Тільки для справжніх пані!

До чого сниться капуста? Що означає, якщо вам приснилася капуста?

До чого сниться капуста? Що означає, якщо вам приснилася капуста?

Зміст:

Капуста — неймовірно корисний овоч: це не тільки природна скарбниця вітамінів, але і прекрасний захист від захворювань шлунково кишкового тракту і неперевершений засіб для очищення організму від шлаків.

Капуста володіє прекрасними смаковими якостями і налічує близько 20 різних видів, кожен з яких по-своєму корисний для людини. До чого сниться капуста? Що ж означає появу цього унікального овоча у вашому сновидінні?

До чого сниться капуста в соннику Міллера, Цвєткова, міс Хассе

У соннику Міллера капустяні сни мають яскраво виражене негативне тлумачення. Побачений овоч означає повну плутанину як у ділових, так і в особистих питаннях. Якщо капуста зелена — слід чекати зради з боку чоловіка або дружини, зради партнера. Збираєте капусту уві сні? Вас чекають серйозні випробування, причина яких — ваша ж марнотратство і крайня недалекоглядність при використанні коштів.

Сонник Цвєткова трактує приготування капусти в сновидінні як сигнал до появи неприємних пересудів про вас, а поїдання цього овоча означає отримання в найближчому часі приємних подарунків.

Міс Хассе пояснює появу капусти у ваших снах двояко: сам овоч або процес його висаджування в землю веде до благополуччя і достатку, а от нарізання капусти віщує тугу. Вживання цього овоча в їжу і зовсім віщує нелегке, повне позбавлень долю.

Що значить приснилася капуста по соннику Езопа

Таке сновидіння може означати часті думки про продовження роду наяву. Полив капустяних грядок уві сні трактується як ваша надмірна поблажливість і потурання по відношенню до власних дітей. Це може призвести до того, що чада повністю звикнуть до безкарності своїх вчинків і витівок, і взагалі перестануть сприймати вашу думку всерйоз.

Якщо уві сні ви зрізуєте зрілий капустяний качан — готуйтеся до того, що скоро буде потрібно вся ваша влада і сила авторитету, щоб переконати дитину слідувати вірного життєвому курсом. Приготування страв із капусти в сновидінні може означати низку прикрощів, які принесе вам ваше чадо. Однак і сам дитина буде жорстоко страждати від власних вчинків і неправильних рішень, тому йому буде потрібна ваша втіха і підтримка.

Сниться, ніби ви вирізуєте з качана капусти качан? Доведеться боротися з негативними схильностями або шкідливими звичками вашого чада — поки для цього ще є час. У тому випадку, якщо в сновидінні ви упустили качан капусти, майте на увазі, що дитина сильно віддалився від вас, замкнувся в собі, і необхідно приділити йому максимум часу і уваги, щоб налагодити стосунки, відновити духовну близькість, допомогти вашій дитині розкритися в психологічному плані. Зробіть так, щоб він отримував допомогу від вас, а не шукав її у сторонніх людей.

До чого сниться капуста по соннику Медеї, Англійської соннику

Згідно соннику Медеї, капуста і її прийом в їжу трактується як символ злиднів і животіння, марної трати часу і сил на пошук неіснуючого. Капустяний качан може приснитися до труднощів, а що росте на городі овоч віщує несподіваний візит гостей або отримання новин.

Англійський сонник пояснює капустяне сновидіння як швидкі прояви ревнощів від вашого партнера по шлюбу. Якщо ви нарізаєте цей овоч у сні — самі будете найближчим часом страждати від ревнощів, це робить хтось третій — вашу довіру до коханої людини намагаються похитнути ззовні. Прийом капусти в їжу може передвіщати важкі випробування, хвороби близьких людей, неприємності у фінансових питаннях.

Капуста по соннику Федорівської

Побачивши уві сні капусту, будьте готові до швидкої зустрічі наяву зі своєю другою половинкою. Варіть цей соковитий овоч? Незабаром у вас відбудеться романтичне побачення з коханою людиною. Якщо капуста в сновидінні варить хтось інший, значить, найближчим часом вам надійде запрошення на зустріч від імені протилежної статі, до якої ви абсолютно байдужі.

Збір капусти в полі сниться до марних клопотів і порожніх розмов, а її посадка віщує розмірене, передбачуване життя, досить бідну на події. Якщо уві сні ви їсте капусту — чекайте дорогого подарунка, робить це хтось інший — цінний дар дістанеться комусь із ваших друзів.

Цвітна капуста передвіщає неприємності, але якщо уві сні ви побачили, як вона росте — вас чекає нагорода за всі раніше пройдені випробування. Приготування цього овоча обіцяє засмучення, а якщо спостерігаєте за процесом з боку — вас засмутить хтось з рідних.

Придбання або збір цвітної капусти можуть означати серйозні проблеми, які послідують за вашими необдуманими рішеннями. Їсте її уві сні? Можливі неприємності на роботі. А якщо це робить інша людина — причиною стане ваш друг або знайомий.

До чого сниться свіжа, квашена, солона капуста

Трактування сну, в якому фігурує квашена капуста, в деякій мірі залежить від ваших життєвих обставин. Він може означати ревнощі партнера, або ж просто недолік уваги до нього. Придбання квашеної капусти віщує швидкий прийом гостей. Неодружений чоловік бачить квашену капусту до сильної закоханості, одружений — до участі у весільному торжестві, жінка — до швидкого народження дитини.

Це сновидіння може мати як позитивне, так і негативне значення. Свіжа, апетитна капуста — знак добробуту, в той час, як зіпсована символізує сімейні сварки, хвороби. Якщо готуєте таке блюдо самостійно — ви можете стати причиною проблем з близькими людьми. Можливо погіршення здоров’я — значне, якщо капуста сгнившая, або ж невелика, якщо вона свіжа і смачна.

Коли людина, побачивши такий сон, нездоровий — його стан скоро покращиться. Пригощати когось такий капустою у сні — до сварки, продавати її — до успіху в справах і приємним змінам.

Свіжа капуста також має двояке значення — це може бути як провісник матеріального достатку, так і значних проблем. Зрізати капусту — до нестатків, бачити зіпсовану шкідниками — до пересудів.

Солона капуста сниться тим, до кого найближчим часом доля буде вельми прихильна, особливо у фінансовому плані.

До чого сниться різати, купувати, збирати, шаткувати капусту

Ріжете капусту уві сні, шинкуете її? Остерігайтеся сварки з рідними. Якщо сниться купівля капусти — чекайте цікавих явищ і нових подій, приїзду гостей. Це стане для вас і близьких великою радістю, і надовго забезпечить приємні спогади. Прибирання овоча віщує бажаний для вас візит.

До чого сниться качан капусти, велика капуста, багато капусти

Качан капусти є несприятливим сновидінням для молодої жінки — можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Незрілий, зелений овоч трактується як ймовірність сильної ревнощів і подружніх зрад.

Незвично велика капуста може означати масу неприємностей і проблем, що потребують вирішення, а також той факт, що наяву вам слід зменшити свої витрати. Вам приснилося багато капусти? Це означає швидку друк і смуток, що виникла у зв’язку з важкими спогадами про минулі відносини.

До чого сниться капуста

Трактування сновидінь про капусту залежить ще й від її виду і стану:

Яку б кількість капусти і в якому значенні не приснилося вам, пам’ятайте, що господарі вашої долі — це насамперед ви самі, і тільки від вас залежить, чи стануть несприятливі сни дійсністю, або ж так ніколи і не збудуться, і здійсняться сприятливі сновидіння.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться цукор? Сонник — цукор уві сні

Зміст: До чого сниться цукор по соннику Міллера До чого сниться цукор по соннику Фрейда Що значить приснився цукор по соннику Ванги До чого сниться цукор по сучасному соннику До…

До чого сниться їжачок? Сонник — їжачки уві сні

Зміст: Сни про їжачка по соннику Міллера Сонник Фрейда — приснився їжачок Сонник Майя, Дворянський сонник до чого сняться їжачки Що значить сниться їжачок в сонник Езопа До чого ще…

До чого сниться білка? Сонник — білка у сні

Зміст: До чого сниться білка по соннику Міллера Що значить приснилася білка по соннику Фрейда До чого сниться білка по соннику Ванги Білка уві сні по соннику Цвєткова До чого…