної мети.

Коні, запряжені в розкішну карету, є провісниками майбутнього багатства. Якщо уві сні довелося вести коня на водопій, то сновидінню до похилих років вдасться зберегти відмінне здоров’я і ясний розум. Хворому таке бачення віщує повне зцілення.

Бити коня наяву – погано, а уві сні – ще гірше. Це означає, що скоро доведеться розлучитися з тим, що серцю найбільше мило. А ось пестити коня, чесати його гриву – бачення сприятливий. Це обіцяє зустріч із хорошою людиною, який стане вірним і надійним другом. Продавати кінь – до сімейних сварок і розладу з коханим.

До чого сниться кінь з Англійської соннику

Кінь – тварина благородна, і якщо вона комусь приснилося, то це дуже добре, особливо, коли сплячий бачить себе в ролі відважного вершника. Це означає, що його майбутнє буде геть позбавлене негараздів і нещасть. Коли кінь скидає вершника, то його на життєвому шляху чекають дрібні негаразди і незначні перешкоди, які виникнуть спонтанно і не матимуть серйозного впливу на хід подій.

Якщо хтось уві сні переслідував наїзника, то він скоро отримає новину, яку дуже довго чекав. Білий кінь сниться до успіху і благополуччя, а чорна – передвіщає втрати і розчарування. Злазити уві сні з коня – не дуже добре. Значить, скоро доведеться розлучитися з «тепленьким містечком» і зайняти більш скромну посаду.

До чого сниться коня по соннику Нострадамуса

Якщо уві сні довелося лікувати хвору кінь і доглядати за нею, то подібне бачення означає низку випробувань, які потрібно буде пройти. Тяжкість їх залежить від стану тварини. Коли всі спроби порятунку не увінчуються успіхом і кінь помирає, то сновидець скоро наробить масу дурниць і зробить безліч необдуманих вчинків, які боляче вдарять по його найближчого оточення.

Катання уві сні на коні верхи означає зміцнення старих зв’язків і зміцнення власного авторитету. Це дозволить домогтися певних успіхів у житті. Всякий запрягающий уві сні коня, скоро позбудеться коханої людини, а якщо довелося підійматися верхи на коні на круту гору, то доведеться пізнати всі принади та недоліки влади. З’явився у сні кінь з довгою гривою і хвостом є передвісником гіркої образи, яку завдасть сновидінню хтось із близьких.

Стояти і милуватися кіньми – до сімейного щастя, а якщо людина самотня, то це бачення обіцяє йому довгоочікувану зустріч зі своєю другою половиною. Хвора або поранена тварина завжди сниться до поганим вістям. А якщо красень-кінь увійшов в оселі сплячого, то в цьому будинку весіллі. Кататися на коні без сідла, значить, пізнати смак забороненого плоду.

До чого сниться кінь:

Жінці – настирливий залицяльник залишиться ні з чим.

Чоловікові – матеріальна вигода.

Дівчині – швидке заміжжя.

До чого сниться коня за кольорами:

Біла – за деякими сонникам поява білого коня обіцяє швидку смерть. Більшість сонників пророкує сновидінню щастя, багатство й пошана.

Коричнева – скоро з’явиться надійний друг, який допоможе вирішити деякі проблеми. Довелося осідлати коня такої масті – добре. Це віщує просування по службовій драбині.

Чорна – обставини складаються сприятливо, можуть різко змінитися.

Руда – вантаж турбот і клопотів завадять продуктивної роботи і нормального життя, але всі прикладені сили не будуть витрачені даремно, бо поставленої мети досягти все-таки вдасться.

Сіра – швидке знайомство з глибоко віруючою людиною, який зможе вплинути на подальше життя сновидця.

Червона – у вирішенні деяких питань інтуїція може зіграти злий жарт, тому іноді потрібно прислухатися не тільки до серця, а й до розуму.

Сонник — їхати, скакати верхи на коні

Якщо у нічних мареннях вдалося хвацько застрибнути в сідло і поїхати кудись на коні верхи, то для вірного тлумачення такого бачення слід запам’ятати не тільки масть коня, але і її норов, а також поведінку. Приміром, проскакати галопом на білому коні – до веселій вечірці в колі старих добрих друзів.

Верхова їзда на брикающейся, неспокійного коня – це символ того, що на життєвому шляху буде багато перешкод і неприємних несподіванок. Якщо ж довелося покататися на неосідланому коні, то можна очікувати казкового багатства, для здобуття якого доведеться неабияк потрудитися. Всякий впав з коня скоро захворіє.

До чого сниться табун коней? Сонник — багато коней

Пригрезившаяся пара коней – ознака подвійність натури сплячого. Тобто, він володіє відразу двома характерами, які заважають йому приймати правильні рішення, бо дух протиріччя викорінити неможливо.

Коли молода дівчина бачить у сні табун коней, то це обіцяє їй швидке заміжжя, яке буде дуже вдалим. Якщо табун приснився замужній дамі чи одруженому чоловіку, то це передвіщає успіх у справах і заступництво високопоставлених чиновників.

Біжать коні уві сні

Звичайно, подібне бачення трактується позитивно. Така шикарна картина сну віщує карколомний кар’єрний зліт. Чим більше коней біжить, тим вдаліше буде складатися вся подальша життя.

Якщо табун складається з незліченної кількості тварин, то на будь-якому терені буде здобута блискуча перемога. Також, подібне бачення обіцяє досягнення мети і виконання бажань.

До чого сниться кінь з лошам

Якщо привиділася кобила, тільки-тільки народила лоша, то це знак того, що будь розпочата справа буде мати успіх: будь то бізнес або творча дорога.

Якщо лоша після пологів відразу став на ніжки і почав жваво скакати навколо своєї матусі, то таке бачення обіцяє нечуваний і небачений прибуток. Побачити кобилу, мирно пасущуюся на лузі з лошам – до швидкого розставання з коханою людиною. Розлука буде тривалою.

До чого сниться кінь — варіанти сновидіньДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться лікар? Сонник — лікар уві сні

Зміст: До чого сниться лікар по соннику Міллера Лікар уві сні. Сонник Ванги Що значить: наснився лікар. Трактування по Фрейду До чого сниться лікар по соннику Лонго До чого сниться…

До чого сниться п’яний. Сонник — п’яний у сні

Зміст: До чого сниться п’яний або п’яна по соннику Міллера П’яний — тлумачення за Вангу Приснився п’яний або п’яна по соннику Фрейда До чого сниться п’яні по соннику для всієї…

До чого сниться горілка. Сонник – горілка уві сні

Зміст: До чого сниться горілка по соннику Медеї Горілка уві сні по соннику Нової ери Приснилася горілка — розшифровка Міллера До чого сниться горілка по іншим сонникам До чого сниться…