Тільки для справжніх пані!

До чого сниться кактус? Сонник — кактус уві сні

До чого сниться кактус? Сонник - кактус уві сні

Зміст:

Приснився кактус? Наближається дуже дивна і бути може дещо небезпечна ситуація. Постарайтеся не зробити дурість і не помилитись в очікуваннях. Сонники допоможуть знайти вірну розшифровку побаченого уві сні.

До чого сниться кактус — сонник Міллера

Ваша оригінальність в деяких питаннях може доставити багато проблем.

Кактус у сні — тлумачення по соннику Ванги

Вколотися голками кактуса у сні означає, що в реальності хтось може обмовити вас. Садити або доглядати за кактусами – ви злий, дуже черствий і мстивий характер. Дарувати кактус в подарунок – таємне несхвалення.

Сон, у якому ви пробираєтеся крізь джунглі колючих кактусів означає, що в житті вас чекає страшний пересуд і пригнічення у будь-якій справі і починанні. Але якщо ви гідно пройти всі випробування і будете вірити, Бог вам віддасть.

Що значить по соннику Фрейда, якщо приснився кактус

Кактус – фалічний символ.

Коли чоловікові сниться кактус з великою кількістю голок, то наяву це означає його бажання продемонструвати свій сексуальний потенціал оточуючим.

Стан рослини уві сні може означати стан здоров’я статевих органів самого чоловіка. Зів’ялий кактус говорить про зниження потенції, побоювання венеричних хвороб або кастрації.

Якщо жінці приснився самотній кактус в пустелі, то це може свідчити про перенесених психічних травмах, зв’язаних з статевим життям. В цьому випадку потрібно звертатися до фахівця.

Книга снів Юрія Лонго — до чого сниться кактус

Приснився кактус передвіщає, що незабаром ви зустрінете трохи похмурого і затиснутого людини. Якщо будете з ним (або нею) поводитися делікатно, то у вас зав’яжуться теплі стосунки.

До чого сняться кактуси — сонник Деніз Лінн

Кактус віщує досить мерзенну ситуацію. Подивіться на своє життя зі сторони і знайдіть у ній «колючі» моменти. Може бути, у вашому оточенні знаходиться дуже ранима людина. Постарайтеся не ображати його.

Сонник Хассе — що значить, якщо у сні приснився кактус

Якщо вам приснився кактус, то в реальному житті вам принесе шкоду забруднена екологія.

Сонник Девіда Лоффе — до чого сниться кактус

Сон про кактусі символізує погіршення справ із-за вашої внутрішньої нездатності бути «як всі».

Але квітучий кактус має позитивне значення – несподівана удача вам посміхнеться.

До чого ще може сниться кактусДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться квіти? Сонник піон уві сні

Зміст: Що значить наснилися півонії по соннику Фрейда? До чого сниться півонія за Хассе і Лоффом З давніх часів людей цікавило чому їм сняться певні сни, що вони позначають, як…

До чого сниться курка? Сонник — курка уві сні

Зміст: До чого сниться курка по соннику Міллера Що означає, якщо приснилася курка по соннику Ванги Кури у сні — сонник Фрейда До чого сняться кури по соннику 21 століття…

До чого сниться торт? Що значить якщо приснилося торт у сні

Зміст: До чого сниться торт по соннику Міллера Торт у сні — сонник Ванги Торт по соннику Фрейда Сонник Хассе — до чого сниться уві сні торт Езотеричний сонник що…