Тільки для справжніх пані!

До чого сниться килим? Що означає килим у сні

До чого сниться килим? Що означає килим у сні

Зміст:

До чого сниться килим? Це може означати, що ваша доля може зіткнутися з новими впливовими друзями або партнерам по бізнесу. Може так статися, що у вас з’явиться щедрий покровитель. А молодої жінки це може обіцяти можливість стати господинею багатої і процвітаючої будинку.

Приснився новий, старий килим

Новий килим уві сні до свята, загального добробуту, вдалому життєвого періоду. Килим-літак з казки попереджає про якесь чудо у вашому житті.

Якщо вам сниться стоптаний брудний килим це сигнал про те, що ваше положення може виявитися не таким міцним та надійним, як ви думаєте. А поїдений міллю килим говорить про злиденному існуванні, великих фінансових втрат.

До чого уві сні лежати, ходити по килиму

Коли ви перебуваєте на килимі, то це до того, що ваше фінансове становище упрочнить, а фінанси ви вкладете в нерухомість. Якщо уві сні ви йдете по килиму, то це може означати початок вашого шляху до слави, процвітання і щастя і про здоров’я поки що можна не турбуватися. А якщо у вашому сні килим м’який і пухнастий, то може передбачати вам любовні втіхи.

Якщо у вашому сні ви просто лежите на килимі і вивалюєтесь, то в реальному житті це може бути попередженням від вашого начальника. А так само, якщо килим багатий, то й можливість влаштуватися за чужий рахунок. Обов’язково скористайтеся сприятливою для вас ситуацією.

До чого сниться килим чистити, вибивати

Якщо ви облили уві сні килим маслом або молоком, то в житті це пророкує приємну зустріч з милим. Якщо уві сні ви зіпсували або порвали килим, то це може призвести до незначних, але дуже прикрою втрат. Якщо в реальному житті ви намагаєтеся на щось закрити очі або не помічати, то уві сні ви будете ховати під килимом сміття.

Якщо ви уві сні чистите або пилососите килим, то всі ваші зусилля у реальному житті виявляться не марними. А струшування або вибивання килима сигналізує про сприятливий момент для вирішення питань вашого бізнесу, а так само до зміни обстановки. А чистка від пилу нагадує вам про те, що ви хотіли б забути. Всі угоди принесуть прибуток.

Наснилося — купувати, продавати, ткати килим

Купівля килима уві сні веде до подорожей і знайомств з цікавими людьми, щасливий збіг обставин, подарунок долі. Продаж килима у сні означає цікаве і вигідне подорож або серйозні зміни в житті.

Якщо ви малюєте або ткете килим, то вашій творчості зараз саме час проявити себе, а всі ваші підприємства призведуть до стабільного і міцного добробуту. Новий килим ткати сниться до якогось торжества.

Що значить: розстелити килим

Якщо уві сні ви побачили багаті килими в безлічі вистилали підлогу, то в реальності це може виявитися великим грошовим вливанням або навіть спадщиною. А ось старий килим, в дірках, навпаки попереджає про необхідність не ризикувати своїми грошима без потреби, це може призвести до краху всього вашого бізнесу.

Якщо уві сні перед вами розстеляють килими, то це може означати зацікавленість у вас серйозних людей. А якщо ви уві сні накриваетесь килимом, то це говорить про вшанування та поваги оточуючих вас людей. Якщо ви самі расстилаете килим, то це говорить про міцності і стабільності у вашому житті.

Розшифровка за кольором

Обов’язково зверніть увагу на колір килима. Якщо ваш килим однотонний або витертий, то це попереджає про труднощі з начальством або проблемами у спілкуванні з людьми. Яскраві кольорові або червоні візерунки обіцяють щасливе сімейне життя в достатку.

Якщо на килимі зображений квітучий сад, то це до любові і щастя. Якщо намальовані діти, то у вас буде щасливе хороше потомство. Якщо фрукти або предмети, то це зайвий раз пророкує достаток і багатство.

Якщо малюнок на килимі дивний, незрозумілий, то це попередження про те стосується всієї вашої сім’ї. Якщо візерунок невигадливий, то це попередження про те, що хтось плете проти вас інтриги, поширює плітки.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться светр? Що означає светр уві сні

Зміст: Загальна розшифровка Наснилося — приміряти светр Уві сні в’язати светр До чого купувати светр Ви прокинулися з відчуттям тепла і затишку і добре пам’ятаєте, що воно пов’язане з самим…

До чого сниться футболка? Що означає футболка уві сні

Зміст: До чого уві сні купувати футболку Приснилася брудна футболка Уві сні носити футболку Побачили уві сні футболку? Задумайтеся: чи не надто ви запрацювалися останнім часом? Дійсно, такий сон може…

До чого сниться купувати одяг? Що означає сон купувати одяг?

Зміст: Купувати одяг за психоаналитическому соннику Що значить по сучасному соннику Розшифровка від італійського сонника Тлумачення з різних сонникам Інші розшифровки Наші сни мають значення і прямий вплив на наше…