Тільки для справжніх пані!

До чого сниться кенгруру? Сонник — кенгуру уві сні

До чого сниться кенгруру? Сонник - кенгуру уві сні

Зміст:

Приснилася справжня австралійська кенгуру? В реальному світі готуйтеся до дуже дивним події або несподіваного події. Сонники повідають, що ще означає цей сновидний персонаж.

До чого сниться кенгуру по соннику Міллера

Образ кенгуру – попередження про підступний задум ваших недоброзичливців, які прагнуть представити вас в невигідному світлі, в тому числі і перед тими людьми, чия думка і розташування дуже важливі для вас.

Напад кенгуру уві сні сигналізує про загрозу вашої бездоганної репутації через пліток і обмов ваших недругів.

Вбити кенгуру – ви досягнете успіху, незважаючи на тернистий шлях до його досягнення, пов’язаний з інтриги і підступами недоброзичливців. Шкура екзотичної тварини – символ вірно обраного шляху, що веде до процвітання і добробуту.

Кенгуру — сонник Ванги

Кенгуру уві сні в клітці – символ того, що ваші бажання всього лише плід фантазії, яким не судилося збутися. Наздоганяти кенгуру – ви вперто намагаєтесь досягти, абсолютно нереальних цілей.

Кенгуру в сумці з дитинчатами – ви плануєте величезні перспективи майбутнього своїх дітей, при цьому абсолютно не враховуєте, що вони самі мають право розпоряджатися свого життя і здійснювати свій вибір.

Вам пропонують екзотичне частування з хвоста кенгуру – знак того, що скоро доведеться почати сильно економити. Розводити кенгуру – свідоцтво вашої легковажності, схильності до романтичних пригод і абсолютно непередбачуваним вчинкам.

Що значить приснився кенгуру по Фрейду

Образ кенгуру уві сні віщує перемогу над противником, інколи не самим чесним способом. Спостерігати за стрибками кенгуру – гідно протистояти своїм недругам і в підсумку взяти над ними гору.

Напад зграї кенгуру – ви потрапили в безвихідну ситуацію, вийти з якої, не заплямувавши свою репутацію, вже не вийде. Вбити кенгуру – здобути перемогу над ситуацією і своїми ворогами.

Тлумачення образу кенгуру по соннику подружжя Зими

Образ у сні кенгуру з дитинчам – грядуть великі зміни в сім’ї та особистому житті.

Побачити кенгуру – до абсолютно несподіваних змін, кардинального повороту подій, як правило, сприятливого характеру.

До чого сниться кенгуру по соннику Смуровой

Приснилася кенгуру – остерігайтеся прихованих недоброзичливців. Зустріти кенгуру у сні – до раптових неприємностей. Напад кенгуру – ваших грандіозних планів і задумів не судилося здійснитися.

До чого сниться кенгуру – сонник Медеи

Кенгуру – знак занепокоєння і переживань людини, часто змінює рід занять та сферу своєї діяльності.

Кенгуру уві сні за версією сонника Гришиній

У жіночих снах – поява сильної суперниці, схильної до авантюр. У чоловічих снах кенгуру є уособлення відданою коханою.

Приснився кенгуру – сучасний сонник

Образ кенгуру – до успішного протистояння своїм недругам. Побачений образ атакуючого екзотичної тварини означає боротьбу з ворогами, які прагнуть заплямувати вашу репутацію. Вбити кенгуру – здобути перемогу над своїми недоброзичливцями і досягти блискучого успіху.

До чого сниться кенгуру – французький сонник

Кенгуру уві сні сигналізує про настання негативних змінах і занепаді справ у цілому.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться зебра? Сонник — зебра уві сні

Зміст: До чого сниться зебра по соннику Міллера Що значить «приснилася зебра» по Фрейду Зебра — Езотеричний сонник До чого сниться зебра по соннику Лоффа Сонник Лонго До чого сниться…

До чого сниться голуб? Сонник — голуб уві сні

Зміст: До чого сниться голуб по соннику Міллера? Голуб – сонник Ванги Що значить якщо приснилося голуб — тлумачення по Фрейду? До чого сниться голуб по соннику Езопа? До чого…

До чого сниться чайка? Сонник — чайка уві сні

Зміст: До чого сниться чайка по соннику Міллера Чайка – сонник Ванги Що значить приснилася чайка по Фрейду До чого сниться чайка по соннику міс Хассе Чайка по соннику Симона…