Тільки для справжніх пані!

До чого сниться карусель, сонник – карусель уві сні

До чого сниться карусель, сонник – карусель уві сні

Зміст:

Такий атракціон, як карусель уві сні мимоволі асоціюється з роботою, що не приносить результату. По суті, це циклічне рух, не наближає людину ні на крок до заповітної мети, і це «топтання на місці» явно не влаштовує того, хто звик жити повноцінним життям. До чого сниться цей образ з дитинства, розкажуть сонники.

Тлумачення по Міллеру

Кожному побачив уві сні карусель, доведеться поборотися за свою любов, а то і за місце під Сонцем. Сумно, що ця боротьба не буде результативною, але при цьому відніме багато сил і часу.

Все, що радить зробити сонник у такій ситуації – це переглянути свої погляди на життя і знайти до об’єкта обожнювання інший підхід, який явно повинен бути нетривіальним.

Що означає карусель по соннику Ванги

Приснилося катання на каруселі? Для вас це означає одне: його життя ніби завмерло, і в ній не відбувається ніяких значимих подій, що навіває лише нудьгу і тугу.

До чого сниться карусель? Взагалі сонник не радить чекати від цього сновидіння нічого хорошого, бо подібні видіння у сні обіцяють неприємності і порожні турботи наяву.

Такий «застій» триватиме невизначений час, і ніхто не знає, коли саме він закінчиться. Можливо, це і є та сама чорна смуга, настання якої бояться всі.

Карусель – Сучасний сонник

Катання уві сні на каруселі віщує загальний спад і плутанину у справах. Приснилося, що сновидець спостерігає, як інші люди віддаються цій розвазі? Бачення говорить про те, що ваші надії примарні, а мрії свідомо нездійсненні.

Але найгірше бачити в мріях сяяла різнокольоровими вогнями карусель посередині похмурого, непривітного парку, бо подібне бачення обіцяє серйозний удар долі, від якого сплячий оговтається нескоро.

До чого сниться парк, повний дитячого гомону, в якому встановлені яскраві каруселі? Це хороше бачення, передвіщає ненавмисну радість.

Сниться карусель по соннику 21 століття

Побачена уві сні карусель є провісницею вечірки, на якій будуть присутні глибоко неприємні сновидінню люди. Навряд чи час, витрачений на цей захід буде проведено з користю.

Приснилася карусель? Нічне явище виразно вказує на те, що пора б переглянути своє коло спілкування і відмовитися від будь-яких контактів з людьми, які спящему явно не подобаються, адже саме вони поширюють брудні чутки і допускають втручання у приватне життя.

Інтерпретація по соннику психолога Менегетті

До чого сниться дитячий атракціон за цим сонником? Карусель – це механічне або електричне пристрій, призначений для розваги і отримання задоволення людьми різних віків.

Якщо подібний атракціон присниться уві сні, то це означає одне: життя людини найближчим часом буде нудною та одноманітною, а все тому, що в ній не відбуватиметься жодних значущих подій, і завтрашній день буде в точності копіювати попередній день.

Тлумачення з Циганського соннику

Ймовірно, Циганський снотолкователь – єдиний «талмуд», що трактує сон з фігурує в ньому каруселлю в позитивному ключі.

Людина, побачивши уві сні таке пристосування, зможе реалізувати якусь свою ідею. Головне, правильно її вибрати і прикласти максимум сил для втілення задуманого в життя.

Карусель у сні — варіанти баченьДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться копати картоплю, сонник – копати картоплю уві сні

Зміст: До чого сниться копати картоплю по соннику Міллера Що значить копати уві сні картоплю по Вангу Копати картоплю — сучасний сонник Тлумачення по соннику Цвєткова Копати картоплю уві сні…

До чого сниться велика картопля, сонник – велика картопля уві сні

Зміст: Трактування по соннику Міллера Що значить велика картопля — трактування за Вангу Якщо приснилася велика картопля — Сучасний сонник До чого сниться велика картопля по соннику Цвєткова Трактування образу…

До чого сниться кукурудза, сонник – кукурудза уві сні

Зміст: Що значить кукурудза по соннику Міллера Кукурудза за Вангу Тлумачення сновидіння по сучасному соннику Кукурудза з Англійської соннику Інтерпретація по Новітньому соннику До чого сниться кукурудза по Сонариуму Що…