Тільки для справжніх пані!

До чого сниться карась, сонник – карась уві сні

До чого сниться карась, сонник – карась уві сні

Зміст:

Карась — частий гість віщих снів, тому він згадується у багатьох класичних і сучасних сонники. Щоб розібратися, до чого сниться риба цього виду, слід звернути увагу на інші деталі, наприклад, обстановку і власні дії.

До чого сниться карась по соннику Міллера

Містер Міллер згадує карася як провісник матеріального благополуччя та родинного достатку. Навіть якщо уві сні рибина ненадовго опинилася у вашій владі, наприклад, піймалися на гачок і зірвалася, то фінансові успіхи будуть швидкоплинні, але все ж принесуть користь. Якщо ж карась потрапив на обідній стіл, він віщує незабаром гучне застілля з близькими людьми.

Що значить, приснився карась — трактування за Вангу

Згідно соннику Ванги, ця рибка уві сні обіцяє покращення матеріального становища і гарантує достаток. При цьому чим більше рибок, тим сильніше примножаться матеріальні засоби. До чого сниться, що карасик піймався на гачок, але йому вдалося вислизнути? Гроші в кишені надовго не затримаються.

Карась по Сучасному соннику

Сучасний сонник поява карася уві сні трактує як майбутнє збільшення витрат. Але це пов’язано з новими фінансовими можливостями. Якщо ж ви зловили багато риби, незабаром успіх чекає буквально у всіх сферах життя.

До чого сниться карась по соннику мадам Хассе

Мадам Хассе вважала, що карасик уві сні недобрий знак. Якщо він приснився, значить, незабаром доведеться зайнятися важким і невигідною справою, а бачити мертву карася означає, що треба чекати біди або побоюватися недуги.

Трактування по Малому Велесову соннику

Якщо вагітній дівчині присниться карась, значить, народить хлопчика. До чого сниться бачити живого карасика? Варто очікувати гостя або хороших новин. Намагатися уві сні виловити рибку – до небезпеки захворіти, а скуштувати смаженого – вас чекає успішне справу.

Що означає карась з дворянського соннику Н. Гришина

Якщо вірити цим сонником, тобто карасів у сні — передвіщає хворобу. Якщо ви намагаєтеся ловити їх голими руками, то в найближчому майбутньому доведеться пережити втрату.

До чого сниться карась — варіанти сновидінь

 • Смажений карась на святковому столі віщує вдалу фінансову операцію.
 • Рибка приснився незаміжньою жінці чи дівчині? Незабаром у її житті з’явиться залицяльник.
 • Якщо ж риба вистрибує над поверхнею водоймища – нові любовні відносини не складуться з-за вашу легковажність.
 • Карась в сновидінні чоловіка говорить про те, що в справах потрібно проявляти більше мужності і наполегливості і тоді удача сама буде плисти до нього в руки.
 • Рибини в чистій воді – вісник щастя і удачі.
 • Живі карасі уві сні віщують фінансове благополуччя і безтурботне життя.
 • Мертва риба – незабаром очікується неприємна новина.
 • Ловити карася – до хороших вісток. Якщо карась великий – вони будуть хороші, якщо ж рибка маленька і неприваблива – це знак поганих звісток, які викличуть зайві клопоти.
 • Якщо хотів зловити рибку і не зловив – не варто очікувати вигоди від справи, якою займаєшся в житті.
 • Ловити карася на вудку в ночі – щоб зловити удачу за хвіст потрібно буде докласти зусиль і трохи почекати.
 • Ловити сіткою – чекайте легких грошей.
 • Карась в руках – відчувати слизького карася в руках – стати жертвою чиєїсь хитрощі.
 • Пробувати утримати живу рибину в руках – розгубленість в житті і неорганізованість.
 • Купувати чи зважувати карасів обіцяє професійний ріст.
 • Є рибне блюдо уві сні – вас очікує вигідна в матеріальному плані угода.
 • Приснилося, що ви їли його з великою жадібністю? Варто звернути увагу на свої вади, адже ваша жадібність або гординя можуть погубити всі починання.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  До чого сниться короп, сонник — короп уві сні

  Зміст: Тлумачення по соннику Міллера Трактування за Вангу Короп по Сучасному соннику Приснився короп по Нострадамусу Інтерпретація по соннику Хассе Приснився короп по соннику Лонго Думка сонника Лоффа Що значить:…

  До чого сниться кабан, сонник – кабан уві сні

  Зміст: До чого сниться кабан по соннику Міллера Кабан у сні — трактування за Вангу Що значить приснився кабан по Сучасному соннику До чого сниться кабан по соннику Фрейда Кабан…

  До чого сниться картопля, сонник – картопля уві сні

  Зміст: До чого сниться картопля по соннику Міллера Що значить картопля — трактування за Вангу Картопля – Сучасний сонник До чого сниться картопля по соннику Хассе Садити, збирати, чистити картоплю…