Тільки для справжніх пані!

До чого сниться картина? Що означає картина уві сні

До чого сниться картина? Що означає картина уві сні

Зміст:

Якщо вам приснилася картина, потрібно скоріше зазирнути в сонник та дізнатися значення цього сну. Давайте розглянемо значення картини у сні в декількох поширених сонники.

До чого сниться картина по соннику Міллера

Уві сні побачили картину – до біди. Чекайте, що вас обдурять. Пишіть картину – будьте пильні і не беріть участь в сумнівних операціях. Пошкодили картину уві сні – готуєтеся захищати свої права. Бачити справжні шедеври – пристрасне бажання досягти висот. Відвідати уві сні картинну галерею – до нерозуміння і розбіжностей.

Сонник Фрейда — що означає картина уві сні

Картина є символів жінки: велика картина – доросла жінка, маленька – дівчина чи дівчинка. Побачити велику картину в оточенні маленьких – символ матері і її дітей. Якщо чоловік роздивляється картину – його прагненню до жінки.

Якщо чоловік намагається вкрасти картину – значить, він досягне своєї мети будь-яким способом. Якщо він пише картину – схильний до жорсткого сексу. Якщо жінка уві сні роздивляється картину – в її мріях зв’язок з іншою жінкою. Якщо вона пише картину – воліє самозадоволення. Псувати картину – означає намагатися розірвати сексуальний зв’язок.

Загальний сонник: приснилася картина

Дивіться на картину уві сні – чекайте листа або звісток. Купуєте картину – до сімейних неприємностей. Продаєте картину – до великих витрат. Малюєте картину – до необдуманих вчинків з неприємними наслідками.

Тлумачення за іншим сонникам

Російський сонник. Картина сниться, як правило, до багатства або ж зустрічі і відносин з багатою людиною.

Англійський сонник. Картина у сні є передвісником обману і брехні. Наскільки не були красиві картини під сні, вони попереджають про нещирість інших людей по відношенню до вас. Для сімейних людей – це попередження о.

Східний сонник. В цьому соннику картина також є попередженням обману. Якщо уві сні ви перебуваєте в якомусь приміщенні, і бачите картини, це означає ваше палке бажання домогтися чого-небудь. Якщо ви купуєте картини, означає, що ваші зусилля не принесуть успіху.

Сонник 21 століття. Побачити картину у сні – до печалі і смутку. Купити картини – прийняти важливе рішення, а поставити в рамку – обмежити себе в можливості і наміри. Якщо картина впала зі стіни – кінець мріям.

Езотеричний сонник. Бачити картину – незабаром відкриється щось непізнане. Писати картину – відкриється і буде розвиватися талант. Очікується успіх у цій справі.

Сонник майя. Побачили уві сні своє зображення на картині – значить, вам допомагають боги і вищі сили. Якщо ви самі малюєте – побоюйтеся проблем з серцем.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться фотограф? Сонник — фотограф

Зміст: Фотограф уві сні по соннику Міллера Тлумачення по жіночому соннику Фотограф в еротичному соннику Приснився фотограф по Фрейду Розшифровка по соннику Ванги У більшості випадків сни дуже непередбачувані. Неможливо…

До чого сниться пральна машина?

Зміст: Загальна розшифровка Приснилася пральна машинка і прання До чого сниться — машинка зламалася До чого сниться пральна машина? Хоч і нечасто, але ця побутова техніка може бути присутнім у…

До чого сниться холодильник? Сонник — холодильник

Зміст: Загальне тлумачення Уві сні холодильник не працює Приснився холодильник з продуктами Холодильник — це предмет, з яким ми стикаємося щодня, і не один раз. У снах він приходить до…