Тільки для справжніх пані!

До чого сниться кавун? Сонник — приснився кавун уві сні

До чого сниться кавун? Сонник - приснився кавун уві сні

Зміст:

Кавун уві сні досить суперечливий символ. Одним він обіцяє добрі події, а іншим — погіршення поточного положення. Від чого залежить тлумачення сновидіння, підкажуть сонники.

До чого сниться кавун по сучасному соннику

Побачений кавун є сприятливим знаком. Якщо вам приснилися зростаючі на баштані кавуни, наяву ви за допомогою власного працьовитості і розуму досягнете намічених цілей. Ви будете щедро винагороджені за свої старання.

Якщо кавун стиглий і розсипчастий, цукровий, то вас очікує удача в справах. Якщо уві сні ви купили кавун, виходить, у реальному житті ви несподівано можете отримати спадщину, слід очікувати великої фінансової прибутку.

Кавун – Езотеричний сонник

Якщо уві сні ви побачили кавун, швидше за все, це означає, що у вашому організмі недостатньо рідини. Для того, щоб покрити її дефіцит, слід пити якомога більше і вітамінного трав’яного чаю, настоянок.

Кавун уві сні по Міллеру

Якщо вам приснився великий за розміром кавун, незабаром вас чекає новий порив натхнення, який сприятливо вплине на творчість. Вибір кавуна, його покупка сняться до прийняття поспішного рішення, здійснення необачного вчинку.

Якщо кавун розбитий, це означає, що найближчим часом вам будуть повернуті усі борги. Є несолодкий, незрілий кавун означає для чоловіка, що у нього складуться досить непрості стосунки з жінкою, для якої він буде свого роду наставником.

Якщо цей сон приснився жінці, то наяву вона не зможе реалізувати свої плани, з’являться непередбачені проблеми в справах. Вирощування кавунів у сні – до вдалого вирішення складної проблеми.

Кавун – сонник Євгена Цвєткова

Кавун сниться до непередбаченого від’їзду.

До чого сниться кавун по соннику Фен-Шуй

Якщо вам приснився кавун, то скоро ви знайдете матеріальне благополуччя. Зелений кавун – до вчинення ризикованих вчинків. Якщо уві сні ви їсте кавун, то наяву вас очікує виникнення важкого захворювання. У вас у сні викрали кавун – невезіння в запланованих справах.

Кавун – сонник Ванги

Якщо уві сні ви побачили кавун дуже великого розміру, це означає, що ви можете зробити відкриття в якій-небудь галузі наук, після якого станете відомі всьому світу.

Якщо уві сні ви ріжете кавун на окремі шматочки, то наяву ви повинні вести себе скромно і бути досить щедрим з оточуючими людьми, бо своїми розважливими діями іноді ображаєте їх.

Якщо розрізаний вами кавун виявився зеленим, вам не варто приступати до планування серйозних справ, бо як ви до них поки що не зовсім готові.

До чого сниться кавун дівчині, жінці, чоловікові, вагітної

Згідно соннику Велеса, якщо кавун сниться дівчині, це означає для неї вимушене або бажане заміжжя незабаром, або обман з боку хлопця або розчарування, жінці – вона може завагітніти (якщо кавун незрілий – зробити аборт), відмовитися від коханої людини.

Кавун, побачений чоловікові, віщує йому невдачі у різних починаннях, печаль, отримання відмови від коханої дівчини чи жінки.

До чого сниться багато кавунів?

Якщо вам сниться багато кавунів — ви не зможете досягти поставленої мети внаслідок того, що не продумали свій план ретельно і не деталізували його. Зростаючі на баштані кавуни у великій кількості – до несподіваної прибутку.

Сонник — великий, спілий кавун уві сні

Бачити уві сні стиглий кавун – до радості, міцного здоров’я, приємних клопотів, вечірці з приводу весілля. Якщо вам приснився великий кавун, незабаром вас чекає раптовий від’їзд або ж виникнення неприємностей, проблем. Стиглий, червоний кавун по соннику Фрейда є символом пристрасної любові.

Сонник до чого сниться їсти, купувати, розрізати, вибирати кавун

Якщо здоровій людині сниться, як він їсть кавун — незабаром він може захворіти. Якщо цей сон сниться хворій людині — найближчим часом настане одужання.

Сон, у якому ви ретельно вибираєте або купуєте кавун, обіцяє несподівані неприємності, труднощі в справах, що заважають вам досягти наміченої мети.

Якщо уві сні ви разрезаете кавун і їсте його самі, то, швидше за все, в реальному житті вас очікує сварка з коханою.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться абрикос? Сонник — абрикоси приснилсиь уві сні

Зміст: Абрикоси по соннику Міллера До чого сниться абрикос по соннику Фрейда Абрикоси – сонник Семенової Бачити абрикос уві сні – Український сонник До чого сниться абрикос по соннику іменинників…

До чого сниться буряк? Сонник буряк приснилася уві сні

Зміст: До чого сниться буряк — сонник Міллера Буряк — великий універсальний сонник для всієї родини О. Смурова Що значить приснилася буряк — малий сонник Велеса До чого сниться буряк…

До чого сниться морква? Сонник — морква приснилася уві сні

Зміст: Морква — сонник Міллера Езотеричний сонник що значить приснилася морква Сучасний сонник — зітхання у сні Сонник Хассе — до чого сниться морква Морква — сонник Фрейда Прокинувшись і…