Тільки для справжніх пані!

До чого сниться калюжа? Сонник — калюжа уві сні

До чого сниться калюжа? Сонник - калюжа уві сні

Зміст:

За різними сонникам калюжа найчастіше означає небезпеку або внутрішні страхи. Однак, щоб дізнатися істинне значення, розглянемо до чого сниться калюжа по соннику Міллера, Ванги та Фрейда. Крім того, розглянемо значення цього сну в залежності від того, якого розміру приснилася калюжа.

До чого сниться калюжа по соннику Міллера?

Якщо вам приснилося, що ви вступили в калюжу, то найближчим часом на вас чекають неприємності, але після цього прийде біла смуга в житті. Але якщо уві сні ви наступили в дебелий калюжу, неприємності будуть переслідувати вас досить довго.

Якщо ви наступили в калюжу і ваші ноги стали мокрими — щасливі події, які на даний момент відбуваються у вашому житті, у подальшому можуть звернутися горем і розчаруванням.

Калюжа уві сні — сонник Ванги

Якщо уві сні ви переступаєте через калюжу, вам варто бути уважним у спілкуванні з близькими і рідними людьми. Можливо, ваші слова або поведінку глибоко турбують їх.

Якщо уві сні ви посковзнулися і впали в калюжу, будьте уважні. Ймовірно, найближчим часом ваша хороша репутація буде заплямована. Вас оточують заздрісні люди, які спробують опорочити ваше добре ім’я.

Купання в калюжі – поганий знак. Це може бути знаком того, що навколо вас будуть нехороші плітки, які ви не зможете спростувати.

Якщо вам приснилася чиста калюжа, то можете бути впевнені у вірності і любові вашої другої половинки. Якщо вода в калюжі огрядна – коханий чоловік зраджує вам і незабаром це стане відомо.

Що значить, приснилося калюжа – трактування по Фрейду

Вода – символ оргазму і зачаття дітей. Тому якщо жінці сниться, що вона ходите по калюжі, її чекає швидка вагітність. Якщо снитися брудна калюжа, значить, вам бракує увагу партнера.

Сучасний сонник

Якщо ви біжите по калюжі з прозорою водою, то найближчим часом вас чекає радість і щастя. Але якщо вода каламутна, то вас очікують неприємності.

Якщо уві сні ви не помітили, як опинилися в калюжі, то ваші справи йдуть гірше, ніж ви думаєте. Якщо приснилася завмерла калюжа, варто не забувати про те, наскільки вам важливі ваші рідні люди.

Сонник Цвєткова — калюжа уві сні

Якщо приснилася чиста калюжа, вас чекає несподівана прибуток.

Якщо того не бажаючи, ви наступили в калюжу — можете потрапити у погану компанію.

До чого сниться калюжа — італійський сонник Менегетті

Якщо вам приснилася брудна калюжа — у даний момент ви знаходитесь у відносинах, які найближчим часом дуже погано закінчаться.

До чого сниться чиста, брудна калюжа?

Калюжа з чистою водою є передвісником радості і щастя, тому не слід відступати від обраного курсу і вірити у власні сили.

Брудна калюжа свідчить про те, що ваше положення в суспільстві не настільки висока, як ви собі уявили. Тому не забувайте прислухатися до думки оточуючих.

До чого сниться велика чи маленька калюжа?

Якщо вам приснилася велика калюжа, яку ви змогли переступити і при цьому не замочили ноги, ви зможете досягти всього без допомоги навколишніх.

Якщо вам приснилася величезна калюжа і уві сні ви дивуєтеся її розмірами, ви можете розраховувати на те, що найближчим часом ваша важка праця буде винагороджена.

Якщо уві сні ви здивували маленьку калюжку, значить ваша особиста свобода обмежена якими-небудь обставинами або людьми.

Сонник — ходити, бігати по калюжі, падати в калюжу, купатися у калюжі

Падіння в калюжу снитися до можливої реальної небезпеки найближчим часом. Тому рекомендується утримувати себе від спілкування з поганою компанією або прийняття необдуманих рішень. Сон, у якому ви падаєте в калюжу, завжди свідчить про промахи в майбутньому. Отже, потрібно уважніше поставитися до прийняття рішень і звести ризики до мінімуму.

Якщо ви промочили ноги, коли ходили по калюжі, час вашої безтурботного життя скоро закінчиться, тому пора братися за розум і надолужувати згаяне.

Якщо ви купаєтеся в калюжі або миєте в ній ноги, то такий сон говорить про те, що вам пора задуматися про наслідки своїх вчинків.

Падіння в калюжу говорить про прийдешні неприємності на роботі або в особистому житті.

До чого сниться калюжаДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться школа? Сонник — школа уві сні

Зміст: До чого сниться школа по соннику Міллера Школа у сні — сонник Ванги До чого сниться школа — трактування по Фрейду Що значить приснилася школа — сонник чаклунки Медеї…

До чого сниться дзеркало? Сонник — дзеркало уві сні

Зміст: До чого сниться дзеркало по соннику Міллера Дзеркало у сні — сонник Ванги Що значить: приснилося дзеркало? Трактування по Фрейду До чого сниться дзеркало по Сучасному соннику До чого…

До чого сниться пляж? Сонник — пляж уві сні

Зміст: До чого сниться пляж по соннику Міллера Пляж у сні – сонник Ванги Що значить: наснився пляж. Трактування по Фрейду До чого сниться пляж у Сучасному соннику До чого…